Skocz do zawartości
Moderator

Ciągniki Ursus

Rekomendowane odpowiedzi

podejżewam że pękł blok gdzieś w środku i płyny się mieszają:(

trzeba wszystko pokolej rozbierać i szukać dziury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głowca może. Trzeba rozebrać oczyścić i dokładnie obejżeć albo wlać troche wody tam gdzie powinna być i patrzeć czy gdzieś nie leci gdzie nie powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo zatknąć kanały wodne i sprawdzić powietrzem pod ciśnieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozebrałem i wyczyściłem i nie widać peknięć ale moga być gdzieś w wewnatrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie pługi , talerzówka i kultywator do ursusa 902?????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy od ziemi

pług zagonowy 4, a najlepiej 3+1

talerzówka do 3 metrów, jeśli przyczepiana to niezbyt ciężka

kultywator też około 3 metry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do domagalka.jesli przymrozilo wode w c330 to blok matendencje do pekania w okolocach tabliczki znamionowej(za pompa paliwowa).natomiast jesli woda miesza sie z olejem po takim zamarznieciu, to najczestrza przyczyna tegoz jest wysadzenie zagluszek w glowicy.pozdjeciu pokrywy zaworow zobaczysz je.sa one wbite pod walkiem rozzadu.byc moze niewysadzilo ktorejs z nich calkiem, a tylko troche podnioslo.jest to najczestrza przyczyna dostawania sie oleju do chlodnicy(po zamarznieciu wody)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktos cos napisze o 2812,bo sasiad mnie poprosił,żebym mu coś znalazł o tym sprzęcie,bo przymierza sie takiego kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to praktycznie to samo co 3512 tylko troche słabszy i nie na zwolnicach tylko na osiach z tyłu. Jak trafi dobry nie zajechany to bedzie mu długo służył, jak dla mnie wogóle te silniki sa za delikatne Duzy plus to małe spalanie w lekkich pracach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech mi ktos cos napisze o 2812,bo sasiad mnie poprosił,żebym mu coś znalazł o tym sprzęcie,bo przymierza sie takiego kupic.
dardzo dobry sprzęt ja mam mf 235 ale to to samo poza paroma szczegółami dobre silniki skrzynie ja mam 5tys na liczniku narazie chodzi myśle że do 7 dojdzie i remont teraz robię sprzęgło nie tykane od nowości padła tarcza choć te starsze są wg mnie wytrzymalsze przy 2812 często sie sypią pierdoły które nasi inżynierowie poprzerabiali o niebo lepszy niż c 330 podnośnik i wogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc jak z ta C330???? Korki nowe założyłem i olej wchodi do chłodnicy. Pomożecie?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
więc jak z ta C330???? Korki nowe założyłem i olej wchodi do chłodnicy. Pomożecie?????

słuchaj tak trochę ciężko jeżeli się tego nie widzi najlepiej jest sprawdzać wszystko pokoleji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Domagalka, nie masz jakiegoś dobrego mechanika bo na odległość to trudno coś doradzić, a z tego co piszesz sprawa jest poważna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro pojawiły sie dwa nowe modele ursusa ale widac ze to pierwsszy wypust stare kabiny. W kabinach nie ma plastiku i skrzynie tez stare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp o 2812,ale mam jeszcze jedno pytanie.CZy ten ciągnik wytrzyma w orce, bo sąsiad mówi,że on będzie jedynym ciągnikiem na jego 5ha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...