Skocz do zawartości
Gość Jajo

Ceny brojlera i jaj wylęgowych tylko dla hodowców

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

To wez i choduj zielononózke!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Duda podobno sprzedaje tuszke po 3,00!!! ludzie nie wstawiac do kwietnia!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

co to za ubojnia - nazwa ?

Zakłady drobiarskie koło Rawicza 2,30 netto puis vat

Raczej 2,20 netto [/quote Dla długo współpracujących 2,30 a dla pozostałych 2,20 netto t.j. sprawdzone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

kto ci powiedział ? jaka ubojnia ? co wstawiasz bez harmonogramu ? rozumiem, że bez ceny bo to "normalna" polityka ubojni, ale nawet bez gwarancji, że to odbiorą ? nie wstawiaj. chyba, że ryzykujesz i liczysz na to, że cena pójdzie pod koniec stycznia/ na początku lutego w górę. ja stawiam, że nie pójdzie ponad 2,55. początek roku i tak jest słaby w sprzedaży

A ja wstawiam w przyszły wtorek 9 grudnia i powiedzieli mi ,że nie gwarantują ,że odbiorą kurczaka ze względu na duża ilość obsadzeń.Ale ja to p.i.e.r.d.o.l.e. jeszcze rzut czy dwa przeżyje nawet po 2zł ale potem będzie 4

TO PO CO WSTAWIASZ ŻEBY STRACIĆ POCZEKAJ AŻ BĘDZIE 4ZŁ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie są Ci optymiści którzy prognozowali cenę na grudzień 4 zł ? P i e r d o l o n a cena!!! Już mnie to podkurwia wszystko na maxa. Ma ktoś jakieś oznaki poprawy... niech napisze... może nam się humory poprawią. Ja słyszałem że Drobimex bierze z Gorzowa wszystko i wypycha za granicę, a także , że w okolicach Wrocławia jakieś niemieckie firmy już chcą kupowac kurczaki prosto od hodowców, bez pieprzonych pośredników. Może to cos pomoże za kilka miesięcy..., bo najbliższe są z pewnością przesrane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Gdzie są Ci optymiści którzy prognozowali cenę na grudzień 4 zł ? P i e r d o l o n a cena!!! Już mnie to podkurwia wszystko na maxa. Ma ktoś jakieś oznaki poprawy... niech napisze... może nam się humory poprawią. Ja słyszałem że Drobimex bierze z Gorzowa wszystko i wypycha za granicę, a także , że w okolicach Wrocławia jakieś niemieckie firmy już chcą kupowac kurczaki prosto od hodowców, bez pieprzonych pośredników. Może to cos pomoże za kilka miesięcy..., bo najbliższe są z pewnością przesrane.

TO BYLI MAŻYCIELE

O TYCH NIEMIECKICH FIRMACH TEŻ SŁYSZAŁEM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ku.r.w.a.jego mać wy to macie dobrze tzn ci co dopiero zaczynają, ja skończyłem dziś w nocy z wagą 3.18! niemogłem już dłużej tego trzymać i tak trzymałem długo bo odpuszczałem wszystkich którzy słabo płacili,a od przyszłego czwartku piątku a najdalej niedzieli wszystkie ubojnie z którymi rozmawiałem twierdzą że cena pójdzie w góre na ostro,kierowca mi w nocy mówił ,że szef(tzn wlaścicel ubojni)od najbliższej niedzieli skupuje ile mu się pomięśći bo od najbliższego czwartku piątku-(8.9grudzień) cena z 50gr do góry.H.u.j. niech weżmie to wszystko ,jakbym 2 tyg póżniej obsadził to bym się wstrzelił.A opowiadał mi też ten kierowca jak hodowców w h..ja robi na niedziele po 2.20 brutto się umawiał i straszył że po niedzieli 1.90będzie.Swoją drogą MAM DOBRĄ RADĘ-znajdzie sobie takiego kierowce dacie mu 100zł na flaszkę od każdego rzutu i wszystko będziecie wiedzieć po ile kupują czy idzie jakie prognozy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

No właśnie to jest to o czym wielokrotnie pisałem - robienie w h.u.j.a przez ubojnie . Straszenie , że za dwa , trzy dni bedzie taniej więc szybko mi sprzedaj!!! Paparuchy j.e.b.a.n.e . Jak miło widzieć , że teraz to nie tylko ja inwektywami pluję , ale inni już też Oglądałem dzisiajeszą agrolinię - drób sprzedaje się na zachód rewelacyjnie , importu w zasadzie nie ma , ceny się ustabilizowały i ogólnie jest spoko!!! Tylko te k.u.r.w.y zapominają , że ktoś przy tym SPOKO przeżywa tragedię!!! Dlaczego sukinsyny nie mówią , że hodowcy dopłacają po 30-40 gr. do kilograma żywca??? Dla nich wszystko jest SPOKO . Hieny j.e.b.a.n.e . Zobaczycie jaki będzie krzyk za jakiś czas kiedy drobiu faktycznie zabraknie i trezba będzie za żywiec W KOŃCU płacić NORMALNIE . Wtedy pieprzeni dziennikarze , handlarze zasrani zaczną kr\zyczeć , że to wina hodowców bo windują ceny!!! Srać mi się chce na nich wszystkich . (słowo zostało usunięte) mać mamy w Polsce chyba jakąś Afrykę czy coś takiego!!! Gdzie ten pieprzony nowy Rząd??? Gdzie minister rolnictwa???? Czy do jasnej cholery nie widzą co się dzieje???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Swięta racja (słowo zostało usunięte)e żłoby debile gnoje itd tak robią że tylko im podpalić te ich interesiki to wszystko jakieś chore żeby robić i jeszcze dopłacać syf syfa goni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Już niedługo,bo od nowego roku może nie sprzedawać się rewelacyjnie,jak wprowadzą zakaz importu naszego mięsa do Unii (bo napewno ich kole w oczy ,że nasz towar obniża tam ceny) pod pretekstem znalezionej w Irlandii Salomonelli to przy tej ilości kurczaka którą obecnie produkujemy i zamkniętej Rosjii to myślę że 1.50 to maks za kilogram.Obyśmy nie doczekali takiego czasu.Producja jest rozbujana do maksa i wszystko opiera się na eksporcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Już niedługo,bo od nowego roku może nie sprzedawać się rewelacyjnie,jak wprowadzą zakaz importu naszego mięsa do Unii (bo napewno ich kole w oczy ,że nasz towar obniża tam ceny) pod pretekstem znalezionej w Irlandii Salomonelli to przy tej ilości kurczaka którą obecnie produkujemy i zamkniętej Rosjii to myślę że 1.50 to maks za kilogram.Obyśmy nie doczekali takiego czasu.Producja jest rozbujana do maksa i wszystko opiera się na eksporcie

Wszystko prawdopodobne. Ale mam wieści usłyszane popołudniu: Konspol podobno wysłał do swoich hodowców aby gazowali kurczaki wstawiane w pierwszej połowie grudnia , albo ryzykowali dalsze trzymanie ptaków na własną ręke. Kiedy BOROWSKA to usłyszała powiedziała że wszystko zdejmie i żeby się hodowcy nie martwili... jak to dotarło do Konspolu, to te K U R W Y zaraz przysłali oficjalne odwołanie poprzedniego pisma, z informacją że wszystko jednak zdejmą. Czy ktos może mi wytłumaczyc takie postępowanie ubojni....??? Te gnoje tylko patrzą jak tu hodowcę jeszcze wydrenowac...( a może uda sie zbic cene na 1,50, albo sam nie wiem po c h u j to).

Inna informacjato: Rowex (Ostroróg, koło Szamotuł) obniża cenę od poniedziałku z 2,30 na 2,20.

Wszystko na dziś.... i może dobrze,...wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

to co się tu pisze na tym forum to chyba jakieś żarty,i to mało wesołe szkoda nas hodowców,bo w końcu też chcemy żyć,a za swoją pracę otrzymywać jakieś godne pieniądze.NIe rozumiem dlaczego ten świat jest taki wredny,każdy tylko dla siebie .Panowie z ubojni!miejcie choć odrobinę dobrej woli,a itrochę współczucia ,my też jesteśmy ludzmi .Nie jesteśmy jednym wielkim chaamstwem,też kończyliśmy szkoły i umiemy liczyć.Wyzywańie,przeklinanie nic tu nie da,zacznijmy być partnerami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ja to widzę tak: handel ma dostęp do importu z Ameryki za jakieś śmieszne pieniądze . Pod pretekstem ptasiej grypy zjechali z ceną sporo poniżej kosztów dla hodowców . Sami oczywiście zarabiając krocie . Zaczęli wysyłać sporo na zachód no bo jak jest alternatywa dla zachodu syf np. brazylijski , a dobry polski więc jest jasne , że kupią polski . Ale w niskiej cenie . Dlatego nie chcą p[odnosić cen bo stracą odbiorców . I nikogo nie obchodzi , że za jakiś czas zabraknie bo hodowcy wiecznie dopłacać do produkcji nie będą . Po prostu musi sporo zabraknąć , żeby krajowy rynek zaczął ssać . Innego wyjścia nie ma jak nie wstawiać bo w dogadanie się hodowców nie wierzę!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Jak mówiłem miesiąc temu,że od 6 do 20 grudnia jest niesamowita wprost ilość obsadzeń to co po niektórzy mówili ,że chce kogoś podpuścić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ten ubojnik o którym pisałem poniżej,że mówił mi jego kierowca ,że skupuje od niedzieli kurczaka bo od czwartku piątku lub najdalej przyszłej niedzieli 10 grudnia ma wzrosnąć cena drastycznie (być może kończy się lewy towar?)ta m.e.n.d.a dzwoniła dziś do mnie rano o 7 czy nie mam kurczaka z poniedziałku na wtorek, bo na niedziele już ma,ale ma może troszkę mało z poniedziałku to może by coś dokupił .Pytam jaka cena a on mówi że będzie spadać po 2.20 brutto może się umówić ze mną (Śląsk i okolice to jest)a ja mu h.u.j.o.w.i. na to że nie mam kurczaka po niedzieli a gdybym nawet miał to bym po tyle nie sprzedał,ale mam od piątku 9grudnia ,no chyba żeby żle urosły to od niedzieli 11 (w rzeczywistości nie mam ale on o tym nie wie przecież)A on na to żeby go zapisać weżmie minmum 20tys jak tylko mam i daje mi dzis od przyszłej niedzieli 2.80!!!!Pytam gnoja to w poniedziałek chcesz kupić po 2.20 a za parę dni dajesz 2.80??Na dziś są takie ceny to takie daje,od czwartku/piątku ma tyle zamówień z hurtowni że nie wie jak to wywiezie bo nie ma tylu aut więc sądzi ,że cena pójdzie do góry i może dać mi więcej p.i.e.r.d.o.l.i mi że ryzyko jego i moje bo nikt z nas nie zna ceny ale jak chce to dziś po 2.80 możemy się umówić i że to tak tylko niby między nami , żebym nikomu nie mówił za bardzo bo wiesz mówi jak to jest a tak to ja coś zarobie i ty będziesz mial drożej a ostatnio mi niby zdjąl wszystko,no kocha mnie h.u.j normalnie .To h.u.j.e są[/code]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Wyobrażnię to Ty masz. Długo myślałeś nad tą bajeczką?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

JEŚLI JEST TO MOŻLIWE PODAJ Z KTÓRYM REGIONIE POLSKI TAK SIĘDZIEJE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten ubojnik o którym pisałem poniżej,że mówił mi jego kierowca ,że skupuje od niedzieli kurczaka bo od czwartku piątku lub najdalej przyszłej niedzieli 10 grudnia ma wzrosnąć cena drastycznie (być może kończy się lewy towar?)ta m.e.n.d.a dzwoniła dziś do mnie rano o 7 czy nie mam kurczaka z poniedziałku na wtorek, bo na niedziele już ma,ale ma może troszkę mało z poniedziałku to może by coś dokupił .Pytam jaka cena a on mówi że będzie spadać po 2.20 brutto może się umówić ze mną (Śląsk i okolice to jest)a ja mu h.u.j.o.w.i. na to że nie mam kurczaka po niedzieli a gdybym nawet miał to bym po tyle nie sprzedał,ale mam od piątku 9grudnia ,no chyba żeby żle urosły to od niedzieli 11 (w rzeczywistości nie mam ale on o tym nie wie przecież)A on na to żeby go zapisać weżmie minmum 20tys jak tylko mam i daje mi dzis od przyszłej niedzieli 2.80!!!!Pytam gnoja to w poniedziałek chcesz kupić po 2.20 a za parę dni dajesz 2.80??Na dziś są takie ceny to takie daje,od czwartku/piątku ma tyle zamówień z hurtowni że nie wie jak to wywiezie bo nie ma tylu aut więc sądzi ,że cena pójdzie do góry i może dać mi więcej p.i.e.r.d.o.l.i mi że ryzyko jego i moje bo nikt z nas nie zna ceny ale jak chce to dziś po 2.80 możemy się umówić i że to tak tylko niby między nami , żebym nikomu nie mówił za bardzo bo wiesz mówi jak to jest a tak to ja coś zarobie i ty będziesz mial drożej a ostatnio mi niby zdjąl wszystko,no kocha mnie h.u.j normalnie .To h.u.j.e są[/code]
Masz racje coś się dzieje ubojnie biją maksimum ile mogą robią zapasy po niskiej cenie bo na następny tydzień nie wyrobią się z zamówieniami i cena pujdzie w góre narazie robią zapasy po 2,3 netto zbyt mają bardzo dobry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Pisałem -Śląsk.A ten co mówił o bajeczce-ja już sprzedałem kurczaka i dla mnie chłopie może być 1.80 brutto ,wisi mi to, ja wychodzę dopiero 10strycznia opowiadam wam tylko jak te mendy kombinują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ale jaja! szukają ze srody na czwartek i z czwartku na piątek na przyszły tydzień i po niedzieli.Mają tylko na pojutrze -niedziele, poniedziałek potem chyba dziura!!.To chyba prawda ze pójdzie w góre.ODebra1łem 10 min temu 3 telefony też Śląsk.Ale jednego nie wiedzą gnoje,gorzej już być nie może więc mam to w dupie,nie zależy mi ,zapi.e.rdole taką cenę że klękną!!Jeśli to rzeczywiście prawda i się ruszy to normalnie 3zł powiem!Nie chcesz?w.y.p.i.e.r.a.l.a.j!!I tak następnego dnia będzie drożej,teraz nam nie będzie się spieszyć.Oby tak było,ja ich naucze,oj ku.r.w.a naucze!!!!!A w poniedzia

• ek ,wtorek wyłanczam telefon od czwartku najwcześniej sprzedaje,powiem k,u,r,w,a że wyskoczłem na parę dni na Bora Bora k.u..r.w.a[/code]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wyobrażnię to Ty masz. Długo myślałeś nad tą bajeczką?

Też wydaje mi się to trochę nieprawdopodobne.

Ale Panowie i Panie hodowcy! Nie róbmy sobie świństw z głoszeniem wymyslonych opowieści bo to nas do niczego dobrego nie doprowadzi. Jeśli ktos cos dziwnego , złego albo dobrego usłyszy to proszę ( chyba w imieniu większosci ) o pisanie o tym. Miło byłoby gdyby każdy się wcześniej zarejestrował i logował , albo pisał o jakim rejonie opowiada. Czy ktos zarabia przy cenie 2,40 netto , czy nie, to większosci nie obchodzi. Każdy kalkuluje tak jak potrafi i niech tak pozostanie. Ja pozostaje mimo wszystko optymistą że następnych kurników nie sprzedam po 2,20 netto , bo sam juz nie wiem co miałbym robic dalej. A taki brak zdecydowania jest beznadziejny dla mojego samopoczucia.Więcej nie zanudzam i pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A jednak pierwsze skowronki już są!Przeczytałem forum zadzwoniłem do ubojni bo byłem na niedziele umówiony po 2.30 brutto (jestem z małopolski) powiedziałem ,że poniżej 2.40 nie sprzedaje,i dostałem 2.40!Narzekał ale zaplaci 2.40,nie jest to dużo bo 10gr ale to oznacza ,że nie mial gdzie kupić chociaż wczoraj twierdził że po 2.20 może kupić i jaka to łaska że 2.30 mi daje!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A jaka to ubojnia?najwyższy już czas wziąć się im za dupę też jestem z Małopolski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Od poniedziałku cena spada o 20-30gr ze względu na ptasią grypę u naszych sąsiadów. A to dopiero początek, myślę że pod koniec tygodnia będzie 1,5zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Od poniedziałku cena spada o 20-30gr ze względu na ptasią grypę u naszych sąsiadów. A to dopiero początek, myślę że pod koniec tygodnia będzie 1,5zł.
Stul pysk lachociągu!!!!! Możesz mi fiuta polizać .Ty kocie łajno!!!

Prawda jest taka , że w całej Polsce zaczyna brakować . Już niby z wielką łaską płacą 2,40 , ale jak 2-3 dni potrzymacie ta sami będą wisieć na telefonie i podbijać cenę za żywiec!!! Poczekajcie , a zobaczycie!!! A juszczenko to totalna propaganda i podlizanie się Putinowi . Wprowadzą zakaz z Polski bo o to przecież chodzi . Rusek czy Ukrainiec zawsze do siebie będą ciągnąć!!! Jeżeli komuś się wydawało , że będzie innaczej to jest w błędzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi