Skocz do zawartości
Moderator

Ciągniki Ursus

Rekomendowane odpowiedzi

całe szczęście nie są te rozruszniki takie drogie i zainwestuję . mam pytanie czy ktoś już wypróbował nowe ursusy mido??? zwłaszcza ten 1100 koni ??? warto go kupić???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do "jacenty34" bo w nim nie ma blokady hydrauliki czy w zwiazku z tym podczas trzesienia trzeba bedzie trzymac reka zeby posow chodzil??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorka miało być 110 koni. a odnośnie trzymania ręką jesteśmy w polsce kawałek sznurka już idzie samo u mnie tura tez tak uruchamiam wajchę wciskam sznurkiem blokuje i działa . można oczywiście wymyślić coś wykwintnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może od czego jest czujnik z jednym stykiem na pokrywie skrzyni, przy 1222?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morze, to nie kałuża Jednak to ciśninie mikropompki. Udało mi się podłączyć ten czujnik i gaśnie dopiero przy wyższych obrotach. tj ok 1900 obr. Czy to normalne? Próbuję przywrócić WOM do życia. Kręci ale tylko bez obciążenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mick017

tszeba tszymac reka inaczej nie da rady rozsiewac rozsiewaczem z chydraulika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kalisk

ja tak miałem ze na zaciag palił a z rozrusznika nie chciał i okazało sie że to pompa paliwowa była winną u mnie sie lubiał zapowietszaac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie na przewodach do wom już jest. Sprzęgło ma nowe bebechy, a włek dalej nie kręci. Jeżeli włek jest włączony, to ciśnienie jest na jednym przewodzie, a gdy wyłączony, to na drugim. Czy to jest prawidłowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do kalisk

ja tak miałem ze na zaciag palił a z rozrusznika nie chciał i okazało sie że to pompa paliwowa była winną u mnie sie lubiał zapowietszaac

 

tak dokładnie przejrzałem cały układ paliwowy wymieniłem wszystkie podkładki miedziane docisnąłem zaciski i jest już dobrze zakręci dwa razy i chodzi. z ciekawostek musiałem wymienić dolny bak bo dziurki się zrobiły od spodu. co do womu sam zaprowadziłem do warsztatu by mi go naprawili niedrogo wysżło i głowa spokojna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOM już działa. Mała uszczelka manżetowa w sprzęgle była założona nie w tym miejscu. Co ciekawe ciągnik jest z 89 roku i od nowego nie kręcił wom- znam pierwszego operatora z byłej RSP. Wystarczyło złożyć sprzęgło dokładnie wg katalogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie niewiecie gdzie w necie lub sklepie można kupić zamek do drzwi do ursusa 1634 a może ktoś montował tam już zamek od czegoś innego będe wdzięczny za każdą wypowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam proszę o pomoc. mam miękki przód w ursusie. i dolna tulejka mi wypadła i koło ma luz. zdjąłem już kapsel od góry wyciągnąłem sprężynę i nie wiem jak rozebrać to dalej. prosił bym o jakiś opis co robić lub jakiś schemat czy cos. dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem Sobie. po odkręceniu dekielka wyjąłem sprężynę oraz odbój. i zachodziłem w głowę jak wyjąć oś . nie mogłem odkręcić tego kapselka ale położyłem szmatkę z olejem napędowym i dziś puściło . ktoś może ma namiar na przedni napęd do ursusa??? szkoda mi go sprzedawać wolę dokupić przodek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W U1224 wymieniłem na nowy orbitrol , pompę wspomagania a dalej wspomaganie nie działa tak lekko jak w ciągniku sąsiada ,czy to może być wina siłownika ( mała średnica )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co może być przyczyną że nie działa podnośnik w ursusie c-360, Jedynym sposobem na jego działanie jest ustawienie dźwigni od wyjścia hydraulicznego do dołu i dźwignią podnośnika do tyłu. Podnośnik działa tylko przez użycie wywrotu. Jaka może być przyczyna, pompa jest świeżo założona nowa ale nic to nie dało. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego się spodziewałem ale już któryś raz zdejmuje i tam zbytnio nie widać nic. Już sam nie wiem. Chyba po magika muszę się udać bo konkretnie nie wiadomo co w tym rozdzielaczu. Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj rozdzielacz do zakładu który zajmuje się hydrauliką i ma maszyny do sprawdzenia a nie pan henio rozbierze i przedmucha żeby tylko jeszcze miał sprawny kompresor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...