Skocz do zawartości
Moderator

Ciągniki Ursus

Rekomendowane odpowiedzi

ile oleju powinno byc w pompie wtryskowej w ursusie 902 ??? bo mam jakąs czeską pompe i niema w niej korka kontrolnego

 

w 902 to nie leje się oleju do pompy, bo smarowanie jest tam z układu olejowego silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! mam katalogi i instrukcje obsługi w języku polskim do URSUS-ów:

C-330,C-330M ,C-355,C-360

912,914,1012,1014,1222,1224,1614

902,904,1002,1004,1212,1214 i 1604

932,934,1032,1034,1132,1134,1232,1234,1434,1634

3512,3514,

4512,4514, 5312,5314

5712,5714,

 

Jeśli ktoś chce , mój mail : Comp4ct@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich. Zastanawiam sie nad kupnem: Ursusa i nie wiem który bedzie lepszy C385, 902, 912. Potrzebuje czegoś około 80KM. A może lepiej coś zagranicznego w tej cenie??????? 20.000-23.000zł. Pomorzecie mi coś wybrać. Z góry dziękuje za wszelką pomoc lub jakie kolwiek rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 9 ha to teń capek powinien starczyć. U mnie w wsi jedeń ma ponad 10 ha sięzkiej ziemi i obrabia statym ciapkem. Ostatnio założył opony od 360.

 

PS:jak tam ciapek? naprawiony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciapek zrobiony i sprzedany. Chce powiekszyć areał do 20ha minimum i chce coś większego. To jeszcze pamiętacie o ciapku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zeby robota szła szybko i bez cierpienia. Myśłałem też o John Deere, Renault lub MF w tej właśnie cenie do 25.000 i żeby był z przednim napedem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wiekrzy po to żeby szybko obrobić.PS żenie sie

 

Kup 912 na 20 ha wystarczy .Ps gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciapkiem to była męczarnia. Chciałbym zeby to jakoś szybciej szło i sprawnieej.Ciapek to na cięższej ziemi chciał ręce powyrywać i choroby psychiczne można sie nabawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił coś 4x4 nawet ciut słabszy ale 4x4. Ale jaki to sam nie wiem.

jedeń niedaleko mnie kupił 385 na chyba 35ha, ma jeszcze 3512 i 360 którymia do tej pory to obrabiał.

 

Gdzie ciekło w ciapku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za gratulace. Mała osóbka też w drodze Mam nadzieje ze od żonki nie dostane kuli armatniej z łańcuchem na noge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuj traktor dopiero po weselu ,wezmiesz kase z czepca i bedzie stal na podworzu jakis johny, ale ja Ci polecam osobiscie renaulta, bo od kazdego jego uzytkownika slysze ze to jest niezly sprzet i sam cos po cichu planuje nabyc. gratulacje z okazji ślubu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupuj traktor dopiero po weselu
Lepiej przed, bo mu żonka kasę weźmie i będzie chłopak szpadlem za....lał, a żonkę sąsiad obrobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuj traktor dopiero po weselu
Lepiej przed, bo mu żonka kasę weźmie i będzie chłopak szpadlem za....lał, a żonkę sąsiad obrobi
to zalezy od zony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM mam do sprzedania ursusa 385 z silnikiem 912 rok prod.1976,stan idealny, pomalowany lakierem samochodowy w zakładzie, posiada nową instalacie,błotniki, nowe wszystkie pompy olejowe ,silnik skrzynia biegów po remoncie kapitalnym,komplet obciążników ,opony 50% ,sprawne pół biegi , nowe akumulatory mam takie pytanie ile jest taki ciągnik wart ????? jak ktoś by był zainteresowany to prześle zdjęcia PROSZE O PROPOZYCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle że musze kupić przed weselem- wiadomo jakie są baby????? Wole nie ryzykować Narazie jest w pożądku moja kobietka ale podobno zmienne są Też myślałem o Renaulcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanie chciałem zapytac czym sie rózni ursus 1214/od1224 od którego roku jest 1224 wiem ze 24 ma mocniejszy wzmacniacz momentu obrotowego,a czy szkrzynia biegów jest mocniejsza i czy most tylny i zwolnice sie róznia chodzi mi o odlewy grubosc wymiary pozdro jak jest ktos w temacie zorientowany z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...