Skocz do zawartości
Gość Jajo

Ceny brojlera i jaj wylęgowych tylko dla hodowców

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

no dzis podnioslem cene tuszki. na 4,2 co oznacza ze zywiec tez troche do gory max 2,6. ruch duzy i moze cos sie ruszy ale rowniez dobrze moze isc w dol. pozyjemy zobaczymy wiec glowy do gory moze nie bedzie tak zle. no i moze ptasia grypa nas ominie. na ale mam tez zla wiadomosc dla tych co ciagle pisza o tych nowych kurniczkach. wtym roku wybudowalem juz jeden i drugi zaczynam budowac w koncu pazdziernika. ten jeden juz prawie sie zwrocil wiec z drugim tez nie bedzie problemu. a max z kurniczka 23 tys. to wyciaglaem 92 000. i to by bylo na tyle. aha i kredytow tez nie mam wiec spie spkojnie. a za zywiec place uczciwie ale fakt nie krocej ale i nie dluzej jak 30-40 dni. a zazdrosnicy i zlosliwi niech sie slinia. uwazam ze jestem uczciwy i nikogo nie oszukuje. pracuje ciezko wiec i zarabiam odpowiednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zauważyłem, że gdy spadają ceny naszego towaru, spada z podwójną siłą kultura naszych wypowiedzi ( a szczególnie troskliwie obdarzamy się sporą ilością epitetów ) , czy naprawdę nie można wyrazić swoich emocji inaczej ? ( i nie chodzi mi o ortografię, jak to niektórzy forumowicze zwykli się czepiać , aby komuś jeszcze bardziej dogryść ) !!!! pozdrawiam hodowców i ubojnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

to mi się podoba , już nie mogę słuchać tych cwaniaczków co się nawijają z takich jak ty !!! Niech każdy robi to co umie, i na co go stać, a nie będzie żle. A ten co się wypowiadał o 19 .00 - i jemu podobni, to proszę o niezwłoczny kontakt z najbliższym cyrkiem---- podobno szukają komediantów !!!!!!!!!!!

no dzis podnioslem cene tuszki. na 4,2 co oznacza ze zywiec tez troche do gory max 2,6. ruch duzy i moze cos sie ruszy ale rowniez dobrze moze isc w dol. pozyjemy zobaczymy wiec glowy do gory moze nie bedzie tak zle. no i moze ptasia grypa nas ominie. na ale mam tez zla wiadomosc dla tych co ciagle pisza o tych nowych kurniczkach. wtym roku wybudowalem juz jeden i drugi zaczynam budowac w koncu pazdziernika. ten jeden juz prawie sie zwrocil wiec z drugim tez nie bedzie problemu. a max z kurniczka 23 tys. to wyciaglaem 92 000. i to by bylo na tyle. aha i kredytow tez nie mam wiec spie spkojnie. a za zywiec place uczciwie ale fakt nie krocej ale i nie dluzej jak 30-40 dni. a zazdrosnicy i zlosliwi niech sie slinia. uwazam ze jestem uczciwy i nikogo nie oszukuje. pracuje ciezko wiec i zarabiam odpowiednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pi-da to jesteś TY debilu!!!!! To Ty dostajesz ptaki na długi termin platności więc nie dziw się , że jak z tego i tak długiego terminu się nie wywiązałeś to hodowca / tak się to pisze nie przez "ch"/ nie chciał oddać Ci ptaka!!!! Teraz jesteś wielkie panisko , co???? O zbycie nie pitol głupot bo jest dość dobry . problem polega na tym , że jest dużo towaru z importu . Brazylijska tuszka , wiązana skórą po 3,40 PLN . Więc już wszyscy wiecie dlaczego cena jest 2,50 . W mojej ocenie to cena nie spadnie poniżej 2,50-2,60 . Co i tak nie zmienia faktu , że to jest już dokładka!!!!! Acha ! Jeszcze jedno. Wnioskuję , że jesteś pieprzona ubojnia więc może łaskawie wróć pamięcią do okresów kiedy sprzedawaliśmy poniżej kosztów . Mieliście nas głęboko w d-pie , dusiliście cenami i Ty masz czelność wypominać kilka dobrych miesięcy???? Cham !!! Butny GNÓJ .ty k....sie ja płace w ciągu 7 dni więc nie p...ol że to jest długi termin ty k...sie złamany w kurniku o linkę od paszociągu.a jak jesteś taki poliglota to wejdz do swojej d..y.ja nie płace 30 60 dni bo mnie na to stać . mam 10 kurników i wiem jak i czym się to je . a gdyby nie ubojnie to ty k...sie sam byś te swoje kury wpie...ł . d..pa ci odrzyła i teraz p...lisz . a to nie tuszka z brazyli tylko ptasia grypa i media to zrobiły p...do .więcej ci k..sie nie odpisze bo nie zasługujesz na to patałachu.przepraszam pozostałych ale ten gość jest ..... sami wiecie jaki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co za (słowo zostało usunięte)!!!!!! Jak Ty płacisz w 7 dni to ja jastem chiński casarz . Nie opowiadaj , że hodowca nie oddał Ci kurczaków bo zapłaciłeś mu w 9 dniach!!!! Swoją drogą , pomimo , że ktoś to neguje , ja dalej bedę się przyczepiał do stylu i ortografii . Burak bez wykształcenia myśli , że jest paniskiem , bo trafił w cenę i zarobił , co ? To może idź do prywatnej szkoły / przecież Cię stać / i naucz się poprawnej pisowni . I co z tego , że masz te 10 kurników??? Ja mam siedem i co ? W przeciwiństwie do Ciebie potrafię jasno i trzeźwo oceniać sytuację . Ty jesteś zawykły GNÓJ!!!!! A swoją drogą ten bum kurnikowy na wszystkich się zemści - niską ceną . Gęb do wykarmienia nie przybywa więc zobaczycie , że będzie problem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy ta branża musi być tak prostacka,czy kultura to słowo nieznane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krabie czy to Ty??. Nie ma się co wkurzać, na pewne stare choroby nie opracowano jeszcze szczepionki!! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ruszył zbyt kurczaka na ubojniach cena tuszki wzrosła, a jakie ceny skupu żywca w KRAJU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Do kogoś kto pisał ile to kurników zbudował,ile jeszcze zbuduje i jak szybko mu się kurnik zwraca.Otóż przyjacielu buduj dalej jeśli nie masz innego pomysłu na życie,w końcu to wolny kraj.Ja tylko uważam że należy dywersyfikować żródła dochodów a nie topić wszysto w jedno miejsce,bo jak przyjdzie taki czas jak teraz,gdzie nie wiadomo co się stanie (we Włoszech sprzedaż drobiu spadła o 40%)a może być tak, że przez najbliższy rok cena 2.6 to będzie rewalacja, bo głównie będzie w okolicy 2zł a wtedy leżysz i kwiczysz.No chyba że należysz do tych cudotwórców co zarabiają przy 2zł(ale jeśli tak, to po co ja to pisze?)Są też możliwe o wiele bardziej czarne scenariusze czyli ptasia grypa w Polsce,wystarczy jeden padły przelatujący ptak ze stwierdzonym wirusem i jest koniec drobiarstwa w Polsce na wiele miesięcy.Słowem budwać,powiększać jak jest dobrze to nie sztuka,pytanie co dalej.Zresztą producja żywności nie jest branżą w której można się rozwijać bez końca bo cały świat to nadproducja żywnośći,ale to już dluższa historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

widzieliście w telewizji?Psychoza strachu we Francji i Włoszech w obawie przed ptasią grypą-dramatrycznie spadła sprzedaż drobiu.Zanosi się na to że to bardzo poważny problem ze zbytem globalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A panikę podsycają głodni sensacji dziennikarze. Każdego dnia można zobaczyć w TV jak wyłapuje się masowo do worków żywe, bezbronne kurczaki. A nagłówki w gazetach typu: „Już lecą wirusy do nas”. Przecież mogliby napisać, że hodowcy zaostrzyli higienę itd., ale to nie sensacja. Problem jeszcze nas nie dotyczy, ale konsumenci widząc makabryczne obrazy i czytając tragiczne scenariusze zniechęcają się do drobiu. Ci pseudo dziennikarze, to najgorsze hieny. Nie mogą zabłysnąć niedouki w swojej branży, to próbują różnych innych sposobów, aby wypłynąć na wierzch ze swoimi miernymi wypocinami. Szkodzą nie tylko nam, ale całej gospodarce. Jestem nimi zniesmaczony feee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cena spada,jest żle.

 

Podaj dokładnie gdzie spada i ile faktycznie płacą!!!!! Widzę , że wypowiadają się tutaj ludzie , którym zależy na wprowadzaniu fermentu i paniki . \Prawda jest taka , że drób sprzedaje się dość dobrze tylko jest problem z alternatywą brazylijską!!! W zasadzie ten kurczak do niczego się nie nadaje / nawet przetwórstwo go nie chce / i tylko psuje cenę . Jeszcze kika dni i cena znacznie wzrośnie . A ludziom , którzy piszą o dalszych spadkach ceny D Z I Ę K U J E M E!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

"Drób sprzedaje się dość dobrze"?buuhahahaha,toś bracie powiedział co wiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
"Drób sprzedaje się dość dobrze"?buuhahahaha,toś bracie powiedział co wiedział
Bo się sprzedaje --- i.d.i.o.t.o.!!!! ( ale są tacy co wiedzą lepiej ! )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

przepraszam za epitet, ale już nie daję rady , jak czytam tych co mącą hodowcy w głowach!!! .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przed nami nowe spadki cenowe, na razie bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Duże niewiadome, wstawiać i stracić,czy nie wstawiać i nie zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja odmówiłem wszystkie wstawienia - było dobrze zarobiłem szkoda teraz tego stracić -- Pozdrawiam ryzykantów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed nami nowe spadki cenowe, na razie bez zmian.
A niby skąd ty to wiesz, wróżka czy co ???. Jak by cena była taka łatwa do przewidzenia, to 80 % tych cwaniaczków co to się tak wymądrza na tym forum siedziała by na Majorce, a nie wypisywała te swoje wypociny !!! W stylu " no to jesce po kurnicku" albo "d..pa się pisze tak, a nie siak " ,. Wypowiedzi w stylu lasek na pigalaku .!--- pozdrawiam tych, co wiedzą jeszce , co to jest kultura wypowiedzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...