Skocz do zawartości
Gość Jajo

Ceny brojlera i jaj wylęgowych tylko dla hodowców

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

kurczak drozeje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
kurczak drozeje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W SKLEPACH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakie ceny żywca w opolskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Normalne jak na tą pore roku 2 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

T0 jest lepiej jak myślałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To zależy gdzie 2,00. Opolskie ZD płacą 2,65 na kontrakcie.

Jakie ceny żywca w opolskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

mysle ze te 2zl. to i tak zbyt duzo dla tych którzy nie kontraktuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Większość jest na kontrakcie, tylko te kontrakty nie gwarantują ceny minimalnej,a jedynie gwarantują odbiór po cenie, ale wolnorynkowej.Takie kontrakty są na wiekszości ubojni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sprzedawajcie,bo jest żle ,a będzie jeszcze gorzej, ci co będą przetrzymywać więcej stracą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sprzedawajcie,bo jest żle ,a będzie jeszcze gorzej, ci co będą przetrzymywać więcej stracą.
I znów jakaś pieprzona wesz się odzywa!!! Spadaj kmiocie kloaki kurczakom podcierać . Ubojnie zaczynają ostre poszukiwania za żywcem!!! Za kilka dni będzie posucha , a więc okazja do mocnego podniesienia ceny!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

małopolska - wreszcie odbicie od dna - 2,3 - 2,4 brutto !!! i będzie tylko lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
  • [/i]Cena na Kaszubach 2,30 zł/kg netto. Prawdopodobna zmiana ceny w górę przewidywana dopiero w przyszłym tygodniu. Ponad wszelką wątpliwość nikt nie sprzedaje taniej. Nie napierajcie ze sprzedażą 5,5 tygodniowych ptaków powodując tym samym względne nasycenie rynku. Cena na pewno nie spadnie, więc nie ma obaw. Przetrzymanie ptaków do 6,5 - 7 tyg. nie zaszkodzi rynkowi, ani nie pogorszy ekonomiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak wszyscy juz mówia o podwyzkach zywca coraz mniej wystarczy troszke wstrzymac sprzedaz a cena pójdzie do góry!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

cześć może ktoś napisze kiedy znów będzie się opłacało hodować drób jakie są teraz ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W tym tygodniu cena idze do góry!! jest juz popyt na kurczaka ,ruch sie zwiekszyl, hurtownie zamawiaja wiecej !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cześć może ktoś napisze kiedy znów będzie się opłacało hodować drób jakie są teraz ceny

 

Kończę sprzedawac ostatni kurnik, więc cena powinna pójśc do góry (jak to często w moim przypadku bywało). Podobno ROWEX od wtorku podnosi cenę na 2,30. Na Wolsztynie nadal 2,20 i nic nie mówią o ewentualnych podwyżkach. Jestem dobrej myśli i sugeruję spokojnie trzymac żywiec, bo w końcu hurtownie pękną i zaczną windowac ceny żywca jak się tylko zorientują co je czeka na początku roku.

Pozdrawiam hodowców... nie panikujmy tylko wymieniajmy się opiniami , to nam tylko może pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Narazie ubojnie podnoszą ceny zbytu i hurtownie podnoszą ceny zbytu i sklepy a hodowcy dostają w piz....Ale ja się nie przejmuje bo obsadzam dopiero 16grudnia bo poprzesuwałem wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Narazie ubojnie podnoszą ceny zbytu i hurtownie podnoszą ceny zbytu i sklepy a hodowcy dostają w piz....Ale ja się nie przejmuje bo obsadzam dopiero 16grudnia bo poprzesuwałem wszystko
Teraz potrzebny jest nacisk hodowców na ubojnie żeby podniosły ceny żywca.Cena kurczaka w sklepach idzie w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kraków 2,30!! i szukaja!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

2.30 to powód do radości??????Nie no, te ubojnie to wam normalnie pranie mózgu zrobiły!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano dostałem telefon z ubojni, z którą handluję z pytaniem na kiedy kurczaki mogą planować itd. Coś zaczyna się kręcić, bo jak długo z nimi handluję to może były dwa takie przypadki, że to oni do mnie dzwonią i to dwa tygodnie przed odstawą?! Cena cieniutka, bo 2,35 netto ale myślę, że sprawa jest rozwojowa.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...