Skocz do zawartości
Gość kurczaczek

Cena brojlera

Rekomendowane odpowiedzi

Ukraina. Papier B2, tektura w rolach 200 g/mkw od producenta. Cena 1500 zl/tona. Karton Kraft z celulozy bielonej, niebielonej o wysokosci 265 cm, tektura falista do pakowania. Produkujemy reczniki higieniczne i papier toaletowy, gospodarczy, Jumbo. Reczniki w roli, skladane, serwetki. Przyjmujemy zamowienia private label. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber, WhatsApp +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow  
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kaszuby żywiec 6,10-6,20 , pasza średnio tona 2600  + , pisklak netto golas od 1,78 do 1,85 netto, ekogroszek brutto 2500-2800 , gaz 2,60 netto......itd.itd. 6,10 to jak 1,5 roku temu 2,80 ......czyli wegetacji ciąg dalszy  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak wy panowie ale ja musiałem od nowa stworzyć konto bo moje tak jakby nie istniało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pasza granulowana w workach, premiksy zbilansowane 400 zl/tona, do negocjacji. Produkcja granulatu z pasz sypkich i biomasy. Skladniki: jeczmien, pszenzyto, kukurydza, otreby pszenne. Mieszanki objetosciowe soczyste, sianokiszonka pelnoporcjowa, melasa, karma dla zwierzat hodowlanych zywieniu bydla mlecznego. Dobre pokrycie 9,5 MJ/kg zapotrzebowania energetycznego, wapn calcium 0,50%, protein 16%, fosfor 0,50%. Koncentraty uzupelniajace wapna i zelaza, pasze tresciwe, fermowe w workach 10, 20, 25, 40kg dla trzody, bydla i drobiu. Wytwornia pasz oferuje karmy dla zwierzat, material siewny, nasiona, nawozy, produkty pochodzenia roslinnego, zwierzecego oraz mineralnego. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi