Skocz do zawartości
menos

Ciągniki CLAAS

Rekomendowane odpowiedzi

piszcie o tych ciągnikach interesuje mine od 70 do 90 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest renault a duzo uzytkowników tych ciagników w polsce nie ma. Musisz pytac raczej tych którzy maja renault lub JD( renault przemalowane na kolory JD np 3300)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

niebyło takiego takiego tematu więc załozyłem piszcie o nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

np ares 656 to to samo co jdeere 6620 se kabina resorowana+2,3 inne dodatki przemawiają na korzysc classa a renoma i wartość w momencie odsprzedazy na jdeere ceny są podobne takze szkoda sie pakowac w claasa w tej mocy bo przy wiekszych moga byc wieksze roznice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

to nie dosłownie to samo tylko silnik a kto wie czy ten claas nie ma czasem jakies magicznej skrzyni która była, lub jest montowana w fergusonach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jesli chodzi o claasa to osbiscie posiadam model 816 z 2005 roku wiec jestem z niego zadowolony no i mozna juz cos onim powiedziec chociaz z poczatku mialem miec JD z serii powyzej 7000 ale zdecydowalem inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam claasa 656 i chwalę go sobie, jak go kupowaliśmy to w porównaniu z jd dali lepsze wyposażenie za te same pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

tylko przypominam ze wiekszosc ciagnikow claas Ares ma silnik John deera niewiem czemu ale dobrze ze niemaja z silnikiem common rej niewiadomo co by sie dzialo

 

/edit

jesli chodzi o przeglądy do claasa to dzwonisz przyjezdza servisant robi przeglad pisze protokół ze było to i to odjezdza, a za pare tygodniu przychodzi fakturka i łapiesz sie za głowe no co nie jest tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej zonk!

podaj namiary na siebie gg, maila, Mam Aresa 816. podyskutujemy sobie troszke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do slavo: gg nie uzywam ale możemy sobie spokojnie gadac tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ile masz juz nim godzin? ja mam 330h. jakie masz lacze? ja mam 650 z przodu i 540 tył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos ponad 400 mth ogumienie standard jakie dawali przód 420 tył 520/70/38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile płacileś za pierwszy i drugi przeglad? ja za pierwszy 2500brutto. na drugi narazie kupiłem oleje i niedługo przyjedzie serwisant i wymieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam pierwszy i drugi kosztowały właśnie jakieś 2500 , także widac że traktują wszystkich równo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wybrałeś claasa?

Jakie inne ciągniki brałeś pod uwage?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sporo lacicie za przegłądy ja za MF 4270 zapłaciłem na gwarancji za 2 przegłądy 1000 zł no ale za marke się płaci

 

A teraz jeszcze mniej płace bo filtry paliwa pasują od MF 255 powietrza z filtronu 80 zł , oleju zamiennik 28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za porównywalne pieniadze dawali najlepsze wyposażenie, ogladałem jeszcze jd 6620 se ale był strasznie biedny z kolei premium za drogi, chcieli mi też wcisnąc 6520 premium używanego lekko, same-trochę słabsze osiągi ale tańsze, valtra całkim całkiem nie wiem jak teraz ale wtedy piekielnie droga brałem jeszcze pod uwagę nh tsa 115 no ale w końcu trzeba było cos wybraci zdecydowaliśmy sie na claasa

na moje to różnice pomiędzy poszczególnymi markami nie są wielkie, no powiedzmy odstaje troche na plus fendt jak wsrod samochodów mercedes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to przeglądy trzeba będzie sobie samemu robic bo najtaniej i poszukac dobrych zamienników, może fleetgaard bo u mnie w grene cos takiego maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za porównywalne pieniadze dawali najlepsze wyposażenie, ogladałem jeszcze jd 6620 se ale był strasznie biedny z kolei premium za drogi, chcieli mi też wcisnąc 6520 premium używanego lekko, same-trochę słabsze osiągi ale tańsze, valtra całkim całkiem nie wiem jak teraz ale wtedy piekielnie droga brałem jeszcze pod uwagę nh tsa 115 no ale w końcu trzeba było cos wybraci zdecydowaliśmy sie na claasa

na moje to różnice pomiędzy poszczególnymi markami nie są wielkie, no powiedzmy odstaje troche na plus fendt jak wsrod samochodów mercedes

 

Same nie są takie straszne ma u mnie we wsi silvera 130 i nawet spoko mu chodzi z kosem 3m to wygłąda jakby nic nie robił a robią głęboko kumpel nim sporo jeździ i mówi że mało pali no i dymka w nim nie widac ani z tłumika ani z odmy nie to co mój percins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zonk jak bys wiedział coś na temat zamienników to daj znać!

W tym tyg do mnie przyjedzie serwisant to bede patrzyl i następne sam bede robił!! Oleje Fuscha- może gdzieś bedą taniej niz u korbanka!!! hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że korbanek ma wyłączność na CLAASA i MF!

W przypadku JD można pojeździć po kilku dilerach i wybrać korzystniejszą oferte!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą te Claas'y to niezłe maszynki, a i design mają wypasiony. Świadczyć także może o tym fakt, że Ares 697 ATZ zdobył tytuł ciągnika roku w kategorii "Design".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w serii 500 i 600 z zeszłym roku wporadzili lekko lifting. Wszystkie modele tej serii maja końcówke ..7!!!! Oglądałem je na Agritechnice, a korbanki sprzedaja jeszcze stara serie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o zamienniki to trzeba pozpisywać numery katalogowe z filtrów i pojechac do sklepu co sprzedaje części do samochodów powietrza można ze sobą wziąśc ja tak zrobiłem wcześniej kupiłem zamiennik fleetgaard za 150 a teraz FILTRONU za 80 zł chodzi o filtr powietrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

cos tym Korbankom słabo schodzi sprzedaz ciagnikow jesli chodzi o claasa jak twierdzicie ze sa juz w niemczech na stanie nowe modele z liftingiem to czemu nie moze miec takich Korbanek pewnie klijentow odstrasza cena wszystkich maszyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...