Skocz do zawartości
hanka_12

kurs rolniczy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam prosbe czy moze ktos mi polecic dobry kur rolniczy przez internet mam 29 lat i wykształcenie zawodowe - sprzedawca od 4 lat jestem płatnikiem krus za rok mam przejac gospodarstwo od rodziców dodam ze jestem z wielkopolski z gory dziekuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

tutaj masz link do strony kursy z którego ja skorzystałem.

http://intedu.pl/

Nie wiem czy jest on dobry ale napewno jedyny o którym wiem.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejo czy ktos wie cos na temat

Wykształcenie rolnicze INTERNETEM !!!

konkretnie interesuje mnie

 

Pierwszy Portal Rolny, Zespół Szkół Agrobiznesu w Bolkowie pod patronatem Dolnośląskiej Izby Rolniczej uruchamiają Internetowe kursy eksternistyczne, umożliwiające zdobycie wykształcenia w zawodzie „ROLNIK”.

 

pytanie czy KTOS ZAREJESTROWAL SIE :roll: :!: [/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zdecydujecie się na te kursy to proponuję zadzwonić do MR - oni dokladnie wytlumaczą jak jest z tym wykształceniem, bo może się okazać że ten kurs nic nie daje

 

 

 

hejo czy ktos wie cos na temat

Wykształcenie rolnicze INTERNETEM !!!

konkretnie interesuje mnie

 

Pierwszy Portal Rolny, Zespół Szkół Agrobiznesu w Bolkowie pod patronatem Dolnośląskiej Izby Rolniczej uruchamiają Internetowe kursy eksternistyczne, umożliwiające zdobycie wykształcenia w zawodzie „ROLNIK”.

 

pytanie czy KTOS ZAREJESTROWAL SIE [/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie tematu...jestem studentem budownictwa ale bardzo prawdopodobne ze bedzie mi potrzebne wykształcenie rolnicze i chcialbym sie spytac czy jest mozliwosc uzyskania takowego wykształcenia "nie ruszajac sie z domu" chodzi mi o jakies szkoly on-line lub kursy bo z powodu braku czasu nie moge sobie pozwolic na szkole wieczorowa badz zaoczna. w tym miejscu chialbym tez zapytac jakie to ma byc wykształcenie tj. technikum czy zawodowka tak aby byc uprawnionym to przejecia gospodarstwa i otrzymywania wszelakich doplat? prosze o konkretne odpowiedzi za ktore z gory dziekuje zalezy mi bardzo na tym...pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...