Skocz do zawartości
menos

Ciągniki CLAAS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

wykupił stare modele i szukają jeleni w Polsce, pewnie wykupili to w dobrych cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłby w Polsce inny dealer Claas'a, to z pewmością sytuacja wyglądałaby całkiem inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydałaby sie korbankowi konkurencja na claasa i MF. Napewno cena by była niższa na nie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się tak zbierzmy i zróbmy konkurencję Korbankom Ale nietety to nierealne, bo trzeba byłoby ogromną ilość kapitału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety....

 

 

 

Korbanek buduje nową hale magazynową.... na kim sie dorobił??? na

rolnikach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ale nie zapominjcie o tym ze o ile mnie pamiec nie myli to Claasy maja silnik Deere Power Systems co niby sie wiaze z mniejszym zurzyciem paliwa ale za to claas Atles ma silnik Deutza a tak apropo to czy Fendy i Fergusony tez mają silniki innych firm czy mają silniki fabryczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jestem ciekaw kiedy bedzie mial Korbanek nowa dostawe ciagnikow claas po liftingu jak widac cos slabo mu schodza a po zatym widac ze niemają co robic z naszymi pieniedzmi tylko wywalają kasiore na jakies budynki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo w 2005 weszła nowa seria (lifting) modeli 500 i 600. To tamte "stare" powinny być tańsze. A wątpie czy są!!! U krbanka stoi full tych starszych...... nawet z 2004 roku!!!! chyba za dużo ich sprowadzili.............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale nie zapominjcie o tym ze o ile mnie pamiec nie myli to Claasy maja silnik Deere Power Systems co niby sie wiaze z mniejszym zurzyciem paliwa ale za to claas Atles ma silnik Deutza a tak apropo to czy Fendy i Fergusony tez mają silniki innych firm czy mają silniki fabryczne

fergusony od 160 km w górę mają silniki SISU (te co w Valtrze) a fendt (nie wiem czy wszystkie ) to silnik Deutz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy z opolskiego niedawno przyprowadził nowkę Ares'a 656. Co do wyposażenia, to nie wiem dokładnie, bo nie widziałem go jeszcze. Ma dopiero 10mth

 

Co do modeli liftingowych, to Korbanek ma je już na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i już ma ...... 2-3 sztuki a reszta to seria przed liftingiem.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na AGRITECHNICE w Hanoverze byłem w listopadzie to stały same modele po liftingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tylko lifting zewnętrzny ale i nastąpiły zmiany wewnętrzne np nowa skrzynia itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modele przed liftingiem też miały tę skrzynie ale za dopłatą!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

apropo tej nowej skrzyni cos misie obiło o uszy iz przy claasach mialy byc montowane skrzynie Fergusona chyba ze ktos mnie w błąd wprowadza czy moze ktos tu to wyjasnic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

odnosnie ciągników claas to pytalem goscia który pracował u nich jako przedstawiciel mówił ze jak sprzeda ciągnik claasa to swiętuje 3 dni rolnicy wcale tego nie chcą kupowac bo jak maja dac 10-20 tys mniej od jdeere i nie kupuje się ciągnika przeciez na rok a druga sprawa to jest renault tylko ze zielony a w momencie odsprzedazy jest tak jak z fergusonami ze sa tańsze od polskich ursusów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jesli korbanek ma na stanie jakie kolwiek modele claasa po liftingu czy po tuningu to czemu nie ma tych modeli opisanych na swojej stronie internetowej wedle mnie to jak nie ma ich na jego stronie internetowej to pewnie i na placu tez nie ma to chyba proste hihihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis przejeżdzałem obok Kobranka niedaleko lublina i nie ma ani jednego nowego modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

hej "RALF" a skad jestes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzis przejeżdzałem obok Kobranka niedaleko lublina i nie ma ani jednego nowego modelu

 

Gdzie mieszkasz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio odwiedził mnie przedstawiciel korbanka i mówił że w tarnowie mają jeden nowy model aresa 657 przywieziony juz pod konkretnego klienta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden model po liftingu

A ile jeszcze maja starych na placu..............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...