Skocz do zawartości
Gość

Czarna lista ubojni

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym się dowiedzieć coś na temat ubojni Wyrębskiego z Wróblewa k Sieradza bodajże, jakie terminy, jakie ważenie itp. Za wszelkie opinie z góry dziękuję. Pozdrawiam.
Jezeli ktos sprzedawal to bardzo prosze o kilka informacij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza ubojnia (ZAWSZE PŁACĄ W TERMINIE ) to Olsztyński INDYKPOL

i tu się kończą plusy najlepszej ubojni na świecie Indykpol s.a . poza tym jedna wielka banda ...........- (w miejsce wykropkowane wstaw dowolne wyrażewnie ze "słownika wyrazów brzydkich" Pozdrawiam wszystkich hodowców dla indykpolu - to co już 30% z was zbankrutowało?

 

Savik nie bądź taki pewny siebie bo jak się wam pokończą te małe ubojnie (a czas ten nadchodzi) to na kolanach będziecie prosić i pukać do drzwi tych dużych - tylko wtedy nie będzie miejsca. Pozdrawiam wszystkich chodowców INDYKPOL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza ubojnia (ZAWSZE PŁACĄ W TERMINIE ) to Olsztyński INDYKPOL

i tu się kończą plusy najlepszej ubojni na świecie Indykpol s.a . poza tym jedna wielka banda ...........- (w miejsce wykropkowane wstaw dowolne wyrażewnie ze "słownika wyrazów brzydkich" Pozdrawiam wszystkich hodowców dla indykpolu - to co już 30% z was zbankrutowało?

 

Savik nie bądź taki pewny siebie bo jak się wam pokończą te małe ubojnie (a czas ten nadchodzi) to na kolanach będziecie prosić i pukać do drzwi tych dużych - tylko wtedy nie będzie miejsca. Pozdrawiam wszystkich chodowców INDYKPOL.

To samo będzie z Paszarniami!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym się dowiedzieć coś na temat ubojni Wyrębskiego z Wróblewa k Sieradza bodajże, jakie terminy, jakie ważenie itp. Za wszelkie opinie z góry dziękuję. Pozdrawiam.
Jezeli ktos sprzedawal to bardzo prosze o kilka informacij.
Naprawde nikt do tej ubojni nie sprzedaje a moze ktos wie cos na temat ubojni Zawislak to jest gdzies kolo Bydgoszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubojnia Pana Zawiślaka to solidna firma zarówno pod względem płatności jak i wag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie terminy płatnosci ma Zalewo?

 

To zależy dla kogo Dla jednych 30 dni, dla innych 60 dni, co dla niektórych 90 dni, a jeszcze dla innych nieskończony termin płatności. Proponuję płatność gotówkowa wtedy będziesz miał pewność że ci zapłacą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ubojnia Pana Zawiślaka to solidna firma zarówno pod względem płatności jak i wag.
A jaki jest u Pana Zawislaka termin platnosci na umowie? bo w wielu ubojniach ten na umowie a ten rzeczywisty to wielka niewiadoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie terminy płatnosci ma Zalewo?
Wczesniej klka miesiecy temu sprzedawalam do Zalewa i co do terminu byl tylko maly poslizg typu 7 dni teraz to wyglada troche gorzej w tej chwili ten poslizg ma juz 21 dni i tak to wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie terminy płatnosci ma Zalewo?

 

To zależy dla kogo Dla jednych 30 dni, dla innych 60 dni, co dla niektórych 90 dni, a jeszcze dla innych nieskończony termin płatności. Proponuję płatność gotówkowa wtedy będziesz miał pewność że ci zapłacą.

Niema chiba ubojni ktora jest w stanie zaplacic gotowka , jest jedna kolo Skiernewic -bierze 2500 tysiaca na raz ,placi na wadze ale cena bez vatu ,niekiedy udaje sie wynegocjowac vat na polowe ale jak bardzo potrzeba a najkrotszy termin to 28 dni w ubojni Gomak , to termin na umowie i w rzeczywistosci tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza ubojnia (ZAWSZE PŁACĄ W TERMINIE ) to Olsztyński INDYKPOL

i tu się kończą plusy najlepszej ubojni na świecie Indykpol s.a . poza tym jedna wielka banda ...........- (w miejsce wykropkowane wstaw dowolne wyrażewnie ze "słownika wyrazów brzydkich" Pozdrawiam wszystkich hodowców dla indykpolu - to co już 30% z was zbankrutowało?

 

Savik nie bądź taki pewny siebie bo jak się wam pokończą te małe ubojnie (a czas ten nadchodzi) to na kolanach będziecie prosić i pukać do drzwi tych dużych - tylko wtedy nie będzie miejsca. Pozdrawiam wszystkich chodowców INDYKPOL.

To samo będzie z Paszarniami!!!!!!!!

 

Sory Stasiek2. Ja ci piszę szczerze a w indykpolu byłem i teraz z perspektywy czasu wiem, że nieźle robiono mnie w konia. Zrozum, że wszystkie ubojnie indyka handlują mięsem z indyka , a indykpol zawsze płacił najmniej i najwięcej uwalał na wis. Także jeśli handel indyczyną stanie to wszystkim a indykpol bez skrupułów będzie się posiłkował kapitałem hodowców do tego w bardzo perfidny sposób - będziesz skakał z radości, że znowu robią cię w jajco. pozdro i bez urazy . nie jestem jedynym byłym indykpolowcem w okolicy. a polemika zawsze mile widziana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie terminy płatnosci ma Zalewo?
Wczesniej klka miesiecy temu sprzedawalam do Zalewa i co do terminu byl tylko maly poslizg typu 7 dni teraz to wyglada troche gorzej w tej chwili ten poslizg ma juz 21 dni i tak to wyglada.

 

Oddaję już ponad rok czasu (5 rzutów) brojlerów do Zalewa. Wszystko jest Ok. Termin płatności dobry. Pewna Firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hodowca1, chyba jesteś jednym z właścicieli Zalewa, bo z tego co wiem to Zalewo niedługo ma ogłosić upadłość.

 

A poza tym nie odpowiedziałeś na pytanie. "Jaki ma termin płatności ?"- Czyli ile dni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddaję już ponad rok czasu (5 rzutów) brojlerów do Zalewa. Wszystko jest Ok. Termin płatności dobry. Pewna Firma.

 

Po pierwsze to jesteś cham bez wychowania bo jako nowy nawet się nie przywitałeś . Po drugie to chyba faktycznie jesteś z Zalewa bo NIGDY w to nie uwierzę , że któryś z kolegów hodowców moze być zadowolony ze współpracy z tą ubojnią . No i po trzecie to jestem bardzo zdziwiony , ze ktokolwiek tak sprzedaje ptaki . Terminy płatności? O i tak dlugim termninie 30-dniowym należy zapomnieć . Termin 60 i więcej dni jest zdecydoweanie bliższy realiom . MASAKRA - cenowa także .

Jak dla mnie to firma jest totalny szajs i ja oraz koledzy z okolic Słupska nigdy tam ptaków nie oddamy!!! Proponuję innym robić to samo . Będą spokojniej spać!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zaraz mnie coś trafi!@ Czy też macie problemy z otwieraniem stron ppr? Nie dość , że otwierają się całe wieki to jeszcze trzy razy wkleiło mój post! ADMIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zrób coś z tym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

termin płatności w zalewie to masakra. umowa na45 dni kasa za 90 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No zaraz mnie coś trafi!@ Czy też macie problemy z otwieraniem stron ppr? Nie dość , że otwierają się całe wieki to jeszcze trzy razy wkleiło mój post! ADMIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zrób coś z tym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Niestety mamy też takie same problemy. Podejrzewam przeciążenie serwera. W tej kwestii zadziałać może tylko administrator.

A co do Hodowcy1 to wydaje mi się że tutaj może zadziałać stare powiedzenie - Jak kto nie pochwali to sami to zrobimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oddaję już ponad rok czasu (5 rzutów) brojlerów do Zalewa. Wszystko jest Ok. Termin płatności dobry. Pewna Firma.

 

Chyba sobie żarty robisz ... albo faktycznie dla nich pracujesz ... pokaż mi drugiego w tym kraju który bedzie tą ubojnię chwalił. Na marginesie również doszły mnie słuchy że ubojnia bedzie postawiona w stan upadłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oddaję już ponad rok czasu (5 rzutów) brojlerów do Zalewa. Wszystko jest Ok. Termin płatności dobry. Pewna Firma.

 

Chyba sobie żarty robisz ... albo faktycznie dla nich pracujesz ... pokaż mi drugiego w tym kraju który bedzie tą ubojnię chwalił. Na marginesie również doszły mnie słuchy że ubojnia bedzie postawiona w stan upadłości.

Widze panowie ze wrocilsmy do tematu ja sprzedalam ptaki do Zalewa ok. 25 lipca i pieniedzy niema do dzis a chamstwo tam jest barzdzo wielkie talefonow tez nie odbieraja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

.

Widze panowie ze wrocilsmy do tematu ja sprzedalam ptaki do Zalewa ok. 25 lipca i pieniedzy niema do dzis a chamstwo tam jest barzdzo wielkie talefonow tez nie odbieraja.
Na co czekasz? Aż zwiną zaglę? Wynajmij jakiegoś Wanię i niech połamie noki kierownikowi , prezesowi czy innemu dyrektorowi . Jak chcesz to mogę partycypować w kosztach wynajęcia Jak mnie wku----ją takie przekręty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brojler, mnie osobiście wkurza coś innego - a mianowicie naiwność ludzka i chęć papierowego zysku, część z nas pomimo wielu ostrzeżeń na forum dalej łasi się na 20 gr i sprzedaje tam gdzie nie powinni no i później mają tego efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zaczne wiec tak aby nikt nie powiedzial, ze sie nie przywitałem.

 

Co do terminu platnosci to 60 dni.

 

Co do stanu ubojni to niedlugo zdaje tam nastepne kurczaki.

 

Co do stanu zakladu, to sa jakies ploty puszczone przez nie wiadomo kogo.

Sa ciezkie czasy ale inne zaklady tez chyba borykaja sie z tym problemem.

 

A tak z innej beczki cenowej w LIDL kurczak 3,49zl za kilogram??

Jak tu wyhodowac i sprzedac, ubic i dostarczyc do klienta??

Po ile kupuje sie zywiec aby sprzedac po takiej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do terminu platnosci to 60 dni.

 

Co do stanu ubojni to niedlugo zdaje tam nastepne kurczaki.

 

?

O jakiej ubojni kolego piszesz? Zresztą to nie jest istotne . Termin 60 dni i Ty zdajesz tam następne kurczaki? Jesteś bardzo bogaty . Jak hodujesz i skąd masz na to pieniądze? O naiwności twierdzisz , że ta ubojnia nie jest w złej kondycji? Idę o każdy zakład , że upadłość to tylko kwestia miesięcy , a może nawet tygodni . Wiesz mawet bardzo się cieszę , że tam oddajesz . Im szybciej tacy naiwniacy zbankrutują tym lepiej dla tych co potrafią zadbać o swoje interesy . A to , że już jesteś bankrutem to jak 2x2=4 . Chyba , że doznasz olśnienia i zaczniesz sprzedawać do ubojni , które zdecydowanie szybciej płacą . Tylko jak to pokonać własną pazerność kiedy obiecują Ci 10-15 groszy więcej , co? Ale pamiętaj : pazerność nie popłaca . Przypomnij sobie o tym poście kiedy będziesz składał zawiadomienie do prokuratury o wyłudzenie , a poźniej cywilny pozew sądowy o zwrot kasy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...