Skocz do zawartości
Gość Jajo

Ceny brojlera i jaj wylęgowych tylko dla hodowców

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Tylko parcie do przodu pozwoli powalić innych t.j. nowczesna gospodarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Skąd cena 2,00 za żywiec??? Odpowiedź bardzo prosta . Mniejszy zbyt co we wrześniu i paździrniku jest normą . Info. o ptasiej grypie jeszcze ten zbyt przyhamowaly . W stosunku do roku poprzedniego znaczny wzrost produkcji . Dobra cena spowodowała , że zaczęto wybudowano sporo nowych obiektów , a i te stare , które od dawna nie produkowały właśnie zaczęły . Czyli niekontrolowany w stosunku do możliwości odbioru rynku , wzrost produkcji . Gorzse zejście spowodowało przesunięcia w ubojach czego efektem jest sprzedaż żywca często w wadze powyżej 3 kg!!! Czyli wg moich szacunków mięsa z tego powodu przybyło o jakieś 25-30% . Kolejna rzecz to tuszka brazylijska ładnie w udach wiązana po 3,20PLN . To nie blef tylko propozycje kupna dla ubojni . Handel też się skusil . Mają więc czym nas dołować sami tymczaem mocno zarabiająć . To tak z grubsza!!!

 

Kolego a wliczyes wzrost eksporty??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ptasia grypa doleciała do Włoch? JEST TO TYTUŁ Z WIRTUALNEJ POLSKI

PONIŻEJ MAŁY CYTAT

 

WE WŁOSZECH w całym kraju odbyły się demonstracje farmerów, specjalizujących się w hodowli drobiu, którzy protestowali przeciwko irracjonalnym - ich zdaniem - obawom włoskich konsumentów. Podczas wieców zwrócono uwagę, że sprzedaż produktów drobiowych spadła ostatnio o 60%, a jednej piątej kurzych ferm grozi bankructwo, co wiąże się z utratą pracy przez 80 tys. ludzi.

 

A MY HODOWCY WYŻYWAMY SIĘ EMOCJONALNIE NA FORUM UBLIŻAJĄC SOBIE NAWZAJEM JEST TO NAJPROSTSZY SPOSÓB NA POZBYCIE SIĘ NAGROMADZONYCH EMOCJI I NIC ZTEGO DALEJ NIE WYNIKA

 

To co strajk!!!!!!!!To co da!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

podobno w niemczech tez jest grypa. moze nasz kurczak ktory na razie jest zdrowy podbije rynek niemiecki. a moze tez zamkna sie tak samo jak ukraincy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak trzymac ,unas grypy niema, za to kurczaki po 2zł schodzą jak świeże bułeczki i wczym widzicie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja mam to w d.....e ! nie biorę nic do końca roku ## U R L O P !## Potem zobaczę . Coś tam dało się zarobić w minionym roku więc szkoda by było teraz stracić ! teraz niech zarabiają ryzykanci ! Całe szczęście, że zabezpieczyłem się na taką właśnie okazję, i prowadzę jeszcze jeden mały interesik w innej dziedzinie. Wielkiej kasy się nie zarabia, ale na " kieliszek chleba " wystarczy ! Polecam wszystkim takie " zabezpieczenia " aby się nie dołować w takim czasie jak ten .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak trzymac ,unas grypy niema, za to kurczaki po 2zł schodzą jak świeże bułeczki i wczym widzicie problem.

Zamknij ryj i się nie odzywaj .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

"Jak dobrze byc barankiem, i wstawac sobie rankiem , i biegać na polankę i śpiewać sobie tak : be be be kopytka niosą mnie , be be be kopytka niosa mnie " on tak śpiewa bo się nie boi ptasiej grypy ---skurczybyk jeden- - -Uśmiechnijmy się " JUTRO BĘDZIE LEPIEJ "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

'' Kogut wpadł przez okno do pokoju i zobaczył upieczonego kurczaka , polanego czerwonym winem - o kurde - wymamrotał - alkohol rzeczywiście zabija " tak mi przyszło do głowy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Swiatowa organizacja zdrowia zalecila w Europie NIEJEDZENIE miesa drobiu i jaj choc nie ma dowodu na rozprzestrzenianie sie grypy w ten sposób podalo przed chwila radio zet !!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co te s.k.u.r.w.y.s.yn.y. wyrabiją,ktoś chce zlikwidować tę branże czy jak???!!!!!Może niech się wszyscy złożą i wykupmy strone w Rzeczypospolitej czy Gazecie Wyborczej i tam opiszmy jak jest naprawdę tyle, że to z 40-50tys zł kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To jeszcze nie katstrofa to dopiero dobry początek do katastrofy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
To jeszcze nie katstrofa to dopiero dobry początek do katastrofy.
Już ci napisałem żebyś zamknął ryja , gnoju!!! Cieszy cie ludzkie nieszczęście palancie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Takie są fakty,a co mam pisać kłamstwa,ż idą cudowne czasy dla hodowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja mam 9 obiektów i kończe budowę 5,i co teraz będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja mam 9 obiektów i kończe budowę 5,i co teraz będzie?
A czemu tylko 5? Trzeba było jeszcze 9. Czy jak zaczynałeś budować pomyślałeś o takiej sytuacji jaka jest teraz???? Bardzo dobrze!!! Niech 2 złote utrzyma się jeszcze rok to wtedy ci " przedsiębiorczy" dostaną nauczkę , że wszystko musi mieć podstawy ekonomiczne . TRWAŁE . Nie chwilowe . Cwaniaczku!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

zauważyłem że od pewnego czasu nikt na tym forum nie informuje o cenach żywca w kraju, a przecież taki był cel tego forum. Wszyscy za to chętnie się opluwają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam kontaktów z hodowcami kurczaków brojlerów,żeby wymienić opinię na tematy związane z hodowlą drobiu, a głównie kto i ile płaci za żywiec drobiowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
szukam kontaktów z hodowcami kurczaków brojlerów,żeby wymienić opinię na tematy związane z hodowlą drobiu, a głównie kto i ile płaci za żywiec drobiowy

Pytasz jakie są ceny? Czy Ty jesteś upośledzony, czy tylko takiego udajesz? Powiem Ci cichaczem, że kształtują się w przedziale 3,20 do 3,70 zł. Zależy od tego, jakiego koloru są nóżki Twoich kurczaków. Za pomarańczowe możesz dostać nawet 3,80 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...