Skocz do zawartości
Robry

Mieszanki Paszowe Uzupełniające - kto jest w tym najlepszy?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
wiem coś na rn temat szukałem i znalazłem weterynarza który leczył krowy po żywieniu sano miał problemy ci z sano zaczęli go zastraszać

Panie blattin proszę mieć się na baczności bo sanowcy w golfach mają pistolety .... na wode A tak na marginesie to strachliwy jesteś, bo po twoim terenie z sano to fajna laski działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

laska to za dużo powiedziane kolejna (słowo zostało usunięte) która popracuje ze dwa miechy i cały ch.................................j uhandluje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zeby mi przypadkiem takiego sanowica na stanowisku c............h..............u.........j.......................o...........g....................o dyrektora regionalnego nie spotkał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
laska to za dużo powiedziane kolejna (słowo zostało usunięte) która popracuje ze dwa miechy i cały ch.................................j uhandluje

Koleś jak takla laska (blondi) Ci się nie podoba to ty ciota jesteś albo jakiś inny pedał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

nie znam tematu ale w sano robią brzydkie dupy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Blattin kto ty tak naprawdę jesteś ? Stosujesz josere, srasz na sano i nie lubisz dziewczyn. Jest jedna odpowiedź musisz robiś w provimi !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Blattin kto ty tak naprawdę jesteś ? Stosujesz josere, srasz na sano i nie lubisz dziewczyn. Jest jedna odpowiedź musisz robiś w provimi !!!

Taki właśnie jest Blattin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Jak czytam Panowie te Wasze wypowiedzi to od razu nasuwa się jeden wniosek.

Większość tej korespondencji prowadzą przedstawiciele handlowi firm paszowych w celu kryptoreklamy.

Owszem usiłują tym swoim tekstom nadać pozory wypowiedzi hodowców, producentów

Panowie !

Każdy prosty producent od razu Was wyczuwa i po ch...j to piszecie. Tego po prostu już się nie da czytać !!!!!!!

Bez komentarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

NO WIECIE CO NA WSI LUDZIE TEŻ MAJĄ DOSTĘP DO INTERNETU NIE TYLKO SANOWCY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Jak czytam Panowie te Wasze wypowiedzi to od razu nasuwa się jeden wniosek.

Większość tej korespondencji prowadzą przedstawiciele handlowi firm paszowych w celu kryptoreklamy.

Owszem usiłują tym swoim tekstom nadać pozory wypowiedzi hodowców, producentów

Panowie !

Każdy prosty producent od razu Was wyczuwa i po ch...j to piszecie. Tego po prostu już się nie da czytać !!!!!!!

Bez komentarza

ROMEK ZAPEWNE SANOWIEC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Prowadzę produkcję mleczarską posiadając stadko 75 krów oraz opas byczków z zakupu.

A teraz moje doswiadczenia z kontaktów z tzw doradcami od żywienia.

Otóż mają pecha bo w swoim życiu miałem 3-letni prawie epizod pracy w branży paszowej jako sprzedawca pasz / dwie wiodące firmy/.

To co się robi z klientem aby kupił towar, jak ukryć ewidentne wady niektórych pasz, oszustwa przy załatwianiu reklamacji, itd itp to bezcenna wiedza jaką wyniosłem z tej pracy.

Większość pracowników firm nastawionych wyłącznie na tzw sprzedaż omija mnie z daleka. Przyjeżdżają tylko Ci którzy chcą autentycznie się spotkać i często czegoś praktycznego dowiedzieć i nauczyć / niekoniecznie z zakresu żywienia/.

Przeje .......bane u mnie mają pewni siebie, ubrani jak do biura, jeżdżący drogimi autami handlowcy.

A kupuję i tak tylko to co ja uważam za przydatne w żywieniu mych krów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

My tu na Podlasiu to tylko Z firmo Vipasz chcemy pracować

A inne to gorsze so a najgorsiejsze to Sano jest w morde jebane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
no to rozumiem

Nic nie rozumiesz w morde jebany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
ja sosuje mieszanki firmy zrób to sam cwaniacz ku

Rób se sam sex cwaniaczku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Gościu. Wszysc w necie wiedzą że blattin to ciota więc sam sobie nie robi... HEJ!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gościu. Wszysc w necie wiedzą że blattin to ciota więc sam sobie nie robi... HEJ!!!
widzę że odezwał się klub lewusów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Blattin ty C I O T O wycwelowana przez SANO. Dobrze ci tak debilu. Nie wiesz o co chodzi w hodowli to się za to nie bierz. Otwórz jakąś gejowską agencję bo tylko dawać dupy potrafisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Blattin ty C I O T O wycwelowana przez SANO. Dobrze ci tak debilu. Nie wiesz o co chodzi w hodowli to się za to nie bierz. Otwórz jakąś gejowską agencję bo tylko dawać dupy potrafisz.
znalazł się chłopczyk wykorzystany przez sano z takimi problemami to do mamusi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
znalazł się chłopczyk wykorzystany przez sano z takimi problemami to do mamusi

Blattin już wszyscy wiedzą że jesteś paszową CIOTĄ i dajesz każdemu na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bluzgi sano mnie nie wzruszają a to oznacza że są cieniasy czytaj sanowskie przy(słowo zostało usunięte)sy a to oznacza 3-ego przedstawiciela handlowego w ciągu roku niezle co jeden był po zootecnice drugi po ogólnorolnym ale przez długi czas pracował w telekomunikacji teraz jest trzeci po ochronie środowiska gratulacje dla sano żadna firma nie dobiera w ten sposób doradców przynajmniej ja o tym jeszcze nie słyszałem i takie jest to całe sano czyli gówniane a takie rzeczy dzieją się w powiecie krasnostawskim gdzie sano żywiło z takim skutkiem że wetrynarz cieszył się gdy ludzie żywili sano bo miał wtedy robotę .............i to pewną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako Blattin muszę wam sie przyznac do czegos

jestem CIOTA i za posrednictwem tego forum szukam fajnego chłopaka

Wymagania mam nieduze lubie troche przypakowanych, obowiazkowa solka i higiena. U nas w krasnystawskim powiecie takich chłopaków nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi