Skocz do zawartości
Gość

Czarna lista ubojni

Rekomendowane odpowiedzi

Firma LECHDROB Zalewo , mam oddac do nich kure miesną za tydzien . Czy jest to wiarygodna, wypłacalna ubojnia?

Na ich temat moge powiedzieć tylko jedno zapominają o terminach płatności

 

Ale w ogóle to płacą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Agro" w odpowiedzi na Twój post uaktywniam stary temat i umieszczam

ZD ''Langner'' w Karolinkach na ''Czarnej liście ubojni" . Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze Jurkiewicza i Ligowskiego. Pewnie płacą. Tylko nie wiadomo kiedy i ile.

 

''Agro" w odpowiedzi na Twój post uaktywniam stary temat i umieszczam

ZD ''Langner'' w Karolinkach na ''Czarnej liście ubojni" . :lol: Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto sie orientuje jak wyglonda sprawa ubojni Pranczka w Pomysku.Bo doszły mnie słychy że niedługo bendzie nowy własciiel i czy to nie jest kolejny przekrent.Bo nie wiem czy odac tam kury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwazacie ze 30 dni termin platnosci to troche dlugo a co byscie powiedzieli na 60 dni uniszki mazowieckie tak mowil moj kolega ktory czasami donich oddaje pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zalewu-LechDrob.Wszyscy na nich jakos krzywo patrza.Ja oddalem chyba ze 4 razy.Pieniadze dostalem moze jakis tam poslizg byl.Jak na razie wiekszych zastrzezen nie mialem.Ale ostroznosci nigdy nie za duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze jakos mam powazny dylemat czy odstawic do Zalewa czy nie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!jakie sa opinie o ubojni Piorkowskich?ktos do nich oddaje ptaki?sa jakies klasyfikacje albo potracenia?jak z waga?i czy wywiazuja sie z terminow platnosci?

cena u nich nadzisiaj to 3,00zl netto...i szukaja kurczaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie juz ta ubojnia nie nalezy do Piotrowskiego. Po zmianie wlascicieli nazywa sie Juta. I moge powiedziec jedno:zarowno przed jak i po zmianie wlascicieli nawyki zostaly te same. Dzisiaj cos ustalasz na jutro ale jutro juz jest inaczej. I niewazne ze naginasz sie do niego bo on bardzo potrzebuje na jutro kurczaka. teksty typu: A moze slabo to podkreslilem, myslalem zmiany zawsze mozna przedyskutowac. Najbardziej lubia stosowac takie numer na koniec tygodnia gdzie wydaje im sie ze hodowca nie bedzie ryzykowal przetrzymania przez weekend. Ja mam zle doswiadczenia z nimi. Piotrowski jeszcze do dzis mi jest winien jakies 2 tysiace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obecnie juz ta ubojnia nie nalezy do Piotrowskiego. Po zmianie wlascicieli nazywa sie Juta. I moge powiedziec jedno:zarowno przed jak i po zmianie wlascicieli nawyki zostaly te same. Dzisiaj cos ustalasz na jutro ale jutro juz jest inaczej. I niewazne ze naginasz sie do niego bo on bardzo potrzebuje na jutro kurczaka. teksty typu: A moze slabo to podkreslilem, myslalem zmiany zawsze mozna przedyskutowac. Najbardziej lubia stosowac takie numer na koniec tygodnia gdzie wydaje im sie ze hodowca nie bedzie ryzykowal przetrzymania przez weekend. Ja mam zle doswiadczenia z nimi. Piotrowski jeszcze do dzis mi jest winien jakies 2 tysiace.

 

Ale kolega pytał o ubojnię Piórkowskich Wola Cyrusowa, albo jak kto woli Koziołki koło Łodzi.

Nie napiszę nic mądrego, bo to co wiem to tylko plotki, ja zdawałem w ubiegłym roku kurę repro do nich i mile mnie zaskoczyli....ale przy cenie 1.10 inne ubojnie robiły łaskę że w ogóle biorą.

Jedno jest faktem ,jako pierwsi dostali zgodę na eksport na Ukrainę.

A tak naprawdę wszędzie dobrze ,gdzie nas nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obecnie juz ta ubojnia nie nalezy do Piotrowskiego. Po zmianie wlascicieli nazywa sie Juta. I moge powiedziec jedno:zarowno przed jak i po zmianie wlascicieli nawyki zostaly te same. Dzisiaj cos ustalasz na jutro ale jutro juz jest inaczej. I niewazne ze naginasz sie do niego bo on bardzo potrzebuje na jutro kurczaka. teksty typu: A moze slabo to podkreslilem, myslalem zmiany zawsze mozna przedyskutowac. Najbardziej lubia stosowac takie numer na koniec tygodnia gdzie wydaje im sie ze hodowca nie bedzie ryzykowal przetrzymania przez weekend. Ja mam zle doswiadczenia z nimi. Piotrowski jeszcze do dzis mi jest winien jakies 2 tysiace.

 

Ale kolega pytał o ubojnię Piórkowskich Wola Cyrusowa, albo jak kto woli Koziołki koło Łodzi.

Nie napiszę nic mądrego, bo to co wiem to tylko plotki, ja zdawałem w ubiegłym roku kurę repro do nich i mile mnie zaskoczyli....ale przy cenie 1.10 inne ubojnie robiły łaskę że w ogóle biorą.

Jedno jest faktem ,jako pierwsi dostali zgodę na eksport na Ukrainę.

A tak naprawdę wszędzie dobrze ,gdzie nas nie ma.

 

zgadza sie...pytalem o ubojnie Piorkowskich Wola Cyrusowa. dzieki za inforamacje...a moze jest ktos jeszcze kto oddawal ptaki do Piorkowskich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy drobiarze uwazajcie na interesy z ubojnią niejakiego Pana ...... z Dąbrowy z okolic Tomaszowa Maz. Z moich informacji wiem ze zalega spore pieniądze kolegom którzy oddawali do niego kurę w styczniu i lutym(ja osobiście nie współpracuję). Sytuacja finansowa tej ubojni jest bardzo niejasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lech-drob zalewo ubojnia jak każda ;jesli sie dasz to napewno każda cie

wykorzysta ;ja z nimi współpracuje odpowstania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się z tym co pisał tomala1. Ubojnia Pana ........................ nie wypłaca pieniędzy hodowcom, podobno uciekał ostatnio przed wierzycielami ze swojej hurtowni. Jeśli ktoś ma mu dać żywca to sugeruję gotówkę, inaczej małe szanse, że ktoś zobaczy swoje pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiemu to nawet za gotówkę bym kurczaka nie oddał!!! Na naszym rynku nie ma miejsca dla ludzi którzy nie wywiązują się z umów....

 

 

Zgadza się z tym co pisał tomala1. Ubojnia Pana ....................... nie wypłaca pieniędzy hodowcom, podobno uciekał ostatnio przed wierzycielami ze swojej hurtowni. Jeśli ktoś ma mu dać żywca to sugeruję gotówkę, inaczej małe szanse, że ktoś zobaczy swoje pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIEM ŻE W NIEKTÓRYCH SPRAWACH POWINNO SIĘ PISAĆ ALE "PRAWO BRONI WSZYSTKICH" DLATEGO PROSZE O NIE WYMIENIANIE DANYCH OSOBOWYCH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo chwalę sobie ubojnie ,,Góni i synowie" z Giżycka czasmi mają długie terminy płatnosci ale są bardzo uczciwi i bardzo mało potrąceń.Poza tą jeszcze Kondratowicz ma porządną ubojnie i płacą po 14 dniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubojnia Uniszki jest ok. z płatnościamy różnie, ale zawsze zapłacili i potrąceń niema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, koło Mławy ja współpracuje z tą ubojnią od lat i nie narzekam jedyny problem to długie terminy płatności pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym się dowiedzieć coś na temat ubojni Wyrębskiego z Wróblewa k Sieradza bodajże, jakie terminy, jakie ważenie itp. Za wszelkie opinie z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! chciała bym ostrzec wszystkich przed ubojnią LINDROB. Są niewypłacalini mi zalegają na dzień dzisiejszy 40 tyś., od stycznia ! odbyła się juz sprawa w sądzie teraz czekam na jakieś pieniadze ale pewnie bez komornika sie nie obędzie . Nie dajcie się omamić na jego słówka mnie zbywał z tygodnia na tydzień . Teraz wiem że Brojler kurzy miał racje co do tej firmy nie posłuchałam go i słono za to płace - dosłownie . pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza ubojnia (ZAWSZE PŁACĄ W TERMINIE ) to Olsztyński INDYKPOL

i tu się kończą plusy najlepszej ubojni na świecie Indykpol s.a . poza tym jedna wielka banda ...........- (w miejsce wykropkowane wstaw dowolne wyrażewnie ze "słownika wyrazów brzydkich" Pozdrawiam wszystkich hodowców dla indykpolu - to co już 30% z was zbankrutowało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...