Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a tak na marginesie to MC to stary case MX jak chcecie to sami zobaczcie sobie jakiegos starszego MX-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o ciągniku mccormick c85 max (81.6km)????

ostatecznie muszę wybrać albo proxime 8441 albo tego właśnie mccormicka. różnica w cenie to całe 30tyś zł. warto tyle dołożyć?

proxima która waży 4200kg wydaje sie być lekkim ciagnikiem, co sądzić o mccormicku który waży tylko 3330kg?? dałby rade w agregacie 3m?

 

podobno mccormicki to to samo co landini...

możliwe, że c75 max paliłby porównywalnie tyle co c360???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest temat o ciągnikach McCormick i tu można się wypowiadać nawet na temat

MC F85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa - McCormick kiedyś założył markę Case, od 4-5 lata marka Case należy do NH i jak dobrze wiemy, a przynajmniej ja wiem, gdyż sprzedaję sprzęt do ciągników większości marek, Case stracił na jakości - właściwie jest taki sam jak NH tylko droższy. Nie mniej sporo klientów przychodzi właśnie i narzeka na NH i nowe Case czasem już po pierwszym roku użytkowania. McCormick to aktualnie to samo nie co jakieś NH tylko Landini (jedna grupa - większośc tych samych części, jednak mają pewne różnice - główna - cena;)). McCormick pali porównywalnie do c360? Żart!!! Jak dla mnie, a używałem różnych sprzętów (Case, McCormick, Fendt, MF, JD, Valtra, nie liczę c330 czy c 360) McCormick niewiele więcej żre jak Fendt, no ale w cenie nadrabia. MC jest warty polecenia i z tych marek jakie użytkowałem właśnie tą bym wybrał i właśnie takie 2 XTXy śmigają mi na polach. Jeżeli nie McCormick to myślę, że Fendt (ale jest obrzydliwy jak dla mnie z wyglądu) albo MF - to moja sugestia. CXL to wersja ogrognicza więc to nie może dużo ważyć - CX czy CL będą do pługa więc one w ciężarze nadrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moich stronach MC jest sporo, być może jest to spowodowane bliskością salonu Romanowskich. Pracują na naprawdę ciężkich glebach w dużych gospodarstwach i bazują tylko na MC, z rozmów z operatorami nie wystawiają złej opinii ( oczywiście młodsi, starsi najchętniej detem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Landini to to sa,o co McCornik z różnicami ... lepsze wyposażenie ma Landini do ceny... Druga różnica to Importer... straszny... lepiej omijać go z daleka... dlatego wole Landini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katalog części zamiennych do wybranych ciągników marki McCormick !

 

Katalogi książkowe są dostępne w wersji niemieckiej, angielskiej, francuskiej lub włoskiej.

Zawierają rysunki, numery katalogowe oraz opisy części.

 

Informacje;

Telefon 698145380

GG 37462277

@-mail; katalogi_maszyn@interia.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...