Skocz do zawartości
Gość Jajo

Ceny brojlera i jaj wylęgowych tylko dla hodowców

Rekomendowane odpowiedzi

Provimi zaszkodziła fuzja z Rolimpexem - najwyrazniej . Miałem ten sam problem - wyniki mocno przeciętne a ceny w porównaniu z innymi wytwórniami niebotyczne .

Moja rada odpocząc od tej firmy i sledzić ich poczynania z boku . Koszty transformacji niech ponoszą sami - ja nie zamierzam dopłacać do kolejnego molocha. Lubuskie ma kilka dobrych wytwórni pasz . Ja Korzystam od kilku rzutów z WP Choszczno Felpasz -ceny umiarkowane, wyniki dobre i stabilne od 297 do 317 eww. Dobra obsługa doradcza .

Nie chwalę , nie reklamuję ale korzyśc jest po mojej stronie w małych wytwórniach rozmawiam z innej pozycji . wreszcie nie jestem anonimowym klientem NR... JAKO BYWAŁO DAWNIEJ ......!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W MAŁOPOLLSE BRAKUJE KUR!!!!!!!!!!!!! PŁACĄ JUŻ 2,60!!!!!!!!!HODOWCY UBOJNIE MOGA DAWAĆ WIĘCEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co się dzieje? Jakie ceny brojlerów na jutro?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja jestem umówiony po 2.65 brutto,Małopolska Śląsk.Nie wiem czy to dobrze czy żle?Z niedzielą to zawsze tak jest ,niewiadomo jakie ceny.Mam sygnały,od znajomej hurtowni dużej,że kurczak bardzo schodzi,jak powiedziałem że w końcówce tygodnia ubojnie próbowały mi obniżyć cenę to znajomy się zdziwił na hurtowni bo jemu podnieśli!Nic już nie rozumiem.Informację są pewne bo to człowiek który prowadzi tą hurtownie-nie właściciel tylko pracownik,to mój znajomy któremu co rzut woże litr Finlandii i mówi mi jakie ceny i co się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie jest to szał, ale powim Ci że są ubojnie które nadal chcą płacić 2,40 netto!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tez tak słyszałem,podobno Tomice, Ligocki, tyle chcieli płacić.Kto im sprzedaje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cena minimalna na nadchodzący tydzień t.j. 2,65zł netto,cena powoli ,ale do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co się dzieje??? Jedni dają 2.30 a inni 2.65 netto. Jedni mają niby poważne nadmiary, a inni poważne niedobory kurczaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kaza, netto czy brutto?

 

DROBIMEX DZIADY wstretne - dziś obnizka nastepna dno a nie firma- hodowców ma za nic 2,65 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy ktoś posiada taką wagę??? Jak się spisuje??? I gdzie ją można tanio zakupić ??

Podawajcie cenę i firmę. Chodzi mi o wagę komputerową z szalką na hali zliczającą przyrosty dzienne, średnią itd w każdym dniu tuczu. Wiem że INDOOR ma taką wagę za 4000zł czy ktoś wie gdzie taniej????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak buraki?Po ile sprzedajecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak buraki?Po ile sprzedajecie ?
Czochraj bobra !!! Siorbaj dropsa!!! Śmieciu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

panowie jaka cena w łódzkim .?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

trzymają się w zmowie handlowej na poziomie cen 2,3 do 2,4 netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeżeli nie zacznie brakować żywca to będą z nami pogrywać!!! Do jasnej cholery i brzydkiej k.u.r.w.y!!!!! Może w końcu zaczniecie się stawiać i nie sprzedawać za takie g.ó.w.n.i.a.n.e. pieniadze , które nie gwarantują nawet zwrotu kosztów!!!!!!!!!!!!!!! Co jest z Wami ??????????? To co ubojnia zaproponuje to tak ma być???? Gdzie Wasze poczucie wartości i godności??? Tak naprawdę to wcale mi WAS nie szkoda . !!! Jesteście OSŁY i tyle!!! Byle śmieć z ubojni robi Was w konia jak chce!!! Tak dalej , a będziecie tynk żreć ze ścian bo zabraknie nawet na paszę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam pomysł!!Wybudować więcej kurników ha,ha,ha.Zobaczycie co będzie po 15 stycznia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja mam pomysł!!Wybudować więcej kurników ha,ha,ha.Zobaczycie co będzie po 15 stycznia
Co będzie? Co będzie? G.ó.w.n.o będzie!!! Drobiu na potrzeby krajowe za duzo nie ma i nie bedzie . W tej chwili nie ma zadnych racjonalnych podstaw do tego , żeby kura kosztowała tak jak kosztuje!!! Po prostu hodowcy nie robią rabanu no to ich trzeba dusić!!! Ubojnia swoje ma , a handel teraz zarabia krocie! Dlaczego więc podnosić ceny hodowcom? Obudźcie sie w końcu (słowo zostało usunięte)y i zacznijcie walczyć o swoją przyszłość!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

łódzkie 2.30 netto ale podobno ma podskoczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Od nadchodzącego piątku cena gwałtownie poszybuje do góry-UBOJNIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Od nadchodzącego piątku cena gwałtownie poszybuje do góry-UBOJNIA
No tak , ale jakie to wszystko jest durne Dwa dni trochę mnie się sprzedało i już trzeba obiżać cenę T ojakiś debilizm , a ubojnie to dzieci tego debilizmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja mam pomysł!!Wybudować więcej kurników ha,ha,ha.Zobaczycie co będzie po 15 stycznia
Co będzie? Co będzie? G.ó.w.n.o będzie!!! Drobiu na potrzeby krajowe za duzo nie ma i nie bedzie . W tej chwili nie ma zadnych racjonalnych podstaw do tego , żeby kura kosztowała tak jak kosztuje!!! Po prostu hodowcy nie robią rabanu no to ich trzeba dusić!!! Ubojnia swoje ma , a handel teraz zarabia krocie! Dlaczego więc podnosić ceny hodowcom? Obudźcie sie w końcu (słowo zostało usunięte)y i zacznijcie walczyć o swoją przyszłość!!!

 

Drobiu nie jest za dużo?Gdyby nie było to nie byłoby szans na tak niskie ceny.Zdajesz sobie sprawę ile kurników wybudowano przez ostatnie 2 lata??Gdyby nagle baranie wstrzymali eksport do unii to byśmy się tu udusili a twoich kur by nawet za 1zł nie kupili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja mam pomysł!!Wybudować więcej kurników ha,ha,ha.Zobaczycie co będzie po 15 stycznia
Co będzie? Co będzie? G.ó.w.n.o będzie!!! Drobiu na potrzeby krajowe za duzo nie ma i nie bedzie . W tej chwili nie ma zadnych racjonalnych podstaw do tego , żeby kura kosztowała tak jak kosztuje!!! Po prostu hodowcy nie robią rabanu no to ich trzeba dusić!!! Ubojnia swoje ma , a handel teraz zarabia krocie! Dlaczego więc podnosić ceny hodowcom? Obudźcie sie w końcu (słowo zostało usunięte)y i zacznijcie walczyć o swoją przyszłość!!!

 

Drobiu nie jest za dużo?Gdyby nie było to nie byłoby szans na tak niskie ceny.Zdajesz sobie sprawę ile kurników wybudowano przez ostatnie 2 lata??Gdyby nagle baranie wstrzymali eksport do unii to byśmy się tu udusili a twoich kur by nawet za 1zł nie kupili.

Barana kmiocie to poszukaj w swojej rodzinie albo spójrz do lustra . Takie głupie gadanie słyszę już od wielu lat . Kiedyś w Min.Rol. też pieprzyli , że cyt." przegrzaliśmy produkcję" . I co ? G.ó.w.n.o. Owszem kurników się nabudowało , i co ? Też g.ó.w.n.o Piszę tak szambiarsko , bo tylko tak z takimi jak ty mozna rozmawiać!!! Tak niskie ceny głupku to nie nadmiar drobiu tylko to , że hodowca jest głupi kmiot i pozwala sobie jeździć po grzbiecie!!! Pokaż mi gdziekolwiek w Polsce przetrzymane kury głupku??? No pokaż to postawię ci wiadro dobrej gorzały!!! Bo jeżeli jest tak dużo to rozumiem , że sprzedaje się żywiec z wagą 3 i więcej kilo minimum 7,5- 8 tygodniowy!!! Jeżeli wierzysz w głupią propogandę no to gratuluję rozumu . Jakiś czas temu ptasia grypa i jej psychoza spowodowały , że żywiec drastycznie spadł cenowo . Sprzedaż przez jakiś tydzień była rzeczywiście kiepska po czym wszystko zaczęło wracać do normy za wyjatkiem ceny!!! Ubojnie biją bardzo dużo i co najważniejsze to sprzedają . Są jakieś jedo,dwudniowe maleńskie zastoje / szczególnie w poniedziałki i pod koniec miesiąca / , ale tak jest i było zawsze . Dla handlu i ubojni to też zawsze był pretekst żeby obniżyć cenę zywca BO NIE IDZIE!!!!!!!!! , a już w czwartek ceny podnosili . To jest chore , a najbardziej chorzy są hodowcy!!! Cierpią na amnezję , głupotę , debilizm , poczucie małej wartości . Nie mają za grosz godności i honoru . Takie pasożyty , którym się wydaje , że jak parę groszy przytulili to już są krezusami finansowymi . W jednym głupku masz rację: budowa kurników i ZNACZNE zwiększanie produkcji bez rozeznania rynku i zrobienia planu wielkości produkcji do możliwości sprzedaży na rynku to czyste szaleństwo , a dla handlu woda na młyn . Planowanie , planowanie i jeszcze raz planowanie . K.u.r.w.a mać!!! Kiedy w końcu zrozumiemy , że wolny rynek to jest możliwość kupna i sprzedaży gdzie się chce , ale ilościowo produkcja MUSI BYĆ PLANOWANA . W pzreciwnym wypadku kiedyś tam wszystkiego może zrobić się za dużo!!!

Wg moich ocen drobiu jeszcze za dużo nie produkujemy , ale już jest dzwonek alarmowy . Póki co trzeba produkcję rozłożyć adekwatnie od popytu uwzględnijąc okresy handlowe lepsze i gorsze . Na razie jest tak , że drobiu jest full , a za miesiąc brakuje!!! Ot POLSKA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Właśnie u mnie są przetrzymane kury durniu!!Wylewa mi się z kurników nawet nie wiem jaka waga ale napewno zaje.b.i.s.t.a i nie sprzedaje,bo powiedziałem gnojom ,że za darmo nie sprzedam,choćbym miał w.y.p.i.e.r.d.o.l.i.ć do utylizacji (słowo zostało usunięte) to w.y.p.i.e.r.d.o.l.e ale darmo nie sprzedam.Jak długo wytrzymam nie wiem, ale powiedziałem p.i.e.r.d.o.l.e. was wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Brychcy to, Brychcy tamto.Oni przynajmniej wiedzą co to hodowla.Macie problemy z ceną żywca?Oni pewnie też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...