Skocz do zawartości
nowy32

wszystko o ciagnikach chinskich

Rekomendowane odpowiedzi

witam zakladam ten temat bo interesuje mnie jak sie sprawuja ,prosze o wypowiedzi uzytkownikow nie rajcow typu "a to chinskie badziewie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rozmawiałem z pewnym mechanikiem, który nie jest jakimś tam panem Józkiem z sąsiedniej wsi, tylko konkretnym gościem, który troche już widzial i troche wie. Mówił mi, że pewien sprzedawca tych ciągników z Chin ma teraz nielada problem, bo po prawie w wszystkich maszynach, które sprzedał spaliło się sprzęgło, a najszybciej w tych, które wyposażone były w tura. Sprzedawca ma teraz problem, bo ciągniki sa objęte gwarancją i musi je naprawić w okrślonym czasie. Okazuje się jednak, ze założone fabrycznie sprzęgła nie wytrzymują, bo są po prostu za słabe do silnika o większej mocy. Jednak w to miejsce bez przeróbki nie da się zamontować sprzęgła zdolnego wytrzymać większe obciążenia, tak więc, zeby wyrobić sie w czasie i kosztach montują nowe, ale takie same praktycznie, które i tak wysiądą i tak wysiądą... Tyle słyszałem o chińskich ciagnikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak jest problem z jakoscia i to duzy to nie rekompensuje nawet duzo nizsza cena tych ciagnikow ,panowie a czy czasami pronar nie jest podejrzany bo znajomy w nowym pronarku caly czas "pali' sprzeglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak jest problem z jakoscia i to duzy to nie rekompensuje nawet duzo nizsza cena tych ciagnikow ,panowie a czy czasami pronar nie jest podejrzany bo znajomy w nowym pronarku caly czas "pali' sprzeglo

o ile kupił zefira to napewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...