Skocz do zawartości
Moderator

Wszystko o kombajnach zbożowych

Rekomendowane odpowiedzi

A moze kolego wiesz kto chce kupic Bizona Rekorda coo ?? Mowie kolego bo chyba jestes tylko o rok ode mnie starszy prawda ?? Ja mam 18 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szerze powiem to chyba tak ja 18 miałem w październiku . A z tym rekordem to byłby chyba problem bo mieszkamy po przeciwnych stronach Polski .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeetam ja mialem dwa rekordy jednego juz sprzedalem i tego kteorego juz sprzedalem to przywozilem go az z Torunia ode mnie to jest 423km i nie bylo problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eeetam ja mialem dwa rekordy jednego juz sprzedalem i tego kteorego juz sprzedalem to przywozilem go az z Torunia ode mnie to jest 423km i nie bylo problemu

Ojciec z sąsiadem przyjechali claasem 68 z Tych około 300 km na kołach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marbar to dopiero go kupiles?? Jesli nie tajemnica to powiedz gdzie za ile i ktory to rok no i ile ma motogodzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marbar to dopiero go kupiles?? Jesli nie tajemnica to powiedz gdzie za ile i ktory to rok no i ile ma motogodzin
http://www.kruq.pl polecam tego goscia, na razie nie było powodow ale zdeklarował sie ze jakby co to serwis bedzie i w ogole czesci takze zobaczymy jak to bedzie, cena... hmm no powiedzmy ze zmiescilismy sie w przedziale 35-45 tys euro mth 2500, 94 rok, stan wizualny jest super, ogolnie z odpaleniem go w te mrozy tez nie było problemow,no co tu mozna powiedziec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak slyszalem o tej stronie powiedz mi ile temu go kupiliscie ?? chyba z 2 miesiace temu co bo ja tez dzwonilem donich to znaczy moj tata i sie pytal. A z przystawka do rzepaku on jest ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie do użytkowników dominatora 78.PO włączeniu młocarni nie świecą się kontrolki awaryjności \podajników, wytrząsaczy,\ dopiero po włączeniu hedera zapalają sie wszyskie kontrolki awaryjności a gasną przy wyższych obrotach silnika, czy tak powinno być.Nie mam narazie polskiej instrukcji a kombajn zakupiłam dopiero 2 dni temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ile kosztuje nowy kombajn NH raczej najmniejszy, mam 50 ha opłaca sie czy nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobiasz pewnie ze sie nie oplaca sasiad moj kupil tydzien temu jnajmniejszego z mozliwych NH czyli Tc 54 i zaplacil w granicach 350 tys zl z calym osprzetem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam pytanie do użytkowników dominatora 78.PO włączeniu młocarni nie świecą się kontrolki awaryjności \podajników, wytrząsaczy,\ dopiero po włączeniu hedera zapalają sie wszyskie kontrolki awaryjności a gasną przy wyższych obrotach silnika, czy tak powinno być.Nie mam narazie polskiej instrukcji a kombajn zakupiłam dopiero 2 dni temu.

Tak powinno być, wszystko jest OK .Jeśli na wysokich obrotach zapali sie któraś kontrolka to oznacza awarie. I dbaj o ten włącznik przy dźwigni od włanczania napędu hedera , dobrze czasami go oczyścić i zakonserwować.

Przyjemnego urzytkowania. bardzo dobry kombajn . Co prawda ja mam 76 ale jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tobiasz pewnie ze sie nie oplaca sasiad moj kupil tydzien temu jnajmniejszego z mozliwych NH czyli Tc 54 i zaplacil w granicach 350 tys zl z calym osprzetem

 

 

a ile sasiad ma ha??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobiasz na 50 ha to w zupelnosci wystarczy bizon rekord. A ja mam na sprzedaz Bizona Rekorda jakbys byl zainteresowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zgodze sie z tobą, bo znam takich gości co maja po 60 i 55 ha i maja nówki kombajny NH i Clasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zgodze sie z tobą, bo znam takich gości co maja po 60 i 55 ha i maja nówki kombajny NH i Clasa
No i co z tego że mają, przecież na takim areale taki kombajn nigdy na siebie nie zarobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie jakie claasy produkowano w 1985, czy jest możliwy Mercator z tego roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś może wyjaśnić mi zasadę budowę i zasadę działania zespoły żniwnego(hedera) o nazwie "Powerflow". Czy jest to osprzęt tylko do rzepaku? Czy jest to dobre rozwiązanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki "erdem" za odpowiedź, chciałabym się jeszcze dowiedzieć jakich olei używasz\używacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto posiada kombajn NH TC56 Hydro Plus ?? Prosilbym o opinie bo chyba go jednak kupie i powiiedziano mi dzis za niego 405 tys zl brutto ze stolem do rzepaku na 150 ha starczy taka maszyna nie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie może ktoś może wyjaśnić mi zasadę budowę i zasadę działania zespoły żniwnego(hedera) o nazwie "Powerflow". Czy jest to osprzęt tylko do rzepaku? Czy jest to dobre rozwiązanie ?

 

Między kosą a bębnem jest przenośnik taśmowy, z tego co czytam ludzie to chwalą, ale poszukaj opinii użytkowników nowszych kombajnów MF bo chyba tam się to stosuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko: Ile powinie palić rekord na godzinę pracy (nie obciążony) w transporcie? Kolega nie dawno kupił taką maszynę z 2001 roku i ja mu go prowadziłem. Wlaliśmy 60 litrów ON i po ok 2 godz. i 15 min zabrakło paliwa, dodam, że przez cały czas trochę dymił. Czy takie spalanie jest normalne w rekordzie? Bo wychodzi trochę dużo!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo za dużo, nie sprawdzałem w transporcie ale przy pełnym obciążeniu mój pali mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...