Skocz do zawartości
PitersonII

Co sądzicie o magnetyzerach w mieszalnikach paszowych?

Rekomendowane odpowiedzi

Magnetyzery zmiejszają zurzycie paszy nawet o 10% Absolutna nowośc to przyszło z USA!!!. Zastosowałem i rewelacja. FCR na poziomie 2,5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Magnetyzery zmiejszają zurzycie paszy nawet o 10% Absolutna nowośc to przyszło z USA!!!. Zastosowałem i rewelacja. FCR na poziomie 2,5

Też stosowałem i potwierdzam, Dodatkowo mozna uzyskać jeszcze lepszy efekt stosując żywą wodę do pojenia

Rewelacja!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeszcze jeden sposób na wyciągnięcie pieniędzy z kieszeni rolnika. Wszystkim zainteresowanym proponuję poszukać publikacji na temat magnetyzerów do samochodów. Obiektywne badania dowiodły że to czysty bajer. Z tymi do paszy jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Live

Potwierdzam to co mówisz, ale jeszcze lepiej jest do tego całego interesu domieszać odrobinę kwiatu paproci, wiesz taki nowy ziołowy dodatek. Świnie właściwie nie jedzą, tylko patrzą na paszę jak zaczarowane. A jak rosną... Hoho Przyrosty dobowe to i 1500 g potrafią przekroczyć.

Polecam gorąco!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Słyszałem , że jest już drugie wydanie magnetyzerów - podobno w ogóle nie trzeba zboża używac w żywieniu- wystarczy sama otręba a świnie przestają kwiczec po tygoniu żywienia z mieszalnika z magnetyzerem - podobno rewelacja!!! - co o tym myślicie? ( FCR 2,3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu przestają kwiczeć bo nie mają już siły

To tak jakby zamiast bigosu żreć samą kapustę, zamiast mielonych z mięska - tylko bułkę tartą a zamiast świątecznego karpia w galarecie tylko żelatynę

WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...