Skocz do zawartości
Gość Jajo

Ceny brojlera i jaj wylęgowych tylko dla hodowców

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

w-mazury dalej bez zmian aczkolwiek ruch caly czas sie zwieksza. tuszka 3,6-3,7 wiec zywiec 2,4 netto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dolnośląskie 2,40 netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kraków 2.7
A unas w wielkopolsce 2 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wstawiam 31.01. i ogłaszam konkurs-nagroda skrzynka krajowego piwa,

jeżeli ktoś odpowie prawidłowo za jaką cenę sprzedam te moje kurczaki.

Czekam na odpowiedzi do końca lutego.

Czyli sprzedaż w okolicach 14-16 marzec. Mój typ to 2,42,50 netto i mam nadzieję , że ten browar to poważnie A jak już to piję bardzo rzadko , ale tylko bardzo dobre , a tego w skrzynkach nie ma . Rozumiem , żer zamiennik w ilości 20 szt . każdego

 

Zaczęłem sprzedawać 11.03 po 2.00 netto, dzisiaj sprzedałem reszę po

2.40 netto. Dla gościa który napisał ten post 20 szt.browara .Czekam na namiary,to go podeślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dolnośląskie 2.40 netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

no no facet masz tupet jeszcze troche to kurczaki bedziesz oferowal a moze cyfry do 6 w totoltka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Byłem dzisiaj w Geant w Krakowie ,tuszka po 5.29 kiedy rok temu była taka cena w sklepie to my miekiśmy powyżej 3 zł.Te piepszone ubojnie chyba nie wiedzą że podcinają gałąź na której siedzą.Myśle że ubojnie te które jako pierwsze obniżające cene powinny być eliminowane z rynku tylko trzeba takie wskazać Łosiowski byłby na pierwszym miejscu ale na tej liście nie byłby tylko on.Przy spadających cenach powinniśmy wskazywać takich i pisać o nich drukowanymi literami a na nastepny rzut nie umawiać się z takimi jak nie dostaną żywca bez wzgłedu na cene to się takich wyeliminuje i zostaną ci co chcą się utrzymać na rynku.Jak by się znalazł ktoś taki co by się tym zajął to by był bogatym człowiekiem,ja bym dał 1 grosz od kilograma takiem umyśle żę wy też wtedy to on i my mielibyśmy dobrze a ci najwięksi krwiopijcy musieliby pić własną krew bo krwi kur by już nie mogli oglądać.Martwi mnie tylko to że my chodowcy nie jesteśmy solidarni i nie umiemy współpracować ze sobą i jak cena spada to jeden przed drugim sami zbijamy ceny niestety tylko sobie bo oni konsumentom nie obniżą i zarabiają krocie.Szkoda że związki są tylko papierowe i nic nie robią aby nieuczciwe ubojnie eliminować,ale to przecież nasza polska rzeczywistość. Podsumuje to tak jesteśmy w DUPIE nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Popieram zrobić czarną listę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

POPIERAM WASZ POMYSŁ POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ubojnia oddawałem do tego molocha i płacili mi po 3.68 netto i panowie to nie ubojnie a sklepy podnosza ceny . a jak nie bedzie ubojni to i was nie bedzie . czy ktos wbije sobie do głowy ze tu powinna panowac zgodnosc a nie pier....o wszystim i o niczym .

czarna lista smieszni jestescie ............jeszcze troche to bedzie w polsce jakies 7 ubojni i wtedy bedzie płacz bo to oni beda sobie planowac za ile i od kogo .

zaraz mnie tu wyzwą a ja mam to gdzies piszcie sobie co chcecie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ubojnia oddawałem do tego molocha i płacili mi po 3.68 netto i panowie to nie ubojnie a sklepy podnosza ceny . a jak nie bedzie ubojni to i was nie bedzie . czy ktos wbije sobie do głowy ze tu powinna panowac zgodnosc a nie pier....o wszystim i o niczym .

czarna lista smieszni jestescie ............jeszcze troche to bedzie w polsce jakies 7 ubojni i wtedy bedzie płacz bo to oni beda sobie planowac za ile i od kogo .

zaraz mnie tu wyzwą a ja mam to gdzies piszcie sobie co chcecie ..

ble ble ble...........teraz sie nachapiecie naszym kosztem, a i tak jak pójdziemy na dno to razem, nie będzie nas, nie będzie was, zostaną same duże albo ...zagraniczne, więc nie pierd....złodzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ubojnia oddawałem do tego molocha i płacili mi po 3.68 netto i panowie to nie ubojnie a sklepy podnosza ceny . a jak nie bedzie ubojni to i was nie bedzie . czy ktos wbije sobie do głowy ze tu powinna panowac zgodnosc a nie pier....o wszystim i o niczym .

czarna lista smieszni jestescie ............jeszcze troche to bedzie w polsce jakies 7 ubojni i wtedy bedzie płacz bo to oni beda sobie planowac za ile i od kogo .

zaraz mnie tu wyzwą a ja mam to gdzies piszcie sobie co chcecie ..

ble ble ble...........teraz sie nachapiecie naszym kosztem, a i tak jak pójdziemy na dno to razem, nie będzie nas, nie będzie was, zostaną same duże albo ...zagraniczne, więc nie pierd....złodzieju

Typowe gadanie debila ubojnisty,on ma chyba nas za podobnych sobie,jak cena w sklepach idzie w góre to jaki problem podnieść cene sklepowi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No więc pierwsza pozycja na czarnej liście

 

1. ŁOSIOWSKI - EKODRÓB - LUBOMIERZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ta czarna lista powinna być w osobnym temacie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dawaj piwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

piwo na dolnoslaskie do jozka wyslij bo to jego post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ubojnia oddawałem do tego molocha i płacili mi po 3.68 netto i panowie to nie ubojnie a sklepy podnosza ceny . a jak nie bedzie ubojni to i was nie bedzie . czy ktos wbije sobie do głowy ze tu powinna panowac zgodnosc a nie pier....o wszystim i o niczym .

czarna lista smieszni jestescie ............jeszcze troche to bedzie w polsce jakies 7 ubojni i wtedy bedzie płacz bo to oni beda sobie planowac za ile i od kogo .

zaraz mnie tu wyzwą a ja mam to gdzies piszcie sobie co chcecie ..

ble ble ble...........teraz sie nachapiecie naszym kosztem, a i tak jak pójdziemy na dno to razem, nie będzie nas, nie będzie was, zostaną same duże albo ...zagraniczne, więc nie pierd....złodzieju

 

TY PIZ.O PIER.....A JESTES CHWAST CO MU NIE STAJE K..ASIE ZŁAMANY . NIKOGO NIE OKRADŁEM A TACY JAK TY TO HU.E I BARDZO BYM CHCIAŁ ZEBY TAKICH K....ÓW NIE BYŁONA TYM SWIECIE .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

cena na rynku jest skandaliczna dla producentow drobiu jednak zycze im wszystkiego najlepszego glownie hodowcom drobiu z lubuskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

mimo ze sa trudne warunki na rynku moj tata hoduje drob i sie nie poddaje a co niektorzy uwazaja go za krola drobiarstwa- poprostu glowna zasada na kiche na rynku to nie poddawac sie i brnac do przodu. Wszystkim drobiarzom a w szczegolnosci mojemu tacie samych owocnych wynikow i zadawalajacych cen zycze aby sie spelnily wasze marzenia w kolejnych cyklach hodowlanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dzięki za optymizm pozdrawiam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
mimo ze sa trudne warunki na rynku moj tata hoduje drob i sie nie poddaje a co niektorzy uwazaja go za krola drobiarstwa- poprostu glowna zasada na kiche na rynku to nie poddawac sie i brnac do przodu. Wszystkim drobiarzom a w szczegolnosci mojemu tacie samych owocnych wynikow i zadawalajacych cen zycze aby sie spelnily wasze marzenia w kolejnych cyklach hodowlanych

 

i o to chodzi

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
mimo ze sa trudne warunki na rynku moj tata hoduje drob i sie nie poddaje a co niektorzy uwazaja go za krola drobiarstwa- poprostu glowna zasada na kiche na rynku to nie poddawac sie i brnac do przodu. Wszystkim drobiarzom a w szczegolnosci mojemu tacie samych owocnych wynikow i zadawalajacych cen zycze aby sie spelnily wasze marzenia w kolejnych cyklach hodowlanych

 

i o to chodzi

pozdrawiam

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!TYPOWA GADANIE WŁAŚCICIELI UBOJNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZNAM TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
mimo ze sa trudne warunki na rynku moj tata hoduje drob i sie nie poddaje a co niektorzy uwazaja go za krola drobiarstwa- poprostu glowna zasada na kiche na rynku to nie poddawac sie i brnac do przodu. Wszystkim drobiarzom a w szczegolnosci mojemu tacie samych owocnych wynikow i zadawalajacych cen zycze aby sie spelnily wasze marzenia w kolejnych cyklach hodowlanych

 

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i brnac do przodu w dalsze kredyty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
mimo ze sa trudne warunki na rynku moj tata hoduje drob i sie nie poddaje a co niektorzy uwazaja go za krola drobiarstwa- poprostu glowna zasada na kiche na rynku to nie poddawac sie i brnac do przodu. Wszystkim drobiarzom a w szczegolnosci mojemu tacie samych owocnych wynikow i zadawalajacych cen zycze aby sie spelnily wasze marzenia w kolejnych cyklach hodowlanych

 

 

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!TYPOWA GADANIE WŁAŚCICIELI UBOJNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZNAM TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

to wieloletni kryzys oceniają fachowcy będą tylko lekkie wzrosty cen.

W Polsce jest zadurza produkcja mały export !!! PŁYNIE STATEK Z ARGENTYNY !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...