Skocz do zawartości
polavis

Posiadam stado rodzicielskie brojlerów ROSS nawiąże współpra

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam stado rodzicielskie brojlerów Ross wchodzących w nieśność .Nawiążę stałą współpracę z solidnym odbiorcą jaj wylęgowych .tel. 508 128 400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam stado rodzicielskie brojlerów Ross wchodzących w nieśność .Nawiążę stałą współpracę z solidnym odbiorcą jaj wylęgowych .tel. 508 128 400.

 

Trochę późno na szukanie odbiorcy, wstawiłeś(aś) bez umowy czy w kryzysie "solidny" Cię zostawił? Ciekawe kto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak Rysiu Ochucki popieram twoją ocenę . Szkoda kolegi , ale jeśli robi to poraz pierwszy ................... , a jeśli go ktoś wystawił to naprawdę dla nas jest ważne kto .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam stado rodzicielskie brojlerów Ross wchodzących w nieśność .Nawiążę stałą współpracę z solidnym odbiorcą jaj wylęgowych .tel. 508 128 400.
WITAM JEŚLI CIE KTOŚ WYSTAWIŁ TO NAPISZ KTO? ALBO CIĄ ZOSTAWIŁA WYLĘGARNIA BO STADO NIEDOBRZE OPSZCZEPIONE, BO JESLI WYNIKI KRWI STADA MASZ WPOŻĄTKU TO CIĘ KAŻDY WEŻMIE NP. BAMA -BIS , SZTUDER, ITP .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
quote] WITAM JEŚLI CIE KTOŚ WYSTAWIŁ TO NAPISZ KTO? ALBO CIĄ ZOSTAWIŁA WYLĘGARNIA BO STADO NIEDOBRZE OPSZCZEPIONE, BO JESLI WYNIKI KRWI STADA MASZ WPOŻĄTKU TO CIĘ KAŻDY WEŻMIE NP. BAMA -BIS , SZTUDER, ITP .

 

O mamusiu!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest obraz nasz polski kociołek - jeden ma problem nie wiadomo z jakiego powodu czy go ktoś wystawił czy sam wybrał sobie taki los drugi śmieje się z niego ,medox znasz przysłowie nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku bo dzisiaj moje a jutro twoje . Szkoda tylko że wciąż niektórzy cieszą się z cudzych kłopotów to smutne.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieje się z ortografii kurki , podobnie jak Brojler.To tak trudno wywnioskować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.To tak trudno wywnioskować?
Jak widzisz baaaaardzo trudno Oj Medox aleś ty paskudny Nie wiedziałem , że cudze kłopoty to dla Ciebie powód do uciechy A tak poważnie Jolka przyłoż się do zrozumienia tego co piszą inni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brojler kurzy może jestem wg ciebie mało inteligientna ale z gruntu nie lubię cynizmu i złośliwych docinek a to forum to nie pole do popisu dla filozofów jak mi się wydaję służyć powinno do innych celów ,ale nie ma się co dziwić Polak Polakowi wilkiem( czytaj drobiarz drobiarzowi) jakby mógł to by go w łyżce wody utopił tylko żeby mógł mieć z tego uciechę i wtedy jest ukontentowany, tak to wygląda czytając co niektóre wpisy. Wracajac do "polavis" sama nigdy nie produkuję na tzw. waleta czyli bez umowy bo to jak skok na bandżi a ja mam lęk wysokości .pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
brojler kurzy może jestem wg ciebie mało inteligientna ale z gruntu nie lubię cynizmu i złośliwych docinek a to forum to nie pole do popisu dla filozofów jak mi się wydaję służyć powinno do innych celów ,ale nie ma się co dziwić Polak Polakowi wilkiem( czytaj drobiarz drobiarzowi) jakby mógł to by go w łyżce wody utopił tylko żeby mógł mieć z tego uciechę i wtedy jest ukontentowany, tak to wygląda czytając co niektóre wpisy. Wracajac do "polavis" sama nigdy nie produkuję na tzw. waleta czyli bez umowy bo to jak skok na bandżi a ja mam lęk wysokości .pozdrawiam

Po pierwsze to nic nie napisałem o Twojej inteligencji . Po drugie w moim poście nie było ani krzty cynizmu czy złośliwości co najwyżej lekka drwina i rozbawienie . Po trzecie to oczywiście masz rację , że to forum powinno służyć określonym celom tylko jakoś tego określonego celu nie widzę w tym co wcześniej napisałać. Cyt:"To jest obraz nasz polski kociołek - jeden ma problem nie wiadomo z jakiego powodu czy go ktoś wystawił czy sam wybrał sobie taki los drugi śmieje się z niego ,medox znasz przysłowie nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku bo dzisiaj moje a jutro twoje . Szkoda tylko że wciąż niektórzy cieszą się z cudzych kłopotów to smutne.pozdrawiam "

Fajnie komuś zwracać uwagę , a samemu robić dokładnie to czego to zwrócenie uwagi dotyczyło

A tak w ogóle to widzę , że masz jakieś kompleksy i być może złe doświadczenia z osobami z branży . Pewnie , że to środowisko jest mało zintegrowane ,troche może i zawistne , ale myslę , że gruuuuuubo przesadzasz.

Wyluzuj , głęboko odetchnij , pomyśl o czymś przyjemnym i zobaczysz , że świat wyda się o wiele piękniejszy niż myślisz. Pozdrowionka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja uwaga odnośnie cynizmu i złośliwości nie dotyczyła konkretnie twojego postu tylko ogólnie całego forum drobiarstwo i niektórych wpisów jak sądzę przeglądasz pozostałe tematy i to były moje spostrzeżenia ,kompleksów nie mam ale znam nasze środowisko dobrze , są w nim ludzie na poziomie ale sporo jest takich jak wcześniej opisałam i z takimi trudno się porozumieć, może i przesadzam ale zgodzisz się ze mną że "jedno zgniłe jabłko psuje inne " jeszcze zdrowe.To tyle tej dyskusji nie na temat , wyluzowałam, pomyślałam jajko po 2zł, żywiec po5 zł i jesteśmy wszyscy uchachani .pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
brojler kurzy może jestem wg ciebie mało inteligientna ale z gruntu nie lubię cynizmu i złośliwych docinek a to forum to nie pole do popisu dla filozofów jak mi się wydaję służyć powinno do innych celów ,ale nie ma się co dziwić Polak Polakowi wilkiem( czytaj drobiarz drobiarzowi) jakby mógł to by go w łyżce wody utopił tylko żeby mógł mieć z tego uciechę i wtedy jest ukontentowany, tak to wygląda czytając co niektóre wpisy. Wracajac do "polavis" sama nigdy nie produkuję na tzw. waleta czyli bez umowy bo to jak skok na bandżi a ja mam lęk wysokości .pozdrawiam

Po pierwsze to nic nie napisałem o Twojej inteligencji . Po drugie w moim poście nie było ani krzty cynizmu czy złośliwości co najwyżej lekka drwina i rozbawienie . Po trzecie to oczywiście masz rację , że to forum powinno służyć określonym celom tylko jakoś tego określonego celu nie widzę w tym co wcześniej napisałać. Cyt:"To jest obraz nasz polski kociołek - jeden ma problem nie wiadomo z jakiego powodu czy go ktoś wystawił czy sam wybrał sobie taki los drugi śmieje się z niego ,medox znasz przysłowie nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku bo dzisiaj moje a jutro twoje . Szkoda tylko że wciąż niektórzy cieszą się z cudzych kłopotów to smutne.pozdrawiam "

Fajnie komuś zwracać uwagę , a samemu robić dokładnie to czego to zwrócenie uwagi dotyczyło

A tak w ogóle to widzę , że masz jakieś kompleksy i być może złe doświadczenia z osobami z branży . Pewnie , że to środowisko jest mało zintegrowane ,troche może i zawistne , ale myslę , że gruuuuuubo przesadzasz.

Wyluzuj , głęboko odetchnij , pomyśl o czymś przyjemnym i zobaczysz , że świat wyda się o wiele piękniejszy niż myślisz. Pozdrowionka .

to lubie

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany nawiązaniem współpracy z właścicielami stad reprodukcyjnych brojlerowskich po okresie nieśności - do uboju.Gwarantuję 30 dniowe terminy płatności, a w razie obaw przedpłatę.Proszę o kontakt szymonszymkowiak@vp.pl 691193227 P.P.H.E.I. AWRA Sp. z o.o.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...