Skocz do zawartości
Moderator

Ciągniki Ursus

Rekomendowane odpowiedzi

Może znajdziesz różnice http://konedata.net/Traktorit/ursus.htm

 

kolego dzięki i zato ale najlepsze by było jak by ktoś opisał kto użytkował te dwa traktory ile spalają na godzinę lekkiej pracy i godzinę ciężkiej pracy za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam luz na wałku, który idzie koło krzyżaka do zwolnicy lewego przedniego koła w Ursusie 914, co to może oznaczać, z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam ciagnik URSUS 4512 ,czy moze ktos z was wie co zrobic by w zime mial latwo odpalic moze rozrusznik z przekladnia? co o tym myslicie? z gory dzieki za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem do ursusa 914 chłodnice oleju przekładniowego z ursusa 1014 wie ktoś może gdzie ja podłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie co sądzicie o wałach korbowych firmy ag tech podobno niemiecka przglądałem oferty ostatnio i np wał do c 330 kosztuje 400 zł mniej niz prod polskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co muszę przerobić w instalacji elektryczne i w ursusie 912 mam założone dwa akumulatory 6 voltowe a chciał bym założyć dwie 12. Proszę o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli wczesniej miałes dwie szustki to były połączone szeregowo, a dwie dwunastki pusisz połączyc równoregle żeby było te 12 volt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie . mam problem z Wom ursus 1002 . w poprzednim sezonie gdy zaczynałem dobijać belę wałek stawał i nie chciał kręcić. Ktoś wie co to może być??? chciał bym się również spytać jaki olej zalać do skrzyni biegów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uszczelniana kosza co masz na myśli??? wyciągnąć kosz i wymienić uszczelniacze? da sie to zrobić bez rozpoławiana ciągnika? chciał bym zapytać dokładnie o nazwę leju który można zalać dodam ze mam tura i zamierzam go zamontować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanie czy ursus4512 bedzie chodzil w rozrzutniku z hydraulicznym posowem? czy trzeba cos wymienic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam podłączyłem tura 5 do ursusa 1002 . z tyłu podłączyłem sie pod szybkozłącza . czy dźwignia od kiprowania powinna być opuszczona i przyciśnieta czy tez podniesiona czyli w którą strone wajchę do kabiny czy do tyłu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zależy pod które szybkozłącze dałeś zasilanie

nie ma zupełnie znaczenia czy tak podepnę czy tak???? mam jeszcze problem z odpalaniem teraz ursus 1002 z rana nie moge go odpalić kręce i nie załapuje . na zaciąg pali juz po metrze . wiec jaka może być przyczyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wolno kręci rozrusznik, miałem tak samo w u902, wymieniłem na szybkoobrotowy i problemu nie ma. Spróbuj rozerbać rozrusznik wyczysc go, ewentualanie wymień szczotki i tulejki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...