Skocz do zawartości
Gość Jajo

Ceny brojlera i jaj wylęgowych tylko dla hodowców

Rekomendowane odpowiedzi

Tuszki kosztuj 4,7-4,8 netto obliczcie sobie ile powinien kosztowac zywiec !! popyt jest duzy!! prosz zapisywac sie na forum!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o 7 % vat pytam bo nie wiem od kiedy . czy to jest pewna data?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze duzy ruch na forum i wiele informacji, ale milo mi Panstwa poinformowac ze tuszka na slasku w cenach 5,4 5,7 netto i brakuje zywiec 3,5 netto. Pozdrawiam Prosze o nowe informacje !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sa wszyscy? Na forum z logowaniem nikt nie zaglada !

Podajcie jakis adres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na w-mazurach zywiec 3,3-3,4 netto ale duze zakłady ciagle 2,95 netto. podobno troche brakuje zywca wiec moze i duze podniosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R2 raczej tak (patrz http://www.dor-rol.com.pl/ddet/e.vat.htm) choć gdzieś czytałem, że obecnie negocjują o przedłużenie terminu do 2015r. Z cenami faktycznie istne szaleństwo (okres komunijny???) ale w Wilekopolsce cena 3,0 do 3,1 netto. Co do forum zaglada tu wielu ale z pisaniem kiepsko. Co jest ziomale nic nie macie do powiedzenia?? Brak weny i muzyki ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to Ciebie Avilo wszędzie pełno skoro jestes brojlerzystą , jak widac , dlaczego brykasz po forum tylko dla prod. jaja konsump.? Co ziomalu masz duzo do powiedzenia !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Ruda :-)

Forum służy do wymiany informacji nie tylko do jej pozyskiwania. Każdy z nas zna ceny zbytu (nawet orientacyjne) z własnego rejonu, i zawsze może je podać. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem jak dlugo utrzyma sie taka cena na brojlera? po dzisiejszym agro biznesie jestem wiekszym optymista moze w koncu cos sie zarobi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakoś nikt nic nie pisze na temat cen jajek wylęgowych, to może ja zacznę 0,56 + VAT zł/szt od 1 maja (na kontrakcie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSD w Poznaniu placi 0,6o +Vat + wartosc biolo. Jesli mozna zapytac z kim podpisujesz umowe Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuszki 5,9 do 6,10 netto zywiec 3,6 do 4,10 choc sa ubojnie które kupuja od nieswiadomych po 3,2 netto zgroza!! , jakie ceny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

w-m ciagle 3,4 max a duzi max 3,0 netto to jest skandal bo tuszka tez jest droga moze nie 6 ale ponad 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam ponownie

Cena w Łódzkim kształtuje się na poziomie 3,8 netto.

Ciekawe jak długo!

Ciekawe kiedy i na jaką kwote za kilka tygodni spadnie kurczak.

i znowu będzie biadolenie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile placi w tej chwili firma AMI dostawcom drobiu? Jesli sie ktos orientuje to prosze o szybka odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W minionym tygodniu ceny w świętokrzyskim szalały w pow. jędrzejowskim sięgały 4 zeta. Gdyż wg mnie niema kury, ale już powoli się pojawia, bo cena spadła do 3,8 zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ami płacą 3 plu vat na umowe a 3,30 +vat pozostałym na 100%.oszuści i chamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mam info z pierwszej ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jak długo utrzymają się te wysokie ceny na kurę,jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niedługo, znowu szczęściarze trafili!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

na razie jeszcze sie trzyma ale kurczaka naprawde nie ma bo na rynku tylko maluch po 1,2-1,3kg wiec kurniki sa naprawde mocno juz przetrzebione wiec spadek nie bedzie chyba tak bardzo bolesny lub jesli juz to krotkotrwaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena zywca zalezy w tym momencie od hodowców!!!! kurczak schodzi mimo wysokiej ceny , jest po 15 maja (wyplaty) cieplo i jeszcze mnostwo przyjec komunijnych , wieprzowina drozeje , wiec cena zywca powinna utrzymac sie na poziomie 3,7 -3,8 netto kto sprzedaje taniej oddaje swoje pieniadze, nie dajcie sie oszukiwac ubojniom!!!!!! wieprzowina za chwile bedzie po 4 zl.!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Napiszcie proszę jak kształtują się wasze koszty produkcji brojlera w obecnej chwili. Moje koszty obecnie są na poziomie 2,80 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...