Skocz do zawartości
Gość MGM21_

Wszystko o ciągnikach Renault

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem ze swoja RENIA 95 z silnikiem JD po zimie zaczela slabo wchodzic na obroty wymienilem filtry paliwa, wtryski, pompke paliwowa i problem nadal wystepuje. wszystkie objawy sprowadzaja sie na wine pompy paliwowej ale nie jestem pewien. gdy naciskam pedal gazu renowka zaczyna dostawac drgan i praca sinika jest ddziwna bardzo wolno wchodzi na obroty nastepnie przy 2000 tys obrotow staje i po 10s bardzo w zwolnionym tempie wskaznik sie przesowa. gdy luzowalem przewody od pompy paliwowej traktor normalnie przygasa i widac ze ropa leci dodatkowo slychac wydaje mi sie tak jak by jakis stuk na tloku tak jak by pracowala na 3 tlokach a nie 4 i nie wiem zupelnie jaka jest przyczyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie , posiadam traktor Renault 651 z 1977 r ale nie mogę znaleść numeru nadwozia ,jeśli ktoś wie gdzie go szukać proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od niedawna posiadam traktor Renault TS 103-52/54.

Mam problem z podnośnikiem, a mianowicie podnośnik ma mało siły. Czy ktoś wie jak zwiększyć moc podnoszenia?

 

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy .Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem używanego ciągnika i podoba mi się Renault .Ta maszyna powinna mieć ok 140 km na moje górki .Jednak z tego co czytam na forum ,to są małe problemy różniste z tymi maszynami ,czy tylko mi się wydaje ?Dziękuję z góry za odpowiedzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.. niedawno kupiłem reno110 54 i mam problem z hydraulikom mianowicie pompa hydrauliczna cały czas pracuje( słychać jak wyje) jak wcisnę hamulec to przestaje wyć marze to coś od hamulca hydraulicznego przyczep? bo hydraulika działa jak można wyłączyć wyjście na hamulec hydrauliczny? albo co to za przyczyna?PROSZĘ O POMOC !!!!! DZIĘKUJE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy Ktoś jest w stanie pomóc w diagnozie - ceres 345 - wariował obrotomierz , po czym wyswietlacz i obrotomierz ,,zdechł " - nowy w serwisie o zgrozo tylko 6 tysięcy- tak nie mylę się 6 tysi. Może miał ktoś takowe doswiadczenie??

Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...