Skocz do zawartości
Robry

Mieszanki Paszowe Uzupełniające - kto jest w tym najlepszy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Od początku bieżącego roku wycofano z pasz antybiotykowe stymulatory wzrostu.

Chciałbym więc zapytać o Wasze doświadczenia i praktyki w jaki sposób je zastępujecie. Przede wszystkim jednak interesuje mnie Wasza opinia na temat najlepszej w Waszym przekonaniu (ewentualnie dobrej firmy produkującej Mieszanki Paszowe Uzupełniające (popularnie zwane premiksami).

Ja od jakiegoś czasu używam produktów firmu LNB Poland. I nie powiem... wyniki mam o wiele lepsze niż przed zmianą.

Jednak w tych czasach (strasznie niskie ceny trzody) trzeba szukać jakichś oszczędności.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Skoro jesteś zadowolony z LNB to pewnie jeszcze nie żywiłeś na sano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Jak czytam Panowie te Wasze wypowiedzi to od razu nasuwa się jeden wniosek.

Większość tej korespondencji prowadzą przedstawiciele handlowi firm paszowych w celu kryptoreklamy.

Owszem usiłują tym swoim tekstom nadać pozory wypowiedzi hodowców, producentów

Panowie !

Każdy prosty producent od razu Was wyczuwa i po ch...j to piszecie. Tego po prostu już się nie da czytać !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Większość tej korespondencji prowadzą przedstawiciele handlowi firm paszowych w celu kryptoreklamy.

Panowie !

Każdy prosty producent od razu Was wyczuwa i po ch...j to piszecie. Tego po prostu już się nie da czytać !!!!!!!

Drogi Romeczku skoro już nie możesz, to poproś sąsiada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

słuchajcie panowie nie róbcie z lnb mistrzostwa świata próbowaliście VITAMEX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Panowie !

Zgadzam się w zupełności z Romkiem, baaaardzo podoba mi się jak hodowca przypadkiem zaglądający na forum przypadkiem ma przy sobie link'a do strony producenta, który to link przypadkiem wkleja do postu. Oczywiście nie omieszka zaznaczyć o znakomitych wynikach tudzież innych nieutraconych korzyściach.

Pracuję w paszówce (dla jasności), ale ta sama sytuacja jest na forach dotyczących firm hodowlanych.

Pozdrawiam kolegów i proponuję założyć wątki dotyczące każdej z firm. A potem sobie nawrzucajmy ile wlezie, może bez pożytku, ale potem będzie o czym rozmawiać Oczywiście między sobą, bo którego hodowcę to zainteresuje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Co toto jest ten Vitamex?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Co toto jest ten Vitamex?

Vitamex jest to jeszcze jedna firma na rynku która kaze słono płacić za słabe mieszanki a szczególnie nieudane prestartery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
nie polecam sano

Nie polecam porad blattina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
sano to dla cieniasów

Blattin to dla grubasów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
polfarm dolfos josera sano mają dobre premiksy ale nie blattin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o sanie kiedyś miałem dobre zdanie ale już tak nie jest akosztowało to mnie 25000zł a sano polegnie powypadało z dużych obór na podkarpaciu i lubelszczyznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
o sanie kiedyś miałem dobre zdanie ale już tak nie jest akosztowało to mnie 25000zł a sano polegnie powypadało z dużych obór na podkarpaciu i lubelszczyznie

Jeżeli w gre wchodzi taka kwota to Ci sie dziwie że jeszcze nie wystapiłeś o odszkodowanie

Ja miałem kiedyś problem w oborze przez jednego debila z Provimi. Tak mnie zbajerował że pakowałem w moje krowy wszystko co kazał a w efekcie kwasica wykończyła mi trochę krów

Szefy z tej firmy były w porządku

Debil zniknął z naszego terenu a mnie zrekompensowali straty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Jeżeli w gre wchodzi taka kwota to Ci sie dziwie że jeszcze nie wystapiłeś o odszkodowanie

Ja miałem kiedyś problem w oborze przez jednego debila z Provimi. Tak mnie zbajerował że pakowałem w moje krowy wszystko co kazał a w efekcie kwasica wykończyła mi trochę krów

Szefy z tej firmy były w porządku

Debil zniknął z naszego terenu a mnie zrekompensowali straty[/quote

Radik!

Skąd jesteś i jak wyglądał ten doradca z Provimi ?

Coś mi sie wydaje że u mnie tez bywał a i zmoimi krowami też bywało wtedy niedobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sytuacja nie jest taka prosta dyrekcja sano nie poczuwa się do odpowiedzialności za ten syf zwany dalej paszą wiadomo przecierz że ta pasza jest najlepsza na rynku i stosowana przez najlepszych chodowców

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
sytuacja nie jest taka prosta dyrekcja sano nie poczuwa się do odpowiedzialności za ten syf zwany dalej paszą wiadomo przecierz że ta pasza jest najlepsza na rynku i stosowana przez najlepszych chodowców

Daj ogłoszenie w Top Agrar że poszukujesz klientów którzy czują się oszukani przez Sano

Po tygodniu od ogłoszenia zjadą do Ciebie wszystkie szychy z Sano aby zatuszować sprawę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiem coś na rn temat szukałem i znalazłem weterynarza który leczył krowy po żywieniu sano miał problemy ci z sano zaczęli go zastraszać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
wiem coś na rn temat szukałem i znalazłem weterynarza który leczył krowy po żywieniu sano miał problemy ci z sano zaczęli go zastraszać

Co to znaczy zastraszać?

Ruską mafię wynajęli czy moze Kujawiak jest lepszy w kung fu od Chucka Norrisa?

Gosciu powinien podać sprawę policji albo od razu prokuraturze i już po frajerach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przecież chodzi o duże pieniądze a sano tak łatwo nie odpuści w Niemczech tego gówna nkit nie kupuje została Polska i jej sąsiedzi zdumiewa mnie głupota polskich chodowców że ulegają reklamom sano bo przecież żywić nowocześnie można bez sano i to z lepszymi wynikami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Czytam i boki zrywam. 80% ludzi precujących w josera czy blattin to goście którzy odeszli z sano lub zostali wywaleni. Cieniasy realizujący się u innych. Powodzenia dla sprzedaw czyki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Czytam i boki zrywam. 80% ludzi precujących w josera czy blattin to goście którzy odeszli z sano lub zostali wywaleni. Cieniasy realizujący się u innych. Powodzenia dla sprzedaw czyki.[/quote

Dokładnie tak jest. Do mnie zagląda Grzesiu N. Pierwszy raz przyjechał z SANO po kilku latach najlepsza była josera teraz zachwala dolfos, i jak takiemu zaufać.

Rolnik z małopolski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czytam i boki zrywam. 80% ludzi precujących w josera czy blattin to goście którzy odeszli z sano lub zostali wywaleni. Cieniasy realizujący się u innych. Powodzenia dla sprzedaw czyki.[/quote

Dokładnie tak jest. Do mnie zagląda Grzesiu N. Pierwszy raz przyjechał z SANO po kilku latach najlepsza była josera teraz zachwala dolfos, i jak takiemu zaufać.

Rolnik z małopolski.

Taką ma pracę, za to mu płacą. Czy będzie sprzedawał Dolfos,Sano czy josera zawsze każda z nich będzie najlepsza[/code]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi