Skocz do zawartości
Gość Jajo

Ceny brojlera i jaj wylęgowych tylko dla hodowców

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

a co z stadami rodzicielskimi? nam nic za jajka nie dadza bo nikt nie bezie wstawial

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Wszystkie ubojnie zapowiadaja robienie uboju co drugi dzień i to chyba jest może dobre bo jak mniej kurczaka będzie traiało do handlu to nie będą tak zniżać ceny bo obniżka ceny nic nie pomaga.Ludzie którzy uwieżyli w media tak i tak nie kupią kurczaka.Najlepszym rozwiązaniem jest w tej chwili wypuszczaniem mniej towaru na rynek.Wiem że ktoś powie co ze żywcem który jest ale uważam że przetrzymanie o jeden czy dwa dni nie spowoduje strat większych jak już są. Musimy zdawać sobie sprawę że jak nie pomożemy sobie na wzajem to napewno nikt nam nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A to dopiero początek!Zobaczycie co będzie na święta, jak powstawiane do bólu a panika będzie wtedy w największym szczycie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

stada rodzicielskie to problem.to co jest w kurnikach trzeba dociągnąć do końca a potem nie wstawiac nowych stad rodzicielskich.nie ma rady trzeba ograniczyc produkcje i to ostro.zadne obniżki cen nic nie pomogą.każda obnizka ceny skupu żywca obniza tylko straty przetworni.oni nie sprzedaja brak zainteresowania.trzeba ograniczyc produkcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

ludzie biadolenie nic nieda.najważnniejszy jest przepływ informacji.ja tu na tym forum nie widze żadnej skonsolidowanej działalności informacyjnej.jestesmy z różnych stron polski.oddajemy żywiec do roznych ubojni.prywatnych i tych duzych.piszmy o wstawieniach.piszmy o cenach.piszmy jakie są ceny na slasku na pomorzu na mazowszu.informujmy sie.trzeba miec poglad na sprawe teraz całkiem szeroko.co sie dzieje w okolicach szczecina.skupują wogóle?po ile?NIECH TO BEDZIE FORUM INFORMACYJNE.żebyśmy coś z tego mieli.wiecie coś o zmniejszonych wstawieniach?jakie macie terminy płatności?tu o tym trzeba pisać.Grypa przyjdzie i bedzie.my na to nic nie poradzimy.ale rozeznanie rynku trzeba mieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

zaklady drobiarskie opole 2.45 netto, piskle 1.00, tną na klasyfikacji

ludzie biadolenie nic nieda.najważnniejszy jest przepływ informacji.ja tu na tym forum nie widze żadnej skonsolidowanej działalności informacyjnej.jestesmy z różnych stron polski.oddajemy żywiec do roznych ubojni.prywatnych i tych duzych.piszmy o wstawieniach.piszmy o cenach.piszmy jakie są ceny na slasku na pomorzu na mazowszu.informujmy sie.trzeba miec poglad na sprawe teraz całkiem szeroko.co sie dzieje w okolicach szczecina.skupują wogóle?po ile?NIECH TO BEDZIE FORUM INFORMACYJNE.żebyśmy coś z tego mieli.wiecie coś o zmniejszonych wstawieniach?jakie macie terminy płatności?tu o tym trzeba pisać.Grypa przyjdzie i bedzie.my na to nic nie poradzimy.ale rozeznanie rynku trzeba mieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Kaszuby dzisiaj 2.4zł netto, jutro 2,2zł netto. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A dzisiaj w agrobiznesie mówili ze juz zaczyna brakowac zywca w zakladach eksportujacych na zachód i nie moga sie wywiazac z zamówien !!! ceny na rynku zaleza od strachu chodowców !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Kaszuby dzisiaj 2.4zł netto, jutro 2,2zł netto. Pozdr.

Kaszubskie ubojnie pozapychane ponoć drobiem po sufit-hodowcy przetrzymują kurczaka a ubojnie nie chcą odbierać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Kto pisze że braknie drobiu to chyba jeszcse dalej nie rozumie powagi sytuacji drobiu jest bardzo dużo bo go nikt nie chce kupować.Hodowcy opamiętajcie się i nie wypisujcie bzdur na forum.Piszcie fakty i prawdziwe informace.Piszecie bzdury których nie można już czytać.

[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

ile płacą w Małopolsce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

popieram w stu %tach piszcie konkretnie po ile kurczak, pisklę, jajo, pasza a nie o d.u.p.i.e Marynie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Mam swoje kurniki i własną ubojnie w Polsce centralnej. Dziś w nocy musiałem dokupić 4000 szt. W Małopolsce po 2,6 z VAT. Kurczak z chodzi jak schodził i niech NIK nie piszecie bzdur że spadł zbyt. Kurczaka jest mało i jest małej wagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W związku z czym proponuję szablon:

WOJEWÓDZTWO: Nazwa

JAJO: 0.00 zł

PISKLE: 0.00 zł

ŻYWIEC (kg): 0.00 zł

PASZA: 0.00 zł

Więc najpierw PRAWDZIWA informacja wg schematu powyzej, a dopiero pod spodem swoje żale, sugestie, przemyślenia.

Myślę, że wielu podziękuje za taka formę współpracy i wzajemnie się odwdzięczy.

Wszystkich serdecznie pozdrawiam!

popieram w stu %tach piszcie konkretnie po ile kurczak, pisklę, jajo, pasza a nie o d.u.p.i.e Marynie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Mam swoje kurniki i własną ubojnie w Polsce centralnej. Dziś w nocy musiałem dokupić 4000 szt. W Małopolsce po 2,6 z VAT. Kurczak z chodzi jak schodził i niech NIK nie piszecie bzdur że spadł zbyt. Kurczaka jest mało i jest małej wagi.

Ja jestem w podobnej sytuacji sprzedaje po tyle po ile uda sie utargowac hurtowni rozpietosc cen UWAGA!!! 3,55-do 3,95 netto sprzedaz jest dobra i tylko sa zapytania czy cena spadla , wielu klientów w ogóle nie pyta o ceny, spozycie w gastronomii bez zmian i obnizki sa przyjmowane ze zdziwieniem!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Jak nie stworzymy silnego związku samych hodowców to będziemy pomiatani zawsze bo taka jest zasada wolnego rynku - większy może więcej ! Ale większość hodowców to starsze jeszcze pokolenie.Pokolenie wyjadaczy wszystkiego spod siebie,byle drugi nie zarobił!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Jaka jest cena żywca w małopolsce?? Proszę, pieszcie uczciwie!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Jaka jest cena żywca w małopolsce?? Proszę, piszcie uczciwie!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Proszę o podanie ceny w łódzkim .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Jaka jest cena żywca w małopolsce?? Proszę, piszcie uczciwie!!
2,30 brutto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Jaką cene mamy dziś w lubuskim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Myślę, że należałoby raczej zapytać czy chcą w ogóle odbierać ?

Bo ja mam z tym wielki problem.

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Śląsk 2.10brutto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Myślę, że należałoby raczej zapytać czy chcą w ogóle odbierać ?

Bo ja mam z tym wielki problem.

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia

Bo sie pchacie !!!!!!!!!!!!! zbyt jest o.k.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi