Skocz do zawartości
Gość Jajo

Ceny brojlera i jaj wylęgowych tylko dla hodowców

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Jakie są ceny???!!!!Mi w małopolsce na jutro chcą dać 2.05brutto!!A najchętniej mówią ,że wogóle nie wezmą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

to ja bym ci sprzedał te 4000 sztuk w cenie 2.3+VAT. opolskie

widocznie panowie macie dobre kanały zbytu, że w takich cenach sprzedajecie

dzisiaj tuszka po 3.20 a ćwiartka po 2.45

Mam swoje kurniki i własną ubojnie w Polsce centralnej. Dziś w nocy musiałem dokupić 4000 szt. W Małopolsce po 2,6 z VAT. Kurczak z chodzi jak schodził i niech NIK nie piszecie bzdur że spadł zbyt. Kurczaka jest mało i jest małej wagi.

Ja jestem w podobnej sytuacji sprzedaje po tyle po ile uda sie utargowac hurtowni rozpietosc cen UWAGA!!! 3,55-do 3,95 netto sprzedaz jest dobra i tylko sa zapytania czy cena spadla , wielu klientów w ogóle nie pyta o ceny, spozycie w gastronomii bez zmian i obnizki sa przyjmowane ze zdziwieniem!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Mam swoje kurniki i własną ubojnie w Polsce centralnej. Dziś w nocy musiałem dokupić 4000 szt. W Małopolsce po 2,6 z VAT. Kurczak z chodzi jak schodził i niech NIK nie piszecie bzdur że spadł zbyt. Kurczaka jest mało i jest małej wagi.

Ha,ha no toś chłopie wymyślił.W takie bajki to naprawdę nawet naiwny nie uwierzy,jak już to napisz coś choć odrobinę sensowniejszego.Jak chcesz to po 2.20brutto chętnie sprzedam 60tys naraz dzis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

roldrob tomaszow mazowiecki 2,40 netto

Ha,ha no toś chłopie wymyślił.W takie bajki to naprawdę nawet naiwny nie uwierzy,jak już to napisz coś choć odrobinę sensowniejszego.Jak chcesz to po 2.20brutto chętnie sprzedam 60tys naraz dzis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

po ile piskle. slyszę, że cena ma spadać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
po ile piskle. slyszę, że cena ma spadać.

tydzień temu były po o,95 gr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

HAHAHA śmiechu warte jak tak bardzo chcesz to mogę przywieś Tuszkę ubitą I klasy za 3,40 a nawet taniej.. Pozdrawiam Misiek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Na śląsku tuszka 3.20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak nie stworzymy silnego związku samych hodowców to będziemy pomiatani zawsze bo taka jest zasada wolnego rynku ......!
Oczywiście, bo kto szanuje słabego przeciwnika. Silny związek (nie tylko w ilości hodowców ale z porządnym budżetem) mógłby nam w bieżącej sytuacji pomóc. Nie zatrzymie na granicy ptasiej grypy a co za tym idzie spadku cen, ale mógłby wpłynąć na ogólne postrzeganie drobiu przez konsumenta i może uratować 5 gr. Wypowiedzi francuskich polityków nie wynikają z ich własnej troski o branże drobiarską tylko z nacisku lobby wspieranego przez silny związek. Czy nie wku.rwia Was taki artykuł http://www.nowydzien.pl/nowydzien/1715307,0.html?skan=3172839 który jest w całości wciska czytelnikowi kit. Nie było żadnego wywiadu z wymienionym doktorem a autor w dalszej części pisze że w Polsce jest milion hodowli drobiu które są tykającą bombą a szczególnie te małe po kilkadziesiąt sztuk. Oczywiście może ktoś podjechać i posłać autorowi kopa ale naczelny redaktorzyna nie pozwoliłby sobie na taki ruch mając wiedzą że gó.wno mu zrobimy. Gdyby był silny związek …pare ośmieszających kontrartykułów, mały ale medialny proces sądowy czyli sygnał że nie ma przelewek. A tak możemy tylko czytać, słuchać i się lekko denerwować…….

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Sluchajcie ubojnie !!! jesli tak przedstawiacie sytuacje , a lzecie jak psy!! to przygotujcie sie na totalne rdzewienie linii ubojowych z powodu braku zywca a wlasciwie zaplanujcie sobie wakacje za nasza kase w okresie maj 2006-luty 2007 najlepiej w czasie tsunami

!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

HAHAHA śmiechu warte jak tak bardzo chcesz to mogę przywieś Tuszkę ubitą I klasy za 3,40 a nawet taniej.. Pozdrawiam Misiek

podaj namiary

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

po (słowo zostało usunięte)ssssss. tyle wstawiales?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

piskleta po 0,25zl zywiec po 0,31zl zywi ludzie po 0,90zl za kg.

ludzie zarazeni ptasia grypa po 550.000 usd za szt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Jak nie stworzymy silnego związku samych hodowców to będziemy pomiatani zawsze bo taka jest zasada wolnego rynku ......!
Oczywiście, bo kto szanuje słabego przeciwnika. Silny związek (nie tylko w ilości hodowców ale z porządnym budżetem) mógłby nam w bieżącej sytuacji pomóc. Nie zatrzymie na granicy ptasiej grypy a co za tym idzie spadku cen, ale mógłby wpłynąć na ogólne postrzeganie drobiu przez konsumenta i może uratować 5 gr. Wypowiedzi francuskich polityków nie wynikają z ich własnej troski o branże drobiarską tylko z nacisku lobby wspieranego przez silny związek. Czy nie wku.rwia Was taki artykuł http://www.nowydzien.pl/nowydzien/1715307,0.html?skan=3172839 który jest w całości wciska czytelnikowi kit. Nie było żadnego wywiadu z wymienionym doktorem a autor w dalszej części pisze że w Polsce jest milion hodowli drobiu które są tykającą bombą a szczególnie te małe po kilkadziesiąt sztuk. Oczywiście może ktoś podjechać i posłać autorowi kopa ale naczelny redaktorzyna nie pozwoliłby sobie na taki ruch mając wiedzą że gó.wno mu zrobimy. Gdyby był silny związek …pare ośmieszających kontrartykułów, mały ale medialny proces sądowy czyli sygnał że nie ma przelewek. A tak możemy tylko czytać, słuchać i się lekko denerwować…….

Pozdrawiam

Oczywiscie racja i sto razy racja ,jeszcze nie ma ptasiej aj uz jest totalny strach !! za informacje z jesieni TVN powinna isc pod sad , teraz "ktos "uciol wszystkim mediom glos w sprawie grypy i w TV jest spokój ale i tak walka o cene przeniosla sie na ubojnie i spanikoanych hodowcow, zywca malo ale walka trwa !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

po (słowo zostało usunięte)ssssss. tyle wstawiales?

A masz umowe kontraktacyjna ? to sprzedaz a jak nie to sorry! a moze jeszcze po lewej stronie dzialki cos sie znajdze na jakies 15-25 tys szt . buduj wiosna idze!! znikaly stacje benz. w zach. europie znikaly sklepy , znikaly kopalnie , znikaly przestanki autobusowe , STACJE KOLEJOWE!!, zniknela ATLANTYDA!!! ale nie zniknie prawo rynku!! chlopaki czas znikac.

Ps. sprzedam piskleta po 0,37 zl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

JESTEŚ....P..A..L..A..N..T.. DO BÓLU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

JESTES P..A..L..A..T DO BÓLU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

co boli prawda czy sie dopiero zorientowales , a moze masz recepte to podaj chyba ze jestes p.a.l.a.n.t.!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

JESTES P..A..L..A..T DO BÓLU

zjadles N dalej zjesz D.U.P.E. S.W.O.J.A. no i juz!! JUZ NIEDLUGO!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

co boli prawda czy sie dopiero zorientowales , a moze masz recepte to podaj chyba ze jestes p.a.l.a.n.t.!!!!

CHŁOPIE LECZ SIE......NA GŁOWE......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Wypisywanie bzdur i obrażanie sie na wzajem to specyjalność hodowców drobiu na tym forum.Jeżeli tak będzie dalej to napewno to forum służy tylko do głupiej dyskusji.Ludzie opamiętajcie się i zacznijcie realnie dyrkutować,przekazujcie prawdziwe wiadomosći,rozumiem że większośći hodowcom puszczają nerwy,ale to nie zmieni niczego.Napewno nie zniknie od tego ptasia grypa.Ci którzy tak wszysko wiedzą niech się wezmą za tworzenie silnych związków drobiarskich.Tylko silne looby drobiarskie może cos zrobić choćby pisac artykóły że ptasia grypa to choroba dzikich ptaków a nie ludzi.......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Łódzkie cena żywca wczorajszej nocy 2,30 brutto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Dowiem się ile płacą w lubuskim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

dzisiaj 2,1+vat od poniedziaku 1,9-2+vat

Dowiem się ile płacą w lubuskim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Wypisywanie bzdur i obrażanie sie na wzajem to specyjalność hodowców drobiu na tym forum.Jeżeli tak będzie dalej to napewno to forum służy tylko do głupiej dyskusji.Ludzie opamiętajcie się i zacznijcie realnie dyrkutować,przekazujcie prawdziwe wiadomosći,rozumiem że większośći hodowcom puszczają nerwy,ale to nie zmieni niczego.Napewno nie zniknie od tego ptasia grypa.Ci którzy tak wszysko wiedzą niech się wezmą za tworzenie silnych związków drobiarskich.Tylko silne looby drobiarskie może cos zrobić choćby pisac artykóły że ptasia grypa to choroba dzikich ptaków a nie ludzi.......
POPIERAM CIE TYLKO JAK TO ZORGANIZOWAĆ.......POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi