Skocz do zawartości
Gość Jajo

Ceny brojlera i jaj wylęgowych tylko dla hodowców

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Trafna prognoza, jak wstawiałem sześć tygodni temu, prawie wszyscy prognozowali, że będzie cena oscylować w granicach 2,80-3,00zł,a jest 2,00-2,30zł. Teraz prognozują 4,00zł na święta i jak tu wierzyć prognozom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie spodziewajmy sie niczego dobrego po obecnym ministrze rolnictwa. facet kompletnie sie na tym nie zna i korzysta z rad fachowcow. do spraw drobiarstwa doradza mu tez taki jeden ktorego rady moga nas troche kosztowac (dobrostan, stymulatory, maczka) byla o tym mowa podczas spotkania w pulawach kto byl ten wie a kto nie to niech popyta swoich lekarzy lub powiatowego. wasaty to mily facet ale niestety nikumaty i latwo dajacy sie manipulowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakie ceny żywca na dolnym śląsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

JAKA CENA ŻYWCA NA KASZUBACH ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
JAKA CENA ŻYWCA NA KASZUBACH ?

2,oo + vat i nie chcą kupować bo ponoć zbyt słaby i handel ich dusi z ceną . Są przymiarki do 1,90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
  • W poniedziałek cena na Kaszubach 2,20 zł netto; od dzisiaj 2,30 zł netto. Mam nadzieję , że to powrót do normalności.Nie wierzcie w mocno ograniczone wstawienia.Gdyby tak rzeczywiście było, to cena piskląt nie wynosiłaby 1,22 zł/szt (z kompletem szczepień)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

2,30 to możesz pomażyć , nie opowiadaj bajek że jusz tyle płacą bo wcale nie placą dzisiajspżedawałem i ledwo wyprosiłem po 2 bo chcił zaplacić 1,90 . ja jusz nii mogę hyba walniemi serce . ile morzna to wytszymać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jaka cena w małopolsce

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dziwne jest to że w sklepach podrożało ,stale chodzę sprawdzać ceny do jednego z sieciowych sklepów do którego dostarczaja ubojnie z naszego regionu i jakoś dziwnym trafem cena w zeszły piątek podniosłą się.Od sprzedawczyni dowiedziałem się że kupują po 3.70 brutto z ubojni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sklepow maja ponad 30 wiec cene napewno maja dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2,30 to możesz pomażyć , nie opowiadaj bajek że jusz tyle płacą bo wcale nie placą dzisiajspżedawałem i ledwo wyprosiłem po 2 bo chcił zaplacić 1,90 . ja jusz nii mogę hyba walniemi serce . ile morzna to wytszymać?
.

Gdzie ty uczyłeś się pisać?? W Kopydłowie? Tak rzeczywiście to mniejsze ubojnie (Centralna Polska) płacą 2,2-2,3 zł. netto. Zakłady w kontraktacji najniżej 2,55 netto. Czuwaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

UWAGA cena przynajmniej na niektórych ubojniach idzie do GÓRY!!!!

wiec zywiec tez podrozeje!!! Trzymac reke na pulsie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2,30 to możesz pomażyć , nie opowiadaj bajek że jusz tyle płacą bo wcale nie placą dzisiajspżedawałem i ledwo wyprosiłem po 2 bo chcił zaplacić 1,90 . ja jusz nii mogę hyba walniemi serce . ile morzna to wytszymać?
Która ubojnia tak cię wykożystuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Proponuję składkę i wysyłkę dla tego gościa skrzynki najdroższej wódki.Jedyny normalny głos od wielu tygodni.A,że gość na codzień ma doczynienia z wirusami to dezynfekcja mu nie zaszkodzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

tylko szkoda ze to bylo w dodatku plus minus a nie w glownym. no ale coz lepszy rydz jak nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niektórzy z tego forum niech idą i szybką maturę zrobią, bo wstyd takie ,,byki'' robić, albo niech się nie odzywają

 

2,30 to możesz pomażyć , nie opowiadaj bajek że jusz tyle płacą bo wcale nie placą dzisiajspżedawałem i ledwo wyprosiłem po 2 bo chcił zaplacić 1,90 . ja jusz nii mogę hyba walniemi serce . ile morzna to wytszymać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

co sie czepiacie mojego pisania? niby wszystkie jesteście takie uczone a jakoś tego fcale nie widac . nie musze ładnie pisac warzne ze umiej chodowac a takim pisaniem pszecież nikomu kszyfdy nie robię to i morze się nie czepiajcie a cena to faktycznie cóś w górę bo jusz zame ubojnie dzwonią

pozdrawiam branże chodowców drobiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kto kupi uzywany paszociag Żary....atrakcyjna cena...!!!

400 mb łańcucha..dwa zasypy

Gdzie i za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W okolicach Łodzi cena 2,20 netto.Będzie lepiej w nadchodzących tygodniach.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pisz jak chcesz tylko to ci wszyscy niedouczeni budują po sto kurników albo wstawiają tak jak teraz daleko nie trzeba szukać wszyscy naraz 15 grudnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...