Skocz do zawartości
Gość Wadowit

Kredyt inwestycyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

jastem z małopolski dokładniej z powiatu wadowickiego,mój adres to ;joni@neostrada.pl Miałem już zaciągnięty w BGŻ kredyt branżowy, na 8 lat, który spłaciłem 2 lata temu i jestem zadowolony z decyzji teraz chciałbym się dowiedzieć?

jaki byłby koszt kredytu(%, prowizja, inne)pomostowego na inwestycje SPO?

na ile rat(lat) jest możliwość rozratować?

ile może potrwać załaywianie kredytu?

jakie są kryteria dostępu?

czy jest możliwość wcześniejszej spłaty takiego kredytu np. po dofinansowaniu z UE czy zwrocie VAT?

prosze o odpowiedż i informacje ponieważ niemam własnych środków na zakup maszyn a chciałbym jakies kupić. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiedź na pytanie Wadowita

Bank posiada w ofercie specjalny produkt ”Kredyt inwestycyjny w złotych na realizację projektów współfinansowanych z Funduszy Strukturalnych w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich” w ramach, którego Bank udziela m.in.: kredyty na projekty realizowane w ramach Działania ”Inwestycje w gospodarstwach rolnych”.

więcej -> http://62.87.137.100/ppr/forum/kredyt_inwestycyjny.doc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi