Skocz do zawartości
Moderator

Ciągniki Ursus

Rekomendowane odpowiedzi

spręzareke miał juz zamontowana przez fabryke, tylko zeby sobie koła dopompować głupio to jest jezdzic z przyczepami z hamulcami najazdowymi(takie są w niektórych krajach), dzięki zadzwonie tam napewno,do lublina mam 160 km to nie jest tak nawet strasznie daleko, ciągnik nawet niewytłuczony 2 siłowniki wspomagające to ma pewnie z 5,5 tony na podnosniku gniazda na szybkozłącza 4 sztuki, agrohaki, teraz załozyłem mu buty 520/70R38 Taurus 7point powinien troche sie chwycic gleby , za roczek moze za 2 dokupie mu przedni napęd i wykożystam jego moc w pełni,silnik bzyczy az miło posłuchać nawet wzmacniacz momentu działa, tylko cos chałasuje w skrzyni na wolnych obrotach,i nawet szybko goni bo jakieś 35km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w okolicy facet ma 1224 i z tylu ma wlasnie R38 i ladnie zapierdziela nim i tak przy okazji to ile placiles za te buciki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w swiom Ursusie1014 z chamulcami, gdy wcisne pedal do konca to juz nie odbija i chamuje. Jaki moze byc powod tego ze sie tak robi?? Cylinderki sa nowe tylko mam zastzrzenia do pomp ktore pompuja plyn do cylinderkow bo sa strasznie mokre. Jezeli wiecie cos na ten temat to prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buciki kupiłem używki na allegro bo z kasa cienko na wiosne a jeszcze chciałbym pare ha zaorac pod kukurydze w tym roku ,dalem za 2 oponki z trasportem 1100zł, nowe kormorany w takim rozmiarze w agromie w rzeszowie 1700zł sztuka a po sklepach internetowych 2300zł zeby tylko wytrzymały 2 sezony i beda robic za podstawke pod brony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź sprężyny odciągające, jak nie to to odłącz wyrównywacz i zobacz jak działają pompy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno skonczylem odkrecac pompy i okazalo sie ze sa do kitu, przynajmniej jedna( lewe kolo) ale jak juz to rozebralem to kupuje obydwie nowe i na dodatek musze sciagac kolo bo juz mi sie okladziny skonczyly. Dzieki tdk za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktos z Was zakladal suchy filtr powietrza do duzego ursusa (c-385 i pochodne)?? od czego bedzie pasowal i jaki koszt takiej przerobki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładanie suchego filtra było już w innym temacie. Koszt ok. 200-300 zł (w zależności od modelu). Z tym że to od Ursusa pasowały do zachodnich ciągników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe modele ciężkich ursusów już mają suchy filtr więc za takim można się obejrzeć w sklepach z częściami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam właśnie ten model mój sąsiad ma takiego samego i wydaje mi się że jego jest silniejszy.Moje pytanie brzymi czy jest jakiś sposób żeby zwiększyć mocą Ursus 1614?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokręć magiczna śrubką w regulatorze obrotów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano poniżej 20 l/mth nie będzie jak ciężka noga lub but

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam,to ktoś kiedyś napisał,że C-385 nie da rady pociągnąć 3 obrotowej(może źle pamiętam) oto filmik:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano 385 z kabiną od 912, chętnie z bliska przyglądnął bym się jak podnosi i obraca pług

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest jakies żenione bo w 385 szyby sie nie uchylaja?? a nie wiecie moze jak przerobic wlasnie na takie uchylane??Ladnie sobie radzi z tym plugiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zabawy z takim przerabianiem. Najprościej kupić u handlarza taki typ kabiny z grubym dachem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko w warsztacie trzeba płacic a ja dzis wyregulowałem sam i elegancko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko w warsztacie trzeba płacic a ja dzis wyregulowałem sam i elegancko

Jak masz stół probierczy to się z tobą zgadzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...