Skocz do zawartości
Moderator

Ciągniki Ursus

Rekomendowane odpowiedzi

ok czekamy na linka

 

no i co przesłałem koledze i kolega nie jest zainteresowany by wrzuciś na stronkę??? ja przesalłem pdf i niek zarzuci go na necika. jak nie to iech napisze ktoś kto to gdzieś zamieści do pobrania!!! a ja mu przesle

 

Prześlij do mnie to wstawie na rapidshare i sobie karzdy ściągnie. Patrze chyba co godzine czy jest zamieszczony link ale chyba kolega zapomniał wstawić. Moja poczta piotrek81111@wp.pl

 

trzymam za słowo poszło już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos ma katalog pdf to niech wrzucia na pocztę komuś czy na strnkę. ja zapłaciłem za ten katalog a czemu ma ktoś inny placił było by mi miło gdybym ten katalog miał za free. wiec dzielmy sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o poradę. gdzie jest pąpa w 1002 olejowa??? kurcze nie podnosi mi ponośnik prawie w cale takimi podskokami podnosi!!!! bardzo po woli. moze pąpa trzaśnieta??? a jka się sprawa ma z taką wajchA za typi wajchami od podnoszenia i kiprowania taka płaska duza z tyłu. ma ona kilka polożeń czy ona tez może cos do tego mieć????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pompę masz za schodkami do kabiny po lewej stronie widać rurkę z okienka która wychodzi i idzie do tyłu do obudowy podnośnika jest tam też dźwignia która ją włącza. może zajrzyj pod ten ciągnik wymienisz ją przez okienko spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pompę masz za schodkami do kabiny po lewej stronie widać rurkę z okienka która wychodzi i idzie do tyłu do obudowy podnośnika jest tam też dźwignia która ją włącza. może zajrzyj pod ten ciągnik wymienisz ją przez okienko spokojnie

dzięki za poradę ale spróboje to zrobic. mam jedno pytanie to bedzie naj prawdopodobniej wina pąpy hyba ze ten frz na wałku co ja napedza się zniszczył. no podnosic zaczęła takimi podskokami i co z tym zrobić pape spróbóje na nowa wymienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym zaczął od uszczelniaczy na tłoku i sprawdzenia rozdzielacza. a jak wywracasz przyczepy jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podnosi podskokami to znaczy , że masz mało oleju albo zapchany filtr na ssaniu lub łapie gdzieś na ssaniu powietrze. U mnie też tak było i myślałem ,że to pompa a okazało się ,że pompa ok tylko filtr zapchany. Może też być wina uszczelniacza na wałku pompy i łapie tam powietrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym zaczął od uszczelniaczy na tłoku i sprawdzenia rozdzielacza. a jak wywracasz przyczepy jest ok?

 

nawet podnieśc klapy w belarcenie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówię mam ten ciągnik od nie dawna nie posiadam instrukcji do niego. ta wajcha mała co jest z lewej strony pod kabiną to ona włącza pąpę??? ona był na maxa w prawą stronbę i gdy ha przesynąłem w pewo to działa wszystko jak trza więc jest ok już. tylko ze ta wajcha nie chce się zatrzasnąć w tym połozeniu na włącz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to mam pytanie co do ustawiania sprzęgła w tym ursusku 1002 . wiem ze ustawia się je za pomoca cięgła tego od pedału co idzie. ile je podkręcic jak durzo je podkręcic. i kiedy sprzęgło trzeba podkręcać. jakies wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Ursusa C-385.

Czy ktoś wymieniał dźwignię od przekaźnika ?

Urwała mi się wraz z kawałkiem dźwigienki znajdującej się w tylnym moście i nie mam pojęcia jak się tam dostać żeby to cholerstwo wymienić. Wygląda mi na to ze muszę rozjechać ciągnik . Proszę o poradę być może jest inny sposób.

mikolajcienia@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie odnośnie Ursusa C-385.

Czy ktoś wymieniał dźwignię od przekaźnika ?

Urwała mi się wraz z kawałkiem dźwigienki znajdującej się w tylnym moście i nie mam pojęcia jak się tam dostać żeby to cholerstwo wymienić. Wygląda mi na to ze muszę rozjechać ciągnik . Proszę o poradę być może jest inny sposób.

mikolajcienia@wp.pl

I tak jest jak wygląda , niestety musisz rozjechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile wazy ursus 902? bo mam ursusa 904 ale bez napędu i jego waga powinna być 4,5t.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prose o pomoc w wyborze URSUS 5024 czu Zetor 7441 dodam, że po roku bede mu chciał założyc tura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Proximach słyszałem raczej nie najlepsze opinie zwłaszcza co do jego wytrzymałości, ogólnie po doświadczeniach znajomych z zetorami jestem ich przeciwnikiem. Co do tego konkretnego URSUSa to nie znam na jego temat żadnych opinii więc sie nie wypowiadam, choć osobiście wybrałbym URSUSa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co bym wybrał. Z jednej strony oszczedny, ale niesprawdzony Ursus, z drugiej znany Zetor. Chyba jednak bylbym za Ursusem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prose o pomoc w wyborze URSUS 5024 czu Zetor 7441 dodam, że po roku bede mu chciał założyc tura.

 

wes ursusa to bedziesz mógł na forum poopowiadac jak się sprawóje i jaka to wspaniała maszyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze nie na temat ale chodzi mi o szybka reakcje bo sasiada tur podaje mi bele a ja jeszcze do swojego 1002 nie kupiłem.

. sąsiad jest u mnie i ma wielki problem. ma mtz a na nim tura alu nie wiem z jakiego to kraju tur. rozdzielacz jest ukraiński. i mamy problem. urwało się ciegno czyli stalowa linka w pancerzu która idzie od gałki sterującej do rozdzielacza. wieciemoże gdzie można dorobić takową linke albo kupic nowa za pomoć dziękuję z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

potrzebuje informacji o U-3514. szukam małego zwinnego ciagniczka 4x4 do 40KM. spodobał mi sie 35 ale jest ich mało w obiegu a jak sie pojawia to za taka cenę .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

potrzebuje informacji o U-3514. szukam małego zwinnego ciagniczka 4x4 do 40KM. spodobał mi sie 35 ale jest ich mało w obiegu a jak sie pojawia to za taka cenę .....

Zamysł dobry, reszta do kitu, więc odpuść sobie.4x4 poniżej 60 km to jedna wielka pomyłka. Ale ja tam się nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

potrzebuje informacji o U-3514. szukam małego zwinnego ciagniczka 4x4 do 40KM. spodobał mi sie 35 ale jest ich mało w obiegu a jak sie pojawia to za taka cenę .....

Zamysł dobry, reszta do kitu, więc odpuść sobie.4x4 poniżej 60 km to jedna wielka pomyłka. Ale ja tam się nie znam.
Janek już nie przesadzaj , co przedni napęd to przedni ,zawsze się nim wspomożesz ..... rewelki nie będzie ale nawet cofnąć na trawinku pod górkę to już różnica ... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Janek już nie przesadzaj , co przedni napęd to przedni ,zawsze się nim wspomożesz ..... rewelki nie będzie ale nawet cofnąć na trawinku pod górkę to już różnica ... .
Ogrodnik ze mnie kiepski, o przesadzaniu wiem niewiele Pisze co wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...