Skocz do zawartości
Moderator

Ciągniki Ursus

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy może ktos z waswie jakie jest przełożenie licznika obrotów w 914. Musiałem zrzucić wskazówke i teraz trzeba ją ponownie dobrze założyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ursusa 914 i strasznie dymi i nie wiem co jest?? mozliwe ze jakis wtrysk padl?? i jakie jest cinienie na wtryskiwaczach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam ursusa 914 i strasznie dymi i nie wiem co jest?? mozliwe ze jakis wtrysk padl?? i jakie jest cinienie na wtryskiwaczach??

Jaki dym ma kolor? z odmy i wlewu oleju nie dymi? Jak jest z odpalaniem?

Najprostrze co mozesz zrobić to właście sprawdzic wtryskiwacze.Jeśli to nie pomoże to pompe paliwową ,zawory i w ostatecznośći zdejmij głowice i wszystko bedziesz wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dym jest koloru czarnego a z odpalaniem to raczej nie ma problemu chyba ze w zimie jak jest mroz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dym jest koloru czarnego a z odpalaniem to raczej nie ma problemu chyba ze w zimie jak jest mroz

To najpierw sprawdź wtryskiwacze i pompe paliwową,mozesz jeszcze sprawdzić filter powietrza.Jeśli to nie pomoże to następny krok głowica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spytam jeszcze raz. Zna ktoś to przełożenie w tym liczniku na w 914??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wie ktos moze jakie ustawic cisnienie na wtryskiwaczach do ursusa 914??

 

Ciśnienie ma być bodajże 160 +5 atm, ale przyczyną dymienia może być nieprawidłowy montaż końcówki (zły kąt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka wiecie moze ile kosztuje instalacja elektryczna do ursusa 3512 bo przez te pieprzone nawozy sie spaliła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przymiezam się do kupna ciągnika 5314. Na co zwrócić uwage przy oględzinach. Jak terowane są hamulce, czy są skuteczne? Czy ten ciągnik nadaje się do przcy z turem? Jak jest z rozruchem w większe mrozy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1014 to moze byc ale 914 moze mnie inni forumowicze zjada za to porazka za mala moc w stosunku do masy, w moich stronach 4-ro skibowy pług i trzeba trojka terenowa orać,przy tym pracuje pod pelnym obciazeniem co za tym idzie pali b. duzo ale do wyciągania przyczep z blota ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram kolege ja mam ursusa 914 traktor jest zbyt ciezki co do swojej mocy! ale na 3 terenowej jak wlacze przedni naped to ciagne 4 obrotowa 4x40 i nie zdazylo mi sie zeby stanol w miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos moze jak powinny byc podlaczone kable przy wskazniku paliwa w ursusie 914 bo ktos przy tym grzebal i mi pokazuje caly czas full

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wie ktos moze jak powinny byc podlaczone kable przy wskazniku paliwa w ursusie 914 bo ktos przy tym grzebal i mi pokazuje caly czas full

Też kiedyś tak miałem w 912.U mnie nie łączył kabelek przy wskaźniku, poruszałem trochę i jest dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem ale nic z tego kombinowalem juz na kilka sposobow i albo mi pokazuje pol albo caly albo zero! jak mozesz to zrob zdjecie albo mi napisz jak te kable sa podpiete przy wskazniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
próbowałem ale nic z tego kombinowalem juz na kilka sposobow i albo mi pokazuje pol albo caly albo zero! jak mozesz to zrob zdjecie albo mi napisz jak te kable sa podpiete przy wskazniku

u mnie jest to samo, wydaje mi sie ze to jest wina tego czujnika w zbiorniku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem taki problem w u902 cay czas wzkazywało pełny a pływak sie zacioł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
próbowałem ale nic z tego kombinowalem juz na kilka sposobow i albo mi pokazuje pol albo caly albo zero! jak mozesz to zrob zdjecie albo mi napisz jak te kable sa podpiete przy wskazniku

 

Do wskaźnika podłączone są 4 przewody plus dodatkowe dwa do podświetlenia.

Przy wskaźniku jest tak: tam gdzie jest jedna wsuwka jest podłączone +12V(u mnie brązowy przewód), tam gdzie dwie obok siebie to z przodu mam niebieski a z tyłu czarny. Jak odłączę niebieski przewód to pokazuje pełno a jak odłączę czarny to pusto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...