Skocz do zawartości
wiesLaw

Ceny pszenicy w poszczególnych regionach Polski

Rekomendowane odpowiedzi

okolice Płocka i Kutna pszenica paszowa 730+vat konsumpcja 750+vat cena wyjściowa u pośrednika, ten sam handlarz wywozi na młyn po 800+vat jak to mówią ''lepsza łyżka handlu niż łopata roboty''...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio obdzwoniłem młyny i nikt więcej jak 720+vat nie chce dać , za 800 sprzedał bym pewnie wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam z 100ton pszenicy konsumpcja tylko nie wszystka ma 250 opad ale łądna i teraz moje pytanie gdzie moge dostać za nią cene 800zł net+vat??? może zna ktoś jakiś dobry młyn lub mieszalnie???Będe bardzo wdzięczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam trochę więcej pszenicy i liczbę opadania mam 350 i najlepsza propozycja jaką dostałem to 730 netto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mało 73 net mieszkasz w bardzo dobrej okolicy zboża zazwyczaj droższe są tam niż na lubelszczyźnie to za taki towar powinieneś dostac z 75-6 net ja czekam aż ktoś zaproponuje 800 net haha żebym sie tylko nie przeliczył:_)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okolica jest dobra ale cena licha i nikt się nie wychyla z wyższą.

@pablo555 sprzedawałeś już bezpośrednio do tego młyna?

Teraz ponoć wprowadzili nowe zasady dostaw i cena naliczana od najwyższych parametrów,gdy robisz drugi kurs i parametry zboża różnią się od pierwszej dostawy (na gorsze) to cena leci do dołu,ale najgorsze że mimo awizacji na konkretną godzinę możesz czekać i czekać ,Sprawdź cenę w młynie Bieniowice to to samo co Prochowice ale zero stresu i kolejek . Kasę można już mieć za dwa dni na koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S-Piotr właśnie zawiozłem ostatni transport niebyło problemu parametry raz wychodziły lepsze raz gorsze cena 730 netto , o dziwo bez kolejek sprzedałem 103 tony reszta na wiosne .W bieniowicach dawali max 720 netto. Do młyna w prochowicach sprzedaje od 5 lat ,oczywiście nie tylko tam zależy kto jaką cene daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PZZ Kielce - 770 netto przy dostawie minimum 150 ton(odbiór po stronie kupującego za który nie płaci się nawet grosika) i parametrach na średnim poziomie.

Wczoraj wyjechało 163 tony ,reszta czeka do wiosny w silosach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PZZ Kielce - 770 netto przy dostawie minimum 150 ton(odbiór po stronie kupującego za który nie płaci się nawet grosika) i parametrach na średnim poziomie.

Wczoraj wyjechało 163 tony ,reszta czeka do wiosny w silosach.

 

W tych pzz Cena 770 jest ceną brutto płacą 72net+vat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...