Skocz do zawartości
Gość Jajo

Ceny brojlera i jaj wylęgowych tylko dla hodowców

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ile jutro hieny płacą???????????
w którm rejonie polski ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Napisałem głupio-mądry, ponieważ piszesz rzeczy dość oczywiste, ale niestety jakby nie dotyczą mojego postu. Napisałem, że hodowca zawsze pozostaje sprzedawcą CZYLI przeważnie, jak z nazwy wynika, jest zawsze w gorszej pozycji do kupującego. Prowadzenie biznesu to na pewno nie hobby i każdy chce wyciągnąć z tego jak największą kasę. Tak, więc zawsze będą zawsze jakieś próby naciągania jelenia. I raczej będzie coraz gorzej tylko, że prymitywne metody zamienią się na bardziej wyrafinowane. Wylęgarnie, wytwórnie pasz, hodowcy, ubojnie, hurtownie, handlowcy „każdy ma coś za paznokciami w mniejszym czy większym stopniu” A szanuje swoich odbiorców, ponieważ wywiązują się z ustaleń i nie przeciągają struny w naciąganiu. Gdy była cena 3,0 to nikt nie bluzgał na forum, czy wtedy ubojnie były „cacy”??? Zdecydowanie robiły większą marżę, może mogły płacić więcej, ale po co? Przecież nikt nie lamentował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Witam Panowie!!! Proponuje zająć się hodowlą a nie bez sensownym p.i.e.r.d.o.l.e.n.i.e.m!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

No to wracaj do kur chłopie...........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

no na dolnym śląsku od jutra płacą 2.5 netto -tak mam umówione na jutro i czwartek ,a co u innych ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Kolego taki gieroj jesteś i mówisz,ze po niedzieli będzie 3,20 skad masz te informacje chyba od tych zdechlych gęsi na Ukrainie,podaj konkretne dane i nie rob wody z mózgu ludziom,a najlepiej ujawnij się podajac swoje dane

Ujawnij sie ty madralo, dlaczego jestes anonimowy?daj nazwisko telefon nr karty kredytowej

a jesli ci cena nie pasuje to znaczy ze chcesz dalej tanio kupowac zywiec, wybij to sobie z glowy !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem pól godziny temu telefon z ubojni koło Wolsztyna z ponownym pytaniem kiedy będą kurczaki gotowe do zdawania (oddaje od 21.12-07.01.06 - trzy kurniki i zawsze tylko na umowę z pełnym harmonogramem na rok )

Jeszcze nigdy nie potwierdzali takich rzeczy więcej niż raz.. a tu proszę... drugi raz. Aktualna cena to 2,30 netto. Ryczą że kurczaki nie schodzą -bo ptasia grypa.. pierdolenie kotka przy...... Jak się w k u r w ie to dostaną ochłapy z kurników a nie samochody pełne kurczaków i się skończy umowa zanim wejdzie w życie.

Zadzwoniłem do ROWEX-u cena na dziś to 2,20 netto i nie przewidują aby w tym tygodniu się zmieniła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ostrów wlkp 2,4 netto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ciągnijcie dalej cenę do góry! Zbyt nie jest zły , a bedzie jeszcze lepszy! Chcecie mieć na wędlinkę świąteczną i jekieś drobne prezenty chociaż dla dzieci? To cena musi być większa! 2,40 NIE GWARANTUJE ZWROTU KOSZTÓW!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

kaszuby 2,40 /2,50 netto idzie pomału do góry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Do mnie też dziś dzwonila jedna z ubojni ( łódzkie) i pytała ,czy mam już kurczaka . A ja spytałem po ile płacą ? Odp. była ,ze 2,35 netto !!! To powiedzialem ,ze niech zadzwonią , jak bedzią płacic więcej !!! Usłyszalem ,ze być może będą ...bo swięta idą i ruch się zacznie większy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Po ile Adros - Dobrzyca płci teraz na kontrakcie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ubojnia AMCIU w Rusocicach podobno poszukuje kur, płaci 2,60 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
kur czy kurczaków - brojlerów ,bo dla mnie to istotna różnica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Kurczaków to cena za kg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A jak płaci wielki pan Łosiowski?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
GDZIE TO JEST W JAKIM REJONIE KRAJU , W JAKIM WOJEWÓDZTWIE ? ? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Łosiowski 2,3 brutto ale bedzie musiał podnieść cenę bo nie dostanie inaczej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Dolny Śląsk - Opolskie ZD - 2,60 netto

no na dolnym śląsku od jutra płacą 2.5 netto -tak mam umówione na jutro i czwartek ,a co u innych ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A Exodus Trzciana k/Bochni?

Łosiowski 2,3 brutto ale bedzie musiał podnieść cenę bo nie dostanie inaczej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Okolice Wolsztyna ubojnie proponują 2,20netto .Czy są jeszcze hodowcy któży oddają za taką cene.Jakie ceny są w innych regionach Polski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nie wiem skąd,ubojnie mają jeszcze tyle tupetu,żeby dalej tak płacić.Panowie hodowcy nie dajmy się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Przecież mamy swój rozum,ile jeszcze będą na nas żerować jak wszy na dupie .Inwestują za nasze pieniądze,a my się cofamy,i jeszcze dopłacamy.jak czytam,że taki ślisz Łosiowski płaci po 2.30 lub kto inny po 2.20 to jest mi to dziwne ,że jeszcze ktoś daje mu swój towar.Pozdrawiam wszystkich hodowćów z całej Polski .PIszmy szczerze jak ma się sytuacja w kraju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubuskie 2,30 netto i nie slychac zeby cos drgnelo. Zaczynam zdawac od przyszlego tygodnia, wiec skontaktowalem sie z paroma ubojniami, a one ze raczej na podwyzke sie nie zanosi. Nie wiem co jest grane? Brakuje czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nie dac sie !!!!!!ubojnie szukaja kurczaka i od poczatku tygodnia ceny wzrosly o 0,25 -0,35 zł . zywiec 2,60 netto a jutro i z kazdym dniem do swiat coraz drozej !!!! na sylwestra wieksze zapotrzebowanie niz na swieta!!!!! a w styczni brak kurczaka !!! HODOWCY dostaniecie taka cene jaka zawolacie teraz ubojnie sa na naszej lasce jak nie dostana to nie zawioza do hurtowni , nikt sie nie targuje w takim okresie kazdy placi ile powiedza .NIE dajcie sie wyru..ac!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurczaka jest za malo dzwonia po cale Polsce!!!!WOLAC 2,80 i co godzine podbijac o 0,10 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Lubuskie 2,30 netto i nie slychac zeby cos drgnelo. Zaczynam zdawac od przyszlego tygodnia, wiec skontaktowalem sie z paroma ubojniami, a one ze raczej na podwyzke sie nie zanosi. Nie wiem co jest grane? Brakuje czy nie?

A co Ci powiedza ze drozeje!!?? chyba glupi jestes i jeszcze Ci loda zrobia !!!!!!Wszystkie cipy oddaja darmo!!!! Teraz musisz podniesc a nie jak sprzedaz!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi