Skocz do zawartości
Peron

Kamienie na polu, mam ich dość.

Rekomendowane odpowiedzi

. . . i robią na tym złoty interes. A tak wogóle to kruszone skały pod autostrady przyjeżdzają do nas ze Szwecji. Ja bym zrobił odkrywke na tym polu ocenił pokłady i może by można wydobywać piasek na podkłady drogowe - żyła złota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

część pól mam w takim miejscu że na 150 ha nie ma ani sztuki a 30 km dalej co roku z hektara zbieram 2-3T i nic na to nie poradzę. Żeby nie niszczyć sprzętu to zawsze tuż po siewie albo jeszcze w trakcie jeździ po polu ciągnik z małą przyczepką i co uzbiera 2 T to zwala na kupką i tak w koło do usranej śmierci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, niestety, Gargamel – niby masz rację…ale jeżeli Dobry Pan Narew obdarzył kogoś łaską kamienirodnego pola VI klasy… to chyba nie jest szczytem rozsądku upieranie się przez lata przy rolnictwie…

 

Skończyły się dobre czasy socjalizmu, gdy pod błogosławionym parasolem ekonomicznym Stalina wystarczyło cokolwiek wyprodukować i już się sprzedało za niezłą ceną…

 

Rozumiem, że trudno jest nagle zmienić zajęcie i odejść od swojego zawodu…

 

Rozumiem, że ci na Żuławach mają lepiej… jest oczywiste, że ziemi kamienistej VI klasy nikt nie kupi… bo niby po co?… że korty tenisowe i różowe domki na biednej prowincji nie mają sensu z braku popytu, ale jednych Pan Narew obdarza wygraną a drugi wyciągnął pusty los… i to podobno jest sprawiedliwe…

 

Peron – ja się bardzo cieszę z faktu mieszkania w dużym mieście… nienawidzę wsi i schylanie się do ziemi strasznie mnie męczy, nie nadymam się z tego powodu… miałem kiedyś propozycję wejścia do rodzinnego interesu ogrodniczego – ale Wiekie Muzimu mnie ustrzegło przed tym błędem.

 

Co do kamieni na polu… jakoś tak się stało, że w Polsce nie ma już (o ile wiem) ani jednej żwirowni, cementowni i kamieniołomów w rękach państwa naszego polskiego… takie jesteśmy cwaniaki, że wszystko sprzedaliśmy… Niech żyje prywatyzacja! Chyba jednak kamienie zbierane na polu nie pozwalajż na utrzymanie się z tej branży…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Prowokator,jestem hetero i mnie nie sprowokujesz.Pomyliłes to forum z Lambdą, czyli stowarzyszeniem na rzecz gejów i lesbijek.Sprobuj tam,po postach widzę że masz większe szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

garguś... jesteś zboczony, bo wszystko z seksem Ci się kojarzy... ja przeciez nic o tym nie mówiłem... Polem kamienistym zajęty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Peron – ja się bardzo cieszę z faktu mieszkania w dużym mieście… nienawidzę wsi i schylanie się do ziemi strasznie mnie męczy, nie nadymam się z tego powodu… miałem kiedyś propozycję wejścia do rodzinnego interesu ogrodniczego – ale Wiekie Muzimu mnie ustrzegło przed tym błędem.

Panie Ramzes skoro nie nawidzisz wsi to co robisz w godzinach pracy na portalu rolnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak, że nienawidzę... ja po prostu mam inny zawód, inną pracę i inne hobby..

 

To tak jakbyś napisał, że nienawidzę filatelistyki... bo nie lubię zbierać znaczków... ja po prostu nie zbieram znaczków, bo nie lubię, bo lubię wędkować...

 

Gees - ja nie mówię o zbrodniach stalinowskich, tylko o tym, że w późnych latach PRL był taki system ekonomiczny, który wam strasznie pasował, bo cokolwiek wyprodukowaliście - to sprzedaliście na pniu i nieźle z tego żyliście.

 

Rolnicy przyzwyczaili się do tego sposobu myślenia, niestety - postkomuszego, a tu się czasy zmieniły.

 

To dotyczy nie tylko rolników ale rzemieśliników również... bardzo im się podobają czasy stanu wojennego, bo cokolwiek wyprodukowali - ludzie kupowali, nawet jak było kiepskie i nieładnym kolorze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eno Prowokator czy tam Ramzes fajny jesteś z tymi durnymi tekstami to pewnie tacy jak ty bronili komuny do końca a teraz na niej psy wieszają znam kilku co należeli do PZPR i książeczki mają do tej pory i nagle byli w LPR i do kościoła co dziennie chodzą teraz (no właśnie dlaczego)czyżby sumienie.Życze ci abyś zdążył jeszcze sie porządnie wyspowiadać ale to nie na tym forum .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam takiego jednego, co po podstawówce wzięli go do szkoły górniczej, potem pracował w kopalni na dobrym stanowisku, dostał mieszkanie, żyło mu sie dobrze, niedawno przeszedł na emeryture górniczą w wieku 40 lat i gość by Wam oczy wydrapał, gdyby ktoś powiedział przy nim, że za komuny było dobrze, że dzięki komunie to ma. Nienawidzi czerwonych jak mało kto? Ale czy nie na pokaz...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jest tak, że nienawidzę... ja po prostu mam inny zawód, inną pracę i inne hobby..

 

To tak jakbyś napisał, że nienawidzę filatelistyki... bo nie lubię zbierać znaczków... ja po prostu nie zbieram znaczków, bo nie lubię, bo lubię wędkować...

 

Gees - ja nie mówię o zbrodniach stalinowskich, tylko o tym, że w późnych latach PRL był taki system ekonomiczny, który wam strasznie pasował, bo cokolwiek wyprodukowaliście - to sprzedaliście na pniu i nieźle z tego żyliście.

 

Rolnicy przyzwyczaili się do tego sposobu myślenia, niestety - postkomuszego, a tu się czasy zmieniły.

Ja widzę ze ty w komunie tez siedzisz dobrze bo wychodzisz z załozenia "czy się pisze (głupie posty) czy się lezy pensja w agencji się nalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matii - i kogo za to obwiniasz?? ramzesa za to że korzysta z dobrodziejstw dziurawego systemu ?? Głupi by był gdyby nie korzystał. Po to jest forum, żeby wymieniać poglądy a nie rzucać oklepanymi powiedzonkami i wyzwiskami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty piszesz ze RAMZES wymienia poglądy?On tylko pisze to co jemu pasuje i nie patrzy na podlad innych ludzi do niego nie dociera ze istnieja ludzie ktorzy inaczej myslą a przparty do muru zmienia nick, jest wiele osob z ktorymi się bardzo dobrze komunikuje na forum i mozna od nich nauczyć sie wiele ale od PROWOKATORA? ktory w jednym zdaniu pisze jak to rolnicy mieli rozowo za komuny i się przyzwyczaili ale juz nie widzi ze sam tak postępuje siedzi w agencji obija boki a pensyjka i tak sie nalezy.I jeszcze jedno teorie i rady to ma naprawdę dobre typu;zrob pole golfowe, nie uprawiaj zmien branzę tylko widze ze w innych postach sam opluwa agencje a siedzi tam jak by mu dupę do krzesła przyspawali jak mu się nie podoba to RAMZES zmień pracę, zacznij od załozenia pola golfowego albo jak masz inne hobby to moze stawy rybne? Na wedkarstwie zrobisz kasę po co ci agencja... Tylko proszę nie zmieniaj nicka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym go bronił ale:

1 może zmieniac nick i co dziennie - ma do tego prawo

2 może jest za leniwy żeby pracować przy np stawach rybnych - ma do tego prawo

3 a co do jego rad - to może on po prostu bez owijania w bawełne i słodzenia pisze tak jak to widzi

 

Podam ci przykład: znajomy ma kawałek ziemi, klasy ostatniej próbował tam wszystkiego, łącznie z wylewaniem osadów z oczyszczalni - dalej nic nie rosło, tzn rosło ale plon nie umożliwiał dalszego inwestowania. Wiec zrobił próbne wykopy, kończy sprawy urzędowe i zajmie się wydobywaniem piasku - żyła złota w tych czasach. Wiec może najwyższa pora na zerwanie z tradycją siania owsa dla konia, żeby miał siłe zaorać kawałek pod owies. . . Może pora ruszyć własną głową a nie patrzeć co robi sąsiad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę Ci tak wszyscy rolnicy muszą codziennie mysleć i ruszać głową bo inaczej nie bylo by nas na tym forum prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze ci inaczej na forum są tylko tacy co ruszaja głową, cała reszta nie wie co to internet, tylko zależy ile tą głową sie rusza zanim coś się wymyśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a temat jest o kamieniach... Prowokator? a nie potrzebujecie tam jakiegos praktykanta na 2 tygodnie w lipcu do tej agencji? serio pytam...

PS. opowiem wam jaki zap... jest w tym urzedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehhe, no o kamieniach miało być Dajcie spokój już temu Ramzesowi. Kto jest bez winy, niechaj pierwszy rzuci w niego... kamieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na praktykantki przyjmujemy jedynie cycate blondynki, które zaliczą egzamin ustny.

 

Uprzejmie informuję, że wcale nie ukrywałem, że obecnie wystepuję pod nowym mianem... więc kombinowanie spisku, podstępu itd. jest jak praca na kamienistej roli VI klasy - bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na praktykantki przyjmujemy jedynie cycate blondynki, które zaliczą egzamin ustny.

 

Uprzejmie informuję, że wcale nie ukrywałem, że obecnie wystepuję pod nowym mianem... więc kombinowanie spisku, podstępu itd. jest jak praca na kamienistej roli VI klasy - bez sensu.

no tak zapomniałem ze nie mozecie zawyzac poziomu IQ (nie mam nic do blondynek !!!) bo nie dostaniecie dotacji z Unii ONWP - o niekorzystnych warunkach pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie donoszę, że agencje płatnicze nie dostają dopłat unijnych, więc nic nam przepaść nie może, a szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie szkodzi spiepszycie co innego zabawny gosciu jestes... taki zawistnik... smieszysz mnie najlepsze jest to ze sam sie kiedys własnym jadem strujesz...

lubie patrzec na takich leniwych zawistnych małych ludzików jak ty jak ich skreca z zawisci bo cieszyc potrafia sie tylko z cudzej krzywdy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...