Skocz do zawartości
simon

Kredyt na Fermę kur

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zainteresowany produkcją brojlera mój wkład to działka gdzie mogę starać się o kredyt czy wogóle mama szanse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czy masz szanse, to odpowie Ci bank a nie my. Pytać możesz w Bankach Spółdzielczych, w BGŻ SA, w BPS SA, GBW SA, MBR SA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że z takim wkładem szanse masz podobne jak w multilotku.Ale nie martw się ,czasem ktoś wygrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba najlepiej skontaktować się z doradcą finansowym, czyli firmami typu open finance. Za ich obsługę się nie płaci dodatkowo (dostają prowizje od banków), a mogą znaleźć najkorzystniejszy kredyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak open finanse działają internetowe porównywarki kredytów, tam bedziesz mógł porównac oferty banków i wybrać najkorzystniejszy kredyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz starac sie o kredyt bez bik przez internet w jednej z instytucji pozabankowych. Jak jestes notowany w BIKu to tylko tak masz szanse otrzymac jakis kredyt czy pozyczke..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie trafiłem! Też prowadzę fermę drobiu (brojlery) i trochę uzbierało mi się kredytów. Może powiedzieć jaki jest teraz najlepszy kredyt konsolidacyjny na rynku? Chciałbym połączyć swoje kredyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja bym zaczął od wybrania pewnego Banku, który was nie oszuka na takim kredycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest zorientować się opiniach różnych banków najlepiej na różnych stronach. Można dobrze trafić, ja skorzystałem i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firmy powinny się zadłużać jedynie w bankach a nie w pseudo firmach pożyczkowych - takie jest moje zdanie oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zapytac na forum kredytowym, jest tam sporo ofert - ludzie polecają gdzie brac kredyty a gdzie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...