Skocz do zawartości
stantom

dopłaty 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko agencja świętuje ale weterynaria również, u mnie kontrola weterynaryjna była na początku października a do tej pory protokół nie spłynął do BP więc czeka mnie chyba czerwiec 2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż taka niedogodność systemu dopłat,

jeśli ktoś nie ma szczęścia i z roku na rok trafia na kontrolę pieniądze ma pod koniec terminu - pech - ale tak naprawdę jeśli wypłata jest w terminie nie można narzekać ...

jeśli termin płatności faktury którą wystawiłem jest 30 dni nie mam do klienta pretensji że przelał mi je 30 dnia ... tak samo jak wójt nie może mieć do mnie pretensji za to że wpłaciłem podatek ostatniego dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedogodność i to spora ale cóż narzekalibyśmy na to ze agencja nie pracuje gdyby nie wysyłali decyzji teraz narzekamy ze decyzje sa a pieniąrzki nie ale jak tu cokolwiek planowac jak niby sie ma ta kase z dopłat niby nie sprzedawac zboże za bezcen i kupować nawozy bo nie wiadomo ile jeszcze zdrożeja czy czekac może lada dzien będą przelewy a może przelew przyjdzie 30 czerwca uważam że takie wysyłanie decyzji za którymi nie idą srodki pieniężne może wyrzadzić sporo strat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś wie kiedy znów ruszą przelewy.To fakt co mówi kolega decyzję mam z 02-12-2009 a kasy niema a liczyłem że będzie, dużo planów i lipa:)Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień góra dwa przelewy zostaną wznowione, taką wypowiedż ułyszałen w telewizji w programie agrobiznes .. Ja osobiście decyzje dostałem 18 listopada ONW i obszarówke kasy zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche sie pobawiałem i poszukałem w necie na stronei ministerstwa rolnictwa i wyszło mi że największe dopłaty dostaje gmina warszawa, na jednego rolnika przypada okoo 40tys. dopłat bezpośrednich, gdzie w większosci gminach nie przekracza 20tys na beneficjenta. to nieźle mamy rozwinieta rolniczo stolice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzje zwykłą i ONW dostałem na początku grudnia i kasę też. Teraz już dostałem decyzję RS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopłaty wkońcu ruszyły ale jesli ktoś ma onw to musi raczej brac pod uwage ze dostanie najpierw onw a na reszte sobie znowu poczeka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasa w kieszeni (wpływ bezpośrednich 01.02.2010), teraz już tylko czekam na rolnośrodowiskowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś dostałem decyzję od dopłat obszarowych, a wczoraj wniosek na 2010 rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do chwili obecnej brak decyzji oraz i pieniędzy, jestem ciekaw czy dużo nas zostało, w na stronach armir wchodzi tylko 10%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzje ONW , bezpośrednie i rolnośr. z 05.01, kasy brak. Też jestem ciekawa jak dużo w ,,rzeczywistości" nas zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa za obszarowe dotarla 21 stycznia, za rolnosrodowiskowe wciaz czekam(decyzja z 04.01.10)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hhehehe czekam po decyzji grzecznie na kasę i się nie mogę doczekać jak zwykle .....

a tu wiosna idzie a ja wciąż nie gotowy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie decyzje przyszły jakieś dwa tygodie temu. kasy niestety nie widać na koncie Myślę że informacja o 90 % wypłaconej kasy to lipa, może dotyczy wystawionych decyzji. Na wsi 90 % czeka na kasę a około 10% kasę otrzymało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wiekszosc decyzje dostała juz listopad początek grudnia a kase różnie grudzien styczen w lutym przelewane były z rolnośrodowiskowych czyli np w mojej okolicy te 90% jest chyba jak najbardziej prawdziwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie decyzja z 8.02 obszarówka + onw a pieniędzy nie ma i nie wiem czy będą jutro za miesiąc może za trzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apel do odwiedzających ppr, jakis czas temu podawana była wiadomość że pewna Pani po śmierci męża nie otrzymała PZ za 2009r. a miała duże stado krów , może nawet minister sawicki współczuł że to zaszłości historyczne(obłudnik), jestem zainteresowany tą sprawą ,gdyby ktoś znał to proszę o inf. na ppr. co z tą sprawą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...