Skocz do zawartości
Gość Jajo

Ceny brojlera i jaj wylęgowych tylko dla hodowców

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

dodam jescsze ze widomo ze oni obnizaja cene...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie moge tego mowic glosno.... ale jak wiesz jakie sa ubojnie w polodniowej wilkopolsce no to chyba znasz odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak dobrze ,że ja nie przesunąlem obsady na 9 grudnia tylko obsadziłem i wychodzę na święta.Coraz więcej na forum mówi się o b.dużej ilości obsad w pierwszej połowie grudnia,potwierdzają to wylęgarnie,paszarnie i duże ubojnie mające swoich stałych hodowców.Ale bym płakał 15 stycznia.A tak biorę flaszeczkę i idę do kumpla i czekam na cenę na święta. A święta będę miał wolne na dodatek,a tak miałbm kury Już łącze się w żalu ze sprzedającymi po 15 stycznia Pozdrawiam.Na święta 3.50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak dobrze ,że ja nie przesunąlem obsady na 9 grudnia tylko obsadziłem i wychodzę na święta.Coraz więcej na forum mówi się o b.dużej ilości obsad w pierwszej połowie grudnia,potwierdzają to wylęgarnie,paszarnie i duże ubojnie mające swoich stałych hodowców.Ale bym płakał 15 stycznia.A tak biorę flaszeczkę i idę do kumpla i czekam na cenę na święta. A święta będę miał wolne na dodatek,a tak miałbm kury Już łącze się w żalu ze sprzedającymi po 15 stycznia Pozdrawiam.Na święta 3.50

A może będziesz miał wcześniej wolne? Może coś Ci się (słowo zostało usunięte) i będziesz uciekał z grillem na Mikołaja? I wtedy wypijesz flaszeczkę, bo nie będziesz mógł zasnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pan Langner wspaniałomyślnie od poniedziałku podniósł cenę na 2,30 netto.

Co za wspaniały gest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

no tak jak bracia Brychcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szanowni Koledzy - Hodowcy.

Proszę o informację na temat współpracy z Opolskimi Zakładami Drobiarskimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale was ubojnie wala tuszka po3,85 -4,00 w hurcie!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ubojnie sobie jaja robia ja wstawilem kurczaka wiec bede mial tuz przed swietami zdawanie mam nadzieje ze cena podskoczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

małopolska - 2,5 - 2,6 brutto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A jak z ruchem?Jakieś prognozy na nadchodzący i jeszcze kolejny tydzien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tuszka ładnie idzie, to i kurczak jest potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kury w h..j.Trza było nabudować jeszcze więcej.To faktycznie oznacza ,że po 15 stycznia będzie kur do bólu a ,że wtedy nie ma ruchu to zgadzam się z przedmówcami że 2zł to maks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

zmodrzejcie. jestem wlascicielem ubojni i od poniedzialku probowalem podniesc cene i za zywiec placilem przez dwa dni 2,7 a tuszke zrobiem na 4. bo rzeczywiscie zaczelo brakowac zywca. ale co stalo sie w srode. cene musialem obnizyc bo inne ubojne sprzedawaly dalej po 3,8. jak pytalem czemu to znajomy powiedzial ze hodowcy boja sie chyba walczyc o swoje to i on nie podnosi bo co sam bedze prosil sie o podwyzke. od poniedzialku znow podniose ale jak hodowcy nie zaproponuja podwyzek tez innym ubojniom to i ja swoim znow wroce na poziom 2,6. ruch jest duzy a kurczaka akurat. wiec cena powinna byc na normalnym poziomie ale jak chcecie. Pamietajcie. Ja moze zarobie troche mniej przy niskich cenach zywca i tuszki to fakt, ale ja zarobie. przy cenie 2,6 to tylko mielicie i nie za duzo zostaje w kieszeni a wystarczy pogadac z ubojnia normalnie po partnersku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DROBIMEX DZIADY wstretne - dziś obnizka nastepna dno a nie firma- hodowców ma za nic 2,65 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

prosze o informacje dotyczaca paszy z provimi. sam mam duze zuzycie, ponad dwa kilogramy!w kale jest cala niestrawiona kukurydza, czy taka sytuacja jest tylko u mnie czy takze na innych fermach!

tak poza tym to lubuskie 2,20 - 2,30 u nas jak zawsze niska cena trzyma najdluzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wszystkie ubojnie mówią że kurczaka jest akurat i cenę można podnieść tylko hodowcy się boją oczywiśćie że jesli hodowca da kurę po2,6 to ubojnia ją kupi ale moąna spokojnie zapłacić 2,8 trzeba tylko "przekonać" handel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prosze o informacje dotyczaca paszy z provimi. sam mam duze zuzycie, ponad dwa kilogramy!w kale jest cala niestrawiona kukurydza, czy taka sytuacja jest tylko u mnie czy takze na innych fermach!

tak poza tym to lubuskie 2,20 - 2,30 u nas jak zawsze niska cena trzyma najdluzej

 

shirley, daj mi na siebie namiary! Tez jestem z lubuskiego i biore pasze z Provimi-Quatro i mam w tej chwili cholerne problemy z ich pasza, dokladnie takie same objawy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prosze o informacje dotyczaca paszy z provimi. sam mam duze zuzycie, ponad dwa kilogramy!w kale jest cala niestrawiona kukurydza, czy taka sytuacja jest tylko u mnie czy takze na innych fermach!

tak poza tym to lubuskie 2,20 - 2,30 u nas jak zawsze niska cena trzyma najdluzej

 

shirley, daj mi na siebie namiary! Tez jestem z lubuskiego i biore pasze z Provimi-Quatro i mam w tej chwili cholerne problemy z ich pasza, dokladnie takie same objawy!

Shirley i cliper podajcie swoje namiary..bo ja tez biore pasze z provimi..chcialbym wymienic sie uwagami i spostrzezeniami..tzn..e-mail adresy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

odnosnie mych danych to prosze o slanie mejli na adres ppiciu@gazeta.pl, z tego wzgledu iz nie chce byc zarzuconymn glupimi sms to podam kontakt przez poczte!

a co takiego z ta cena w lubuskiem poszla w gore czy nie poszla?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...