Skocz do zawartości
lukasz111

Nagrzewnica wodna

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś z tym do czynienia?????Podobno całkiem dobra sprawa.

Ale jaki piec jest potrzebny na 300m2 odchowalnie,i ile kw miałaby miec nagrzewnica żeby to sprawnie wychodziło na 35stopni przy mrozach?

pozdzieli się ktoś wiedzą????pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miał ktoś z tym do czynienia?????Podobno całkiem dobra sprawa.

Ale jaki piec jest potrzebny na 300m2 odchowalnie,i ile kw miałaby miec nagrzewnica żeby to sprawnie wychodziło na 35stopni przy mrozach?

pozdzieli się ktoś wiedzą????pozdrawiam

Kolego jak ci tam kurzu najdzie to bedziesz to czyscil przez tydzień,a poza tym to musisz mieć cholernie sprawny piec ,temp. najlepiej wody bliska 90 stopni,to raczej pomysl na biura niż kurniki,znajomy to zainstalowal i nie jest zadowolony,zresztą tam sa cienkie miedziane rurki o malej srednicy wiec jak to mróz zlapie to odrazu poleci,odradzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są niby specjalne nagrzewnice do pracy w trudnych warunkach,na duże zapylenie itp.które podobno można łatwo czyścić.Ale najlepiej jak się wypowie ktoś kto to ma zainstalowane.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miał ktoś z tym do czynienia?????Podobno całkiem dobra sprawa.

Ale jaki piec jest potrzebny na 300m2 odchowalnie,i ile kw miałaby miec nagrzewnica żeby to sprawnie wychodziło na 35stopni przy mrozach?

pozdzieli się ktoś wiedzą????pozdrawiam

 

ja robię m.innymi tego typu rzeczy.

a na kurz zbierający się na wymiennikach ciepła też jest sposób

nie 100% ale 90% mniej.

info na priva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie nie wierzę że nikt nie miał do czynienia z nagrzewnicami wodnymi.Podzielcie się wiedzą.Lornik coś niby wie ale sie nie odzywa.Dla informaci hodowców kurczaka-nie wchodze wam w branże-hoduje gęsi i tylko gęsi już z 10 lat.Wiem że niechetnie sie dzielicie wiedzą z innymi-"żeby aby nie podchwycili i czasem nie hodowali lepiej i więcej zarabiali" dlatego prosze o wiadomość na priv.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Nagrzewnice wodne to bardzo dobre rozwiązanie, mnóstwo osób zajmujących się uprawą pieczarek stosuje takie rozwiązanie. Ja sam mam u siebie zainstalowane dwie, jedną w pieczarkarni, a drugą właśnie w wychowalni dla gęsi. Jak się dobrze poszuka to można na rynku znależć używane i nie drogie. A z kurzem nie maco przesadzać. Po zakończeniu sezonu jest przecierz czas żeby przeczyścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od wielu lat na swoich obiektach używam nagrzewnic wodnych, jestem zadowolony, chociaż te nowe " agro", mimo, że mają rzadsze lamelki i tak trzeba często czyścić. Radzę szukać dużych, od chłodni. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...