Skocz do zawartości
Grzes znachor

co myślicie o paszach de heus koudijs/hima?

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka wytwórni osiąga porównywalne wyniki,np.Provimi qatro.Obecna popularność Koudijsa również jest efektem mody.A moda przemija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas wiekszosc uzywa himy bo w poblizu innej wytworni nie ma.ale nie wszyscy ja tez nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuję premiksy linii hq. Mam tucz w cyklu otwartym. Jestem zadowolony z efektów i z doradztwa. Zużycie paszy 2,7, pasza natłuszczana, przyrost 800 - 850 g. Naprawdę polecam. W przeszłości BASF. Był tak samo dobry ale droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wam sprawuja sie silosy od himy? Ja wczoraj zamontowalem taki na 3000t, jestem ciekaw jak mi bedzie sluzyl. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na paszach koudijs sprzedawalem tuczniki na zywa po 5 miesiącach od urodzenia i osiagaly wage 110-115 kg. Dodawale jeszcze dolfosy jednak że w mojej okolicy niema dilera przeszłę na gotowa pasze liry i tucz wydłużył sie o ok 1,5 miesiąca, swinie latwo popadaja w kontuzje konczyn i obgryzaja ogony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 3t to pewnie metalowego Michała, Myślę że nie są złe, ale plastikowe lepsze. Nie polecam silosów Mertensa oferowanych w ramach umów przez de Heusa, przeciekają, serwis długo jedzie znam dwóch rolników którym silosy wymieniali. Teraz można dostać od nich plastiki robione przez Michała i te wyglądają całkiem nie żle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,4lata stosowałam hime na gęsiach reprodukcj sprewdzała się nieżle, teraz stosuję ekoplon jest dużo tańszy i całkiem dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...