Skocz do zawartości
Stasiek2

Jakość piskląt indyczych

Rekomendowane odpowiedzi

Wita!

Zastanawiam się w tych trudnych czasach z której polskiej wylęgarni kupić pisklęta indycze. Do tej pory bazowałem na importerach, ale dosyć mam tej współpracy. Może macie jakieś informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym informatorze drobiarskim masz informacje na temat dostawców piskląt. Kogo polecasz ? - Zawsze jest trudno cokolwiek polecić - bo jedna firma dla jednego jest dobra a dla drugiego jest zła. GRELAVI S.A. znajdziesz i dobre opinie i złe. KARTZFEHN Polska - to samo i pozostałe wylęgarnie identyko. Każdej wylęgarni zdarzają się wzloty i upadki, którę wybrać ? Sam musisz zdecydować nie oglądając się na opinie innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Chyba zdecyduję się na Frednowy. Słyszałem ze normalni ludzie, można się dogadać. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki

Chyba zdecyduję się na Frednowy. Słyszałem ze normalni ludzie, można się dogadać. Pozdrawiam

biorę od gerczaka 4 lata, 1 wpadka.a frednowy, jeśli nie przez indykpol (bo frednowy to grupa Indykpol s.a) to pewnie ta jak wszyscy. kiedyś brałem od nich 3 razy i jedna wpadka że się ledwo pozbierałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiadywałem się mają pewną ilość piskląt do sprzedaży bez konieczności kontraktacji. Zaproponowali Big 6 lub N 700.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...