Skocz do zawartości
Gość MGM21_

Wszystko o ciągnikach Renault

Rekomendowane odpowiedzi

witam. widzę że jest paru użytkowników renówek 110.54, pytanie do was czy jesteście z nich zadowoleni, czy mają jakieś mankamenty, gdzie kupujecie części i czy są z tym problemy?

dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. widzę że jest paru użytkowników renówek 110.54, pytanie do was czy jesteście z nich zadowoleni, czy mają jakieś mankamenty, gdzie kupujecie części i czy są z tym problemy?

dziękuje.

Witam ja użytkuje dwa lata jak narazie odpukać nic się nie dzieje i jestem w miare zadowolony troche wycieków jest które usówam ale gdzieś się znowu pokazują z hydrauliki a reszta jako tako a co chodzi o części to narazie nic nie potrzebowałem a filtry i inne drobiazgi w każdym sklepie ale gość od którego kupiłem mówi mi że każdą część na zamówienie niema problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mozliwosc kupna Renault 610RX z 98 roku przebieg niecale 4000mtg i pracowal tylko w opryskiwaczu, jezeli ktos wie cos na ten temat to prosze o opinie i mam pytanie czy ten ciagnik ma sprzeglo suche czy mokre??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić Renault 160.94 TZ z 1998 roku chciałbym sie cos dowiedzieć na jego temat i czy przedewszystkim opłacia sie w taki ciągnik zainwestować... Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam renowe z 1990roku,9514tx i mam problem bo nie wiem po co ma ona dwa zegary(wskażniki)paliwa,dwa identyczne obok siebie koło kierownicy,jeden z nich działa a drugi nie!!!jak ktoś wie cos na ten temat to piszcie i wytłumaczcie co i jak!!z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz jeden zbiornik paliwa czy dwa??? u mnie akurat w innym traktorze bo w same laser było miejsce na dwa zegary ale mam jeden bo mam jeden zbiornik, a w niektórych modelach montowano dwa zbiornik po obydwu stronach traktora i wtedy były dwa zagary.może masz dwa zbiornik a jeden zegar się popsuł i nie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z was użytkuje może Renault Ceres 75??:) bo zamierzam taki kupic i chciałbym się dowiedziec czy jest wart. cos o spalaniu i jak z awaryjnością:)

z gory dzięki za odp:)

pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam renowe z 1990roku,9514tx i mam problem bo nie wiem po co ma ona dwa zegary(wskażniki)paliwa,dwa identyczne obok siebie koło kierownicy,jeden z nich działa a drugi nie!!!jak ktoś wie cos na ten temat to piszcie i wytłumaczcie co i jak!!z gory dzieki

 

masz dawa zbiorniki paliwa coś około 60 litrów każdy, jeden musisz mieć pusty i przez to wskażnik nie pokazuje najlepiej dolej paliwa to się przekonasz, wydaje mi się że pokazuje ci tylko z tego zbiornika spod siedzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dwa zbiorniki jeden z przodu drugi pod siedzeniem a umnie też jeden zegar nie działa chyba takie awaryjne są ale dobrze że działa ten końcowy to wiem kiedy się kończy paliwko.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Panowie chcę kupić renówkę taką 120-130 km.Myślałem o 133.14 lub 145.14.Jak ktoś ma to proszę o opinie i z jakimi maszynami pracuje.

 

Witam widze że jesteś z moich okolic ja mam renault 110-54 jest 100 km jak narazie jestem zadowolony silnik fenda chodzi bez żadnego ale reszta też jest w miare ok jedyny problem to trzeba na bierząco kontrolować hydraulikę bo często pojawiają się wycieki.Taką co chcesz kupić 120-130 km to bez problemu pług 5 skibowy obrotowy agregat aktywny 4 m.Jak chcesz to ci dam namiary na gościa który zprzedaje i miał duży wybór i idzie się z nim dogadać.pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki kolego jak możesz to daj namiary na tego gościa i jak możesz to prześlij na meila. Może znasz jakieś ciekawe strony z ogłoszeniami?Jestem z okolic Skierbieszowa.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki kolego jak możesz to daj namiary na tego gościa i jak możesz to prześlij na meila. Może znasz jakieś ciekawe strony z ogłoszeniami?Jestem z okolic Skierbieszowa.Pozdrawiam.

 

Napisz czy dotarł do Ciebie email bo nie pokazuje mi wysłanych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje katalog częsci do renault 175.74 możebyć na cd w pdf lub na papierze chętnie odkupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z was ma renówke 7514 LS lata 90te

Jest tam mozliwosc włoczenia wałka przez biegi i do czego słuzy ta wajcha koło kierownicy obsługuje to gniazdo hydraliczne jakby do hamulca przyczepy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje katalog częsci do renault 175.74 możebyć na cd w pdf lub na papierze chętnie odkupie pmyliłem się jest to model 155.54 tz16 ktoś jej maske z tuningował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem się dowiedzieć jak z częściami do tych traktorów. Mam na oku renault ares 540RZ z 2000r.Wersja ta jest bardzo napakowana elektronika, miał ktoś problemy z tym modelem?? Renault połączone zostało chyba z classem więc chyba oni powinni mieć części i serwis?? tak czy nie? I czy nie wie ktoś gdzie jest najbliższy serwis, jestem ze świętokrzyskiego.

POZDRAWIAM i czekam pilnie na odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Claas przejał Renault wraz z ich technologią, ale z każdym rokiem ją udoskonalał. Mi sie podobają Renówki, ale słyszałem o nich różne opinie. Z pewnością dostęp do części będzie lepszy w przypadku JD czy MF, bo tego jest dużo w kraju już, nawet o mechanika bedzie łatwiej. No ale może trafisz dobry sprzet i nie bedzie sie psuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem się dowiedzieć gdzie można znaleźć katalog częśći do renault 95.14TX oraz prosiłbym o informację ile oleju wchodzi do silnika tegoż traktora, posiada on silnik fendta, za każdą odpowiedź będę wdzęczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na oku ciągnik renault Ares 540RZ. Oglądałem go i wogóle fajna maszynka, tylko jak pojeździliśmy troche nim, przestał działac tur,słabo podnosił (wcześniej działał). jak twierdził gościu olej jest ten sam do skrzyni i do tura i dlatego nie chciał działać, podobno wchodzi tam aż 70 l oleju. Prawda to jest?

 

A i jak by ktoś miał!!! potrzeby mi jest schemat kontrolek, która od czego jest, bo ciężko się tam połapać która od czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym olejem to prawda jest ten sam co do skrzyni

a z tym podnoszeniem tura to może być kilka przyczyn może jest mało oleju to będzie szarpało a jeśli szarpie chociaż jest olej to pompa koszt ok 2200zł

sprawdz czy inne funkcje hydrauliczne działają prawidłowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, czy możliwe jest aby cofneli mu motogodziny, ma 4200, i na tyle wygląda, motogodziny wyświetlają mu się na panelu. Przywieziony jest z francji z jakiegoś serwisu. Jest w nim silnik od john deera więc powinien wytrzymać sporo motogodzin...

 

A co do tej hydrauliki, to przed jazda, jak sobie stał to i tur jak i ściegna styłu płynnie i szybko się podnosiły i opadały, bez zastrzerzeń, jak stał to się wylało ok 1 litra oleju z monobloku od tura bo jeden wąż nie był porządnie przymocowany, i może taż dlatego zaczeło mu brakowac oleju, na miarce nie było nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...