Skocz do zawartości
wiesLaw

Ceny pszenicy w poszczególnych regionach Polski

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedałem 1 grudnia pszenice po 800 do prywatnego skupu a gość to wywozi do młynów i pewnie 850 dostaje powiat chełmski woj. lubelskie ... jest opinia ze po ostatnich spadkach cena bedzie rosła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedałem 1 grudnia pszenice po 800 do prywatnego skupu a gość to wywozi do młynów i pewnie 850 dostaje powiat chełmski woj. lubelskie ... jest opinia ze po ostatnich spadkach cena bedzie rosła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młyn Płońsk płacił i płaci po 800 złotych + vat i jeszcze jest możliwość negocjacji w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Czech mogą wozić konsymcyjną pszenicę ale wychodzi po 1100zł. W południowej wielkopolsce chodzi paszówka po 800zł jak świerze bułki. A konsumcyjnej nie ma. Tylko jak długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
k. Hrubieszowa firma Fast Chem 83 konsumcyjna

tak tylko ze w tej firmie chyba z kasa ciezko po cenowym wrzesniowym wyskoku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi o tym nie wiadomo . Placa moze z lekkim opoznieniem ale na biezonco.84 zl za konsumcyjna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz ksztaltoja sie ceny pszenicy .A moze ma ktos kontakt do jakiegos goscia co bylby chetny na 40t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a czy młyn w Kłopocie pod Inowrocławiem... działa jeszcze?

 

Stary właściciel młyna Sobolewski dalej działa, czy też młyn już stracił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, a czy młyn w Kłopocie pod Inowrocławiem... działa jeszcze?

 

Stary właściciel młyna Sobolewski dalej działa, czy też młyn już stracił?

młyn działa , ale pszenice możesz tam oddac jak wygrałes w totka bo bo na kase to sie mozesz nie doczekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ceny pszenicy w waszym regionie rosną czy są stabilne, jakiej ceny brutto mozna sie spodziewac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ceny pszenicy w waszym regionie rosną czy są stabilne, jakiej ceny brutto mozna sie spodziewac?

ceny przenicy wzrosły od nowego roku, bo ja dziś zawiosłem po 940 do skupu!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie gdzie w lublini i okolicach mozna dobrze sprzedać pszenice ? i po ile ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

900-930 brutto, ale chyba chca sztucznie obnizac, bo na matiff cena pnie sie powoli do góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie ceny na matif?

http://charts3.barchart.com/chart.asp?sym=WH8&data=A&jav=adv&vol=Y&divd=Y&evnt=adv&grid=Y&code=BSTK&org=stk&fix=

 

a jak jest u nas? jeszcze troche mi zboza zostalo i tak sie waham... a wlasnie jak to u was jest ze zbozem, bo w polowie lutego powiedzieli w agrobiznesie ze zboza jest na 53 dni... to jak jest w koncu mamy to zboze czy nie? mi zostalo ok 1/4 z tego co mialem a jak jest u was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie sprzedawałem pszenicy. Dzwoniłem dzisiaj do takiego małego lokalnego młyna zawsze dobrze płacili ale powiedzieli ze sa zawaleni po uszy i może za tydzień zaczną coś brać.a tak ogólnie to można sprzedac po 870-880 zl/t. Jęczmień max 790zł/t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedalem dzisiaj po 910 brutto, podstawili mi zestawik, wybzykalem to zmijka w 2 godz i byla ulga ze magazyn wyczyszczony, ale teraz sie zastanawiam czy to dobra cena????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazowieckie jeczmien 880 pszenica 920 nie dajcie sie nabrac na marketingowe sztuczki i radze szukac a nie jedna firma i koniec od czego jest internet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO ILE PSZENICA PASZOWA OBOJETNIE W JAKIM REGIONE POLSKI OBY MIELI WAŁASNY TRANSPORT PISZCZE PILNE z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jechałem iwstąpiłem zapytać jaka cena pszeniczki to zaoferowali mi 95,50 z vat DRYSZCZOW k CHEŁMA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...