Skocz do zawartości
wiesLaw

Ceny pszenicy w poszczególnych regionach Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj udało mi się wywieść trochę pszenicy po 500zł na rękę czy w waszych rejonach coś się ruszyło z cenami ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S-Piotr powiedz mi jaka przenica konsumpcja czy paszówka.z jakiego regionu jesteś?ja w przyszłym tygodniu jęczmień sprzedaje po 500zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolnyśląsk Legnica pszenica konsumpcyjna 28% guletenu .W kolejce to elewatora stało sporo TIRów z ziarnem z portu w gdańsku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj przyjechał gość i oferował mi 420zł za tonę pszenicy paszowej, ale mu odmówiłem jak leży w silosie to niech leży. A gdzieś tak koło lutego może marca zacznę po malutku sprzedawać chyba, że pojawi się bardzo dobra propozycja to sprzedam całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś dzwonił facet do mnie i chce płacić 500 ale za konsumpcje,ale nie badałem swojego ziarna ale w przyszłym tygodniu zbadam,na razie mu odmówiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena paliwa idzie do dołu i zacznie się import ziarna a nasze zostanie w silosach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jak wszyscy zaczną naraz sprzedawać na wiosnę lub przed żniwami nadpodaż

okolice Poznania młyn płacił za jakościową 450 w listopadzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To licho Wam daja ja sprzedalem po 450/t i byla zanieczyszczona owsem dosc sporo. Wczoraj sprzedawalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszeliście co mówili dziś w agro biznesie o pszenicy paszowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny, które oferuje duża mieszlnia pasz w dawnym województwie toruńskim:

- pszeńżyto: 382 zł/t brutto,

- jęczmień: 403 zł/t brutto,

- pszenica: 424 zł/t brutto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maskin że spadają tylko nie wiem z czego już ta cena może spaść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro spada i cena spada ON tanieje = import taniego syfu zamiast kupna naszych zbiorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi z okolic Piask (lubelskie ) prawda że Gryczanka daje po 52 netto za pszenice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualna cena pszenicy paszowej

460zł/t z transportem w woj podlaskie,wczoraj tak płaciłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 grudnia pytałem się u Gryczanki to powiedział że przez najbliższe 2 tygodnie nie będzie skupował bo ma pełno a jak zacznie brać to po około 48zł/q.(Cena może ulec zmianie w zależności od sytuacji na rynku.

Żyto natomiast skupuje po 35-38zł/q. W każdym przypadku żąda dostarczenia wcześniej próbki. Jęczmienia nie biorą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zamościu po 480 netto już od dłuższego czasu taka cena ciekawe co dalej bo na świecie ceny rosną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem z okolic Piask co to za skup Gryczanka i gdzie jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to młyn w centrum Piask. Zapytasz się miejscowych to Ci wyjaśnią jak tam dojechać.

Woził ktoś z Was pszenicę lub żyto do Goraja do młyna? Podobno ceny niezłe, tylko trzeba trochę czekać na pieniądze...(?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,chciałbym sie dowiedziec ceny zboza paszowego.U nas takie zboze mozna kupic za 420za tonhe zyta,a jeczmien i pszenzyto 500 za tone.Co mowicie na te ceny?pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,chciałbym sie dowiedziec ceny zboza paszowego.U nas takie zboze mozna kupic za 420za tonhe zyta,a jeczmien i pszenzyto 500 za tone.Co mowicie na te ceny?pozdrawiam

 

witaj. jak możesz to daj namiar kto kupuje w takich cenach , bo mam do sprzedania jeczmien ( moze byc na emaila )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wg mnie dobre ceny dla kupującego
Uważam podobnie.Kurs Euro pnie sie do góry,import praktycznie nie istnieje.Zamieszanie z gazem ma spowodować sankcje wobec Rosji i Ukrainy ze strony Unii i byc może ktoś mądry zastopuje wschodni kierunek napływu ziarna.Wcześniej czy pózniej cena powinna pójsc w górę.Martwi mnie jedynie by ta większa cena przekładała sie na większą silę nabywczą ,a nie zostala skonsumowana przez inflację.Może zima spowoduje wymrożenia,a oszczedności w nakładach odbiją sie na ogólnoświatowych plonach.Kto nie musi niech się wstrzyma ze sprzedazą,najgorsze mamy chyba za sobą,choć istnieje ryzyko ze w wypadku dobrych prognoz zbiorów cena spadnie do poziomu który położy nas na kolana.Oby nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...