Skocz do zawartości
Gość Jajo

Ceny brojlera i jaj wylęgowych tylko dla hodowców

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Mam do ubicia 10tys. kur mięsnych Cobb500 w wadze ok. 3,8kg/szt. Jestem z okolic Warszawy. Jesli jakaś ubojnia jest chętna

A co nie miałeś umowy?I (słowo zostało usunięte) teraz rynek

Wyobraź sobie, że mam umowę, ale na odbiór jaj wylęgowych. Tak się jednak składa, że po tych 60 tyg. życia kury trzeba ubić i raczej nikt nie podpisuje kontraktów na kury mięsne, które ubija się raz w roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

pewnie niedługo. ale z wolnego rynku nie kupują

2.45 + vat

A jaka cena na dzień dzisiejszy w ZD Opole.

A czy to jest tak naprawdę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Witam. Ja tam nie jestem drobiarzem ,ale znam temat i bardzo wam współczuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

małopolska 1,8 -2,0 netto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
o ja p.i.e.r.d.o.l.e to co to będzie jak wirus zostanie potwierdzony w polsce - ja mam kurczaka na 10-15 marzec o ja p.i.e.r.d.o.l.e - o ja p.i.e.r.d.o.l.e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

o ja p.i.e.r.d.o.l.e to co to będzie jak wirus zostanie potwierdzony w polsce - ja mam kurczaka na 10-15 marzec o ja p.i.e.r.d.o.l.e - o ja p.i.e.r.d.o.l.e
ja na twoim miejscu też bym p.i.e.r.d.o.l.i.ł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

... a co w innych rejonach kraju - jest okradanie hodowców czy nie .Na jakie ceny stawiacie po ogłszeniu ptasiej grypy u nas ? ? ? ja stawiam na 1.50 zł lub mniej za kg żywca ! -a wy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

może będzie w relacji- jeden kilogram kurczaka w marcu -wartość jedno piskle kupione w lutym- obym się mylił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
może będzie w relacji- jeden kilogram kurczaka w marcu -wartość jedno piskle kupione w lutym- obym się mylił
Jak mnie w.k.u.r.w.i.a.j.ą takie debilne dywagacje!!! Idź p.i.e.r.d.o.l.n.i.j. sobie w łeb bo będzie po 1 czy po 1,5 .

Ptasia grypa działa na hodowców płachta na byka! Zobaczcie ile kosztuje kurczak i jego elementy w sklepie! Czy nie widzicie , że to handel nalręca tak niskie ceny . Kupują tuszki po 3 / a chcą nawet taniej / , a sprzedają sporo ponad 4PLN !!!!! Nawet dzisiaj cena piersi to przedział 12-15PLN!!!!! Zbyt w sklepach jest trochę mniejszy , ale nie ma tragedii! Czy myślicie , że jak ubojnie bedą płacić hodowcom po n. 1,00 to kurczak w sklepie będzie kosztował 2,50??? G.ó.w.n.o. prawda . Też będzie kosztował 4 albo i więcej!!! Drób i tak jest najtańszym mięsem , a ludzie muszą coś jeść . Nawet jak bedą się bać to i tak z biedy wybiorą drób!!! Wstawienia na pałę , partyzantka , później płacz w mankiet ubojni"weź , weź dam Ci 10-20 gr. taniej tylko weź bo mam duże , a za pasem wstawienie" . Co za p.o.j.e.b.a.n.i. ludzie . I dobrze ! Niech będzie przez pół roku 1,00 może jak 50 % zbankrutuje to ta branża zacznie być normalną!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

mnie taż wkurwia takie podejście ,ale ja jestem hodowcą i mnie interesuje cena dla mnie ,a nie w detalu - a cene dla hodowców to ja widzę w bardzo czarnych kolorach - w tak czarnych że jej wcale nie widać,nasze państwo pomoże hodowcą ( CHYBA POMOŻE ) ale tylko tym co wybiją im drób z konieczności , a tym co dostaną niską cene to nikt nie pomożę -no chyba że komornk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Łódzkie 1,9 netto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Łódzkie 1,9 netto

To tragedia.Ja mam w 5 tyg i nie wiem co będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Łódzkie 1,9 netto

To tragedia.Ja mam w 5 tyg i nie wiem co będzie.

współczuje Ci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Sto razy mówiłem tu ,że będzie przejebane ,ale wszyscy myśleli że kurki jakoś dadzą zarobić,no to macie.Na h.u.j żeś wstawiał co tak ku.r.w.a. trudno było przewidzieć że marzec to najgorszy czas?Ale ty myślałeś ,że inni nie wstawią to zrobisz ty złoty biznes.O tym też mówiłem parę razy.To będzie nauczka dla wszystkich biznesmenów-bossów rodem z kurnika.A to dopiero niewinny początek tej nauczki.Budować,budować albo wstawiać,wstawiać do bólu bo może inni nie wstawili.Po.je.ban.a branża.A gdyby wszyscy wstawili,jak już tak bardzo k.u.r.w.a chcieli bo myśleli ,że będą cwansi od innych,ale wstawili 25%mniej.Co nie dało się ku.r.w.a. zamiast 20 wstawić 15 a zamiast 200 wstawić 150? ne dało bo myśleliśta wszyscy że kurki dadża zarobić i tak,bo inni nie wstawili.No to teraz nie pie.r.o.lc.ie że jest 1.80.Wyrażnie pisałem dużo wcześniej że bez sensu są wstawienia bo na zarobek nie ma co liczyć ,może być 2.50 jak nie będzie paniki albo 1.80jak będzie panika więc po co ryzykować?Żeby w najlepszym razie wyjść na zero?Przeczytajcie posty sprzed miesiąca.Ale mówiliście ,że jestem głupi.To może być koniec drobiarstwa na parę najbliższych lat w zależności od rozwoju sytuacji i wbijcie to sobie do tych tępych łbów ,że to nie żarty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Sto razy mówiłem tu ,że będzie przejebane ,ale wszyscy myśleli że kurki jakoś dadzą zarobić,no to macie.Na h.u.j żeś wstawiał co tak ku.r.w.a. trudno było przewidzieć że marzec to najgorszy czas?Ale ty myślałeś ,że inni nie wstawią to zrobisz ty złoty biznes.O tym też mówiłem parę razy.To będzie nauczka dla wszystkich biznesmenów-bossów rodem z kurnika.A to dopiero niewinny początek tej nauczki.Budować,budować albo wstawiać,wstawiać do bólu bo może inni nie wstawili.Po.je.ban.a branża.A gdyby wszyscy wstawili,jak już tak bardzo k.u.r.w.a chcieli bo myśleli ,że będą cwansi od innych,ale wstawili 25%mniej.Co nie dało się ku.r.w.a. zamiast 20 wstawić 15 a zamiast 200 wstawić 150? ne dało bo myśleliśta wszyscy że kurki dadża zarobić i tak,bo inni nie wstawili.No to teraz nie pie.r.o.lc.ie że jest 1.80.Wyrażnie pisałem dużo wcześniej że bez sensu są wstawienia bo na zarobek nie ma co liczyć ,może być 2.50 jak nie będzie paniki albo 1.80jak będzie panika więc po co ryzykować?Żeby w najlepszym razie wyjść na zero?Przeczytajcie posty sprzed miesiąca.Ale mówiliście ,że jestem głupi.To może być koniec drobiarstwa na parę najbliższych lat w zależności od rozwoju sytuacji i wbijcie to sobie do tych tępych łbów ,że to nie żarty.

Jakiś Ty "mądry' !!! Srać mi się chce jak czyatm wypociny takiego "wieszcza" . Nie chocdzi o to żeby wogóle nie wstawiać głupku , tylko żeby ograniczyć o np. 30% . Wbij sobie do tego tępego łba , że jak nie będzie drobiu krajowego to będzie IMPORT. Ale taki debil tego nie zrozumie więc szkoda mojego pukania w klawiaturę . Idź walnij sobie setę może rozjaśni Ci się w tyl głupim lbie!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

zaklady drob. w suwalkach 2.35+vat

ja na twoim miejscu też bym p.i.e.r.d.o.l.i.ł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

poznanskie nowa cena 1,84-1,88 netto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Kto tak płaci ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Na Rugii znalezli KOTA który padl na ptasia grype!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Kto tak płaci uboisto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Oni wszyscy wcześniej padną na kota niż na ptasią grypę.

Na Rugii znalezli KOTA który padl na ptasia grype!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Właśnie. Kto tak płaci ? Przestańcie pisać tylko o ptasiej grypie. Podawajcie ceny i ubojnie.

Słyszałem, że duzi hodowcy z południowo-zachodniej Polski wstawiają cały czas na wolny rynek. Czy liczą, że ceny pójdą w górę w końcu kwietnia / maju?

Langner 1.95+vat

www.langdrob.com

Kto tak płaci uboisto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Właśnie. Kto tak płaci ? Przestańcie pisać tylko o ptasiej grypie. Podawajcie ceny i ubojnie.

Słyszałem, że duzi hodowcy z południowo-zachodniej Polski wstawiają cały czas na wolny rynek. Czy liczą, że ceny pójdą w górę w końcu kwietnia / maju?

Langner 1.95+vat

www.langdrob.com

Tak pojda na 30 zl

Kto tak płaci uboisto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi