Skocz do zawartości
wiesLaw

Ceny pszenicy w poszczególnych regionach Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma jak sypnąć azotu pod jare sucho , w oziminach powstają coraz to większe place braku wody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak solidnie nie popada to cudów na żniwa nie będzie. Widziałem dziś pszenicę która do teraz była ładna a teraz zaczyna być znać rzędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się układają ceny pszenicy na rynkach? mam propozycje po 1110 brutto, jak zwykle dylemat, czekać czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Wągrowiec ale ja sprzedałem taniej 1005 brutto - czasami warto mieć wróbla w garści niż 2 na dachu - był u mnie gość z koło Torunia podobno tam 940-950 netto ale nie wiem czy to aktualne dane znał

Gratulacje że jeszcze masz towar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas po rzepaku pszenice ok.ale po zbożach już zaczyna być widać na ziemi 2-3kl podejrzewam że zalegają miejscami materace słomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś sprzedawał może pszenicę firmie Rad-Bud z Leszna? Zamieścili ostatnio całą masę ogłoszeń i oferują przy tym bardzo korzystne warunki (np. 1000zł+ VAT za pszenicę paszową, 1080zł+VAT za konsumpcyjną. Czy są wypłacalni i godni zaufania? Obecnie chyba już nikt inny tak dobrze nie płaci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej osób sprzedaje w systemie najpierw kasa na koncie potem zboże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś sprzedawał może pszenicę firmie Rad-Bud z Leszna? Zamieścili ostatnio całą masę ogłoszeń i oferują przy tym bardzo korzystne warunki (np. 1000zł+ VAT za pszenicę paszową, 1080zł+VAT za konsumpcyjną. Czy są wypłacalni i godni zaufania? Obecnie chyba już nikt inny tak dobrze nie płaci...

"Kłos" płaci po 14 dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni też twierdzą, że po 14 dniach. Tylko jak najlepiej zabezpieczyć taką należność, zwłaszcza, gdy podobno to wygląda tam tak, że najpierw spisuje się umowę, a potem przy załadunku jest tylko kierowca i raczej nie ma faktur ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś sprzedawał może pszenicę firmie Rad-Bud z Leszna? Zamieścili ostatnio całą masę ogłoszeń i oferują przy tym bardzo korzystne warunki (np. 1000zł+ VAT za pszenicę paszową, 1080zł+VAT za konsumpcyjną. Czy są wypłacalni i godni zaufania? Obecnie chyba już nikt inny tak dobrze nie płaci...

"Kłos" płaci po 14 dniach.

Kuzyn ostatnio szukał chyba tej firmy osobiście w lesznie bo też go kusiła cena.Niestety pod adresem który podawała ta firma nic nie było a i w okolicy nikt o nich nie słyszał .jedna wielka lipa,tylko nie jestem pewien czy to ta sama firma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni mają młyn w Kobylinie. Kiedyś byli w Lesznie. Płacą do 14 dni. Nie mogę narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://futuresource.quote.com/quotes/grains/home.action

 

milling wheat #2 to pszenica konsumpcyjna na matifie,

rapeseed to nasiona rzepaku również na giełdzie matif,

 

po kliknięciu na kod obok nazwy ukażą się szczegółowe dane oraz kontrakty o innym terminie realizacji na dole strony (quote board)

ma ktoś aktualny link na matif bo ten nie idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kujawsko pomorskie pszenzyto 600 pszenica 750 ceny brutto...ja wszystko sprzedaje bo rekordowe zbiory na ukrainie a co ukraina zrobila w latach 2004-2006 to sami wiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kujawsko pomorskie pszenzyto 600 pszenica 750 ceny brutto...ja wszystko sprzedaje bo rekordowe zbiory na ukrainie a co ukraina zrobila w latach 2004-2006 to sami wiecie

Nie ukraina tylko polscy biznesmeni pożal się boże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...