Skocz do zawartości
Michał T

Pomoc w badaniach do pracy dyplomowej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie! Jestem studentem piątego roku kierunku Technika Rolnicza i Leśna na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Piszę do was z ogromną prośbą. Proszę was o pomoc w związku z badaniami do mojej pracy dyplomowej, której tematem jest "Zastosowanie internetu jako narzędzia do badania gospodarstw rolnych w dobie społeczeństwa informacyjnego". Ankieta ta jest wstępem do właściwych badań, które zostaną przeprowadzone w najbliższym czasie. Ma ona tylko dać pogląd ile odpowiedzi jestem w stanie zebrać w internecie. Jedyne co trzeba zrobić to odpowiedzieć na 7 pytań zawartych w anonimowej ankiecie, której link zamieszczam poniżej. Proszę aby ankietę wypełniali tylko forumowicze posiadający własne gospodarstwa rolne.Z góry dziękuję za udzieloną pomoc. Pozdrawiam.

 

 

http://webankieta.pl/ankieta/w1hps3spidm0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Do końca ankiety pozastały tylko 3 dni! Potrzebuję jeszcze tylko 30 respondentów! więc proszę was o mobilizację i pomoc. Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś będzie zainteresowany w wynikach tej ankiety, to jestem w stanie udostępnić takie dane. Pozdrawiam i zachęcam do wypełniania mojej ankiety...to zajmuje maksymalnie 2 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie chce wypełniać ankiety, to proszę o dodawanie komentarzy, dlaczego tak się dzieje. Bardzo ciekawe byłoby również zobaczyć co Państwo myślą o tego typu badaniach oraz o samym temacie mojej pracy. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do końca badań już tylko jeden dzień. Zachęcam do wypełania ankiety i komentowania tematu!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamieść sobie tą ankiete na agrofoto.pl bo tutaj po prostu zaglada niewiele osób zwykle rolnicy i niebardzo im sie chce bawic w takie du.perele a tam gówniarze w imieniu swoich wujków cioć i babć co mają po 300ha i 5 nowiutkicj JD i wiecej machną ci ankiete w trymiga... pozdrawiam... ja wypełniłem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostało kilka godzin do zakonczenia ankiety. Ponownie zachęcam do jej wypełniania i komentowania tematu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod jakim nickiem piszesz na agrofoto bo cie nie spotkalem.w duzej czesci masz racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem na mysli ukasza 52. 17 postow za rok to niewiele,nic dziwnego ze go nie zapamietalem.na af jest srednio 10 razy wiecej uzytkownikow wiec i szanse na odpowiedz wieksze.co do sensu i prawdziwosci to mam podobne zdanie jak ukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim bardzo za pomoc, posty i odpowiedzi! Ankieta została oficjalnie zamknięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem kilku osobom napisać trochę o wynikach ankiety, więc oto i one. Statystycznie rzecz biorąc Zdecydowana większość osób biorących udział w ankiecie to mężczyźni w wieku 20-29 lat, trochę mniejszą grupę stanowili respondenci w wieku 30-49 lat. Jeżeli chodzi o wykształcenie to tu wyniki podzieliły się praktycznie po połowie na wykształcenie wyższe i licealne i policealne. Jeśli chodzi o wielkośc gospodarstw to odpowiedzi podzieliły się w pełnym zakresie, jednak najwięcej i praktycznie po równo odpowiedzi było w przedziale od 5 ha do 50 i więcej ha. W rodzaju i profilu gospodarstw dominowała produkcja zwierzęca i roślinna, które statystycznie rzecz biorąc podzieliły się waszymi głosami. Zdecydowana większość, czyli w zasadzie wszyscy, którzy odpowiedzieli, że korzystają z internetu i komputera, stwierdzili także, że sam internet jest przydatnym narzędziem w ich pracy. To wsumie tyle na temat samych wyników, pozostaje jeszcze dodać kilka słów od siebie. Wyniki ankiety nie są dla mnie zaskoczeniem. Nie ma w nich nic co mogłoby być nieprzewidywalne jeśli chodzi o ten temat. Mimo tego były potrzebne i są ewidentnym potwierdzeniem moich przypuszczeń, co pozwala na formułowanie wstępnych wniosków do mojej pracy dymplomowej. Jestem bardzo zadowolony i bardzo wdzięczny wszystkim, którzy wzięli udział w ankiecie! Dziękuje wam bardzo i mam nadzieję, że pomożecie mi raz jeszcze gdy opublikuję moją prawdziwą i właściwą ankietę, na której będzie oparta moja praca dyplomowa. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do usłyszenia wkrótce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o prosze ale mnie wychaczył szpieg z a-f... a ze pisze mało... hmmm wiecej czytam praktycznie wszystko i wg mnie kształtuje sie to tak af ma może i 10x tyle uzytkowników jednak proporcje durnych postów do tych ciekawych są wprost odwrotne do ppr... po prostu tutaj na forum wydaje sie być wiecej fachowców niż zapalenców w stylu " przedni napęd do c 330" lub jakie filmy lubicie itp... ot tyle ...pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba szpieg z krainy deszczowcow [na wawel mam niedaleko]na ppr bylem wczesniej niz na af.ale ppr siada ,malo moderatorow malo przejrzysty uklad stron.za to szybciej sie laduje i jak wczesniej napisalem mniej dzieciakow i bajkopisarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...