Skocz do zawartości
Gość Jajo

Ceny brojlera i jaj wylęgowych tylko dla hodowców

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

2,4+vat i nie chcą płacić więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

u nas cena chyba 2,40 jak nic nie zmienia te s...u.r.y.s.n.y . polnocna wielkop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Od jakiegoś czasu śledzę ceny w sklepach,czy ktoś mi do k.u.r.w.y nędzy może wyjaśnić dlaczego od czwartku/piątku kurczak w sklepach podrożał o 20-30gr?Chodzę od ptasiej grypy 2 razy w tygodniu do 4 sklepów o których wiem że zaopatrują się w różnych miejscach tak z ciekawości.Czy ktoś k.u.r.w.a wie o co tu chodzi bo krew mnie już zalewa na to wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Od jakiegoś czasu śledzę ceny w sklepach,czy ktoś mi do k.u.r.w.y nędzy może wyjaśnić dlaczego od czwartku/piątku kurczak w sklepach podrożał o 20-30gr?Chodzę od ptasiej grypy 2 razy w tygodniu do 4 sklepów o których wiem że zaopatrują się w różnych miejscach tak z ciekawości.Czy ktoś k.u.r.w.a wie o co tu chodzi bo krew mnie już zalewa na to wszystko
Brak konsolidacji środowiska drobiarskiego !!! Wiedzą , że nie możemy się zjednoczyć chociaż cenowo i po prostu pogrywają . Początkowo miało nie być zbytu bo ptasia grypa i cena z tego powodu leciała! Teraz ptasiej grypy nie ma , ptak sprzedaje się dobrze , ale go nie brakuje więc jest okazja żeby r.u.c.h.a.ć hodowców i zdrowo zarabiać . Być może faktycznie handel ma alternatywę importowanego towaru więc i w negocjacjach cenowych z ubojniami , "kartę" do przetargu . I niestety jest to ATU!!! Może nam tylko pomóc kategoryczne odmawianie sprzedaży za 2,40- 2,50 . Już napisałem , żę ubojnia musi bić , a handel sprzedawać więc towaru potrzebują . Jeżeli mają import to na nim samym NIE POJADĄ. Muszą od nas kupić . MUSZĄ. Jak się postawimy to zapłacą więcej!!! Tylko czy my się postawimy????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sie nie postawimy to pewne!! tylko pojedyncze osobniki sa do tego zdolne, kurczaka musi po prostu braknac !!!! a zeby braklo trzeba nie wstawiac , zaraz napiszecie ze madry sie znalazl ale to jedyna metoda , mniejsza podaz niz popyt i cena poszybuje!!! inaczej w styczniu bedziemy pisac to samo i chyba tak bedzie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tam obsadzam 9 grudnia 4 obiekty i 16grudnia następne 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja tam obsadzam 9 grudnia 4 obiekty i 16grudnia następne 4

Widocznie Twoje hobby to finansowanie ubojni i handlarzy drobiem! Ale do czasu . Jeszcze bedziesz płakał osle , że na chlebek nie masz . I jak to jest , że sprzedaję po 2,40 , ponoć zarabiam , a kaski ubywa!!!!! Nie mam nic przeciwko temu , że wstawiasz tylko po jakiego grzyba tak się tym chełpisz kretynie??? Czy myslisz , że zdobędziesz poklask i aplauz bo niby jesteś taki odważny??? Jesteś po prostu GŁUPI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

uwaga ogólna - w miarę możliwości (w miarę - bo wiem, że ceny jakie dana ubojnia płaci to "tajemnica handlowa") piszcie do kogo sprzedajecie - np. ten Śląsk po 2.50 brutto - jaka to konkretnie ubojnia? Ja oddaję do Suwalskich ZD - cena na dzisiaj 2,55 netto. Na kontrakcie.

 

Dzisisaj w nocy będe sprzedawał Śląsk ,Świętokrzyskie 2.50brutto i ani grosza więcej nie dadzą,po ile wy sprzedajecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

kaszuby 2,20 netto jaka cena w polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ktoś cie robi w wała 2.40 brutto to słyszałem,że proponowali,ale podobno mają problem żeby po tyle kupić bo hodowcy sie w.k.u.w.i.a.j.a i nie sprzedają ale 2.20 netto to nie słyszałem a obdzwoniłem dziś pół polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Łódzkie cena na dziś 2,2 netto. Ostro w dół.Zmowa ubojni co do ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Łódzkie cena na dziś 2,2 netto. Ostro w dół.Zmowa ubojni co do ceny.
No to nie dawać! Niech sobie k.u.r.w.a wróble biją (słowo zostało usunięte)y jedne!!! Drobiu nie ma za dużo tylko , że jest koniec miesiąca trochę gorsze zejście i te h.u.j.e to wykorzystują!!! Nie dawać bo znów nas zgnoją!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja do suwalk tez 2,55 potwierdzam. Lokalnie w-mazury 2,5 netto bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

gdzie lodzkie konkretnie 2.2 bo ja sprzedaje do duzej ubojni kolo lodzi po 2,45 netto i pytaja czy bede mial na ten caly tydzien bo dobrze schodzi. a ktos kto pisze ze wstawia 9 4 obiekty i 16 to sciema. znam go i sieje panike a jest z brazny okolo ubojniowej wiec nie dajcie sie podpuscic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robią z nami co chcą!!! Mam tylko nadzieję, że inaczej będą nas traktować jak Holendrzy ruszą z nową ubojnią. Podobno, aby zaspokoić potrzeby nowego zakładu potrzeba ponad 400 kurników. Może wtedy nasi rodzimi odbiorcy zaczną nas szanować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ci co piszecie, że sprzedajecie po 2,30 netto i niżej i was ubojnie robią w wała - jak to jest, nie macie z ubojnią żadnej umowy ? Ja bym chciał obniżyć na 2,30 netto, ale nie mogę bo mnie umowa wiąże. Ubojnia.

 

Robią z nami co chcą!!! Mam tylko nadzieję, że inaczej będą nas traktować jak Holendrzy ruszą z nową ubojnią. Podobno, aby zaspokoić potrzeby nowego zakładu potrzeba ponad 400 kurników. Może wtedy nasi rodzimi odbiorcy zaczną nas szanować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

2,45 netto - Piórkowscy ? Ile oni teraz biją tygodniowo ?

 

 

gdzie lodzkie konkretnie 2.2 bo ja sprzedaje do duzej ubojni kolo lodzi po 2,45 netto i pytaja czy bede mial na ten caly tydzien bo dobrze schodzi. a ktos kto pisze ze wstawia 9 4 obiekty i 16 to sciema. znam go i sieje panike a jest z brazny okolo ubojniowej wiec nie dajcie sie podpuscic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co Ty człowieku wypisujesz?Holendrzy nas uratują budujac Ubojnie oni chcą nas wyrolować-widziałes Szkota który coś dał za darmo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ci co piszecie, że sprzedajecie po 2,30 netto i niżej i was ubojnie robią w wała - jak to jest, nie macie z ubojnią żadnej umowy ? Ja bym chciał obniżyć na 2,30 netto, ale nie mogę bo mnie umowa wiąże. Ubojnia.

 

Robią z nami co chcą!!! Mam tylko nadzieję, że inaczej będą nas traktować jak Holendrzy ruszą z nową ubojnią. Podobno, aby zaspokoić potrzeby nowego zakładu potrzeba ponad 400 kurników. Może wtedy nasi rodzimi odbiorcy zaczną nas szanować.

Kolego piszesz, że nie mam żadnej umowy i już gadasz od rzeczy. Moja umowa z ubojnią polega na tym, że wstawiam według planu zakładu i gwarantują mi odbiór, a płacą mi to, co jest na rynku. Dlatego tak pracuję, ponieważ przy zwyszkach cen udajecie, że nic się nie dzieje, a przy spadkach płaczecie, że dokładacie i trzeba podpisać aneks itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niekoniecznie z tymi Holendrami, robią po prostu ubojnie w Polsce bo wiedzą doskonale że kupując u nas i u nas ubijając a do Europy wysyłając(a mają pewnie spore układy w całej Europie) dobrze zarobią.Szczególnie dobrze jak będą tak jak dziś kupować po cenach 2.50brutto i wysylć na Eksport.A do tego co pisał ,że jestem ubojnią to informuje ,że nie jestem napisałem że tak wstawiam bo myślę ,że po nowym roku się poprawi.Zresztą jaki sens by miała ubojnia pisać ,że wstawia kury bo nie rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co Ty człowieku wypisujesz?Holendrzy nas uratują budujac Ubojnie oni chcą nas wyrolować-widziałes Szkota który coś dał za darmo?

Nie piszę, że nas chcą uratować. Czytaj uważnie, albo nie bierz więcej tego świństwa. Piszę, że będą potrzebować kurczaka i to powinno Ci wystarczyć. Jeżeli nadal nie rozumiesz, to pomyśl, co powinni zrobić, aby ktoś z nimi chciał handlować? Jeżeli nadal nie łapiesz, to Ci powiem w tajemnicy, że muszą wyjść z lepszą ofertą, bo w innym przypadku możemy na nich nakichać. Szkota nie widziałem, ale Holendra znam i powiem Ci, że gość na naszym rynku coś znaczy i robi kawał dobrej roboty. Kto jest w temacie, ten wie o kogo chodzi.

Pozdrawiam i nie pij już do mnie, bo idę spać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja nie jestem do końca w temacie. Dochodzą do mnie tylko pojedyncze informacje. Mówi się, że pośrednio Koudijs ma kierować ubojnią pod Grodziskiem Wlkp. Czy ktoś wie, czy oni podpisują umowy kontraktacyjne, dostarczają paszę i pisklęta. No i kiedy mają zamiar wystartować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem do końca w temacie. Dochodzą do mnie tylko pojedyncze informacje. Mówi się, że pośrednio Koudijs ma kierować ubojnią pod Grodziskiem Wlkp. Czy ktoś wie, czy oni podpisują umowy kontraktacyjne, dostarczają paszę i pisklęta. No i kiedy mają zamiar wystartować.

Mają wystartować w drugim kwartale 2006 r. Kierować tą ubojnią ma Pani Hamrol. Inwestorem jest Storteboom z Holandii, a Koudijs też firma z Holandii ma dostarczać paszę.

Moim zdaniem dobrze się dzieje, że będzie większa konkurencja między ubojniami. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakie ceny żywca na jutro dolny śląsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie z ubojni wstydżcie się!!!!!!!!!!!jesteście zwykłymi złodziejami!!!!!!!!!!kiedyś za to zapłacicie i to słono.jeżeli szlag trafi hodowców to was też.Znacie takie powiedzenie?Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy.Co wy sobie myślicie?że jesteście panami tego świata ,że macie przed sobą ciemniaków,którzy nie wiedzą ,co się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...