Skocz do zawartości
Gość

Czarna lista ubojni

Rekomendowane odpowiedzi

A tuszka nadal po 4,4-4,60 netto i poszukiwanie zywca i zamówienia na swiezy i mrozony drób !!! takie czasy!! gra nerwów i techniki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie dotyczące opini ubojni SZENDERA woj. śląskie. Czy ktoś zna taką ubojnie i co możecie powiedzieć o wypłacalności i współpracy z taką ubojnią. Dziękuje za szczere wypowiedzi. Pozdrawiam

 

Czy ktoś zna tą ubojnie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące opini ubojni SZENDERA woj. śląskie. Czy ktoś zna taką ubojnie i co możecie powiedzieć o wypłacalności i współpracy z taką ubojnią. Dziękuje za szczere wypowiedzi. Pozdrawiam

 

 

Sprzedaj tam i pożegnaj się z kasą. Możesz podpisać z nim umowe na płatność 180 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. ŁOSIOWSKI - EKODRÓB - LUBOMIERZ-SZENDERA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrowski, Pępowo,Kaszuby - wszystkie znane praktyki kantowania dozwolone, łącznie z "zapominaniem" o zapłacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że Piotrowski jeszcze funkcjonuje bo to niezły as.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś się dowiedziałem, ze sympatyczny pan Piotrowski-Pępowo zwinął się i sprzedał zakład. Więc komu coś tam jeszcze wisi niech się raczej pożegna z kasą!To k.u.r.w.a złodziej.Jedyne pocieszające to że wiecej nie będzie robił ludzi Osobiście zafundowałem mu wycieczke za 2 kawałki, znaczy tyle jest mi mniej więcej winnien.Oddałem za gotówke i mu "zabrało" na wadze!Kto wie coś bliżej na jego temat gdzie go spotkać??Może dla zasady bym mu złożył wizyte Aha co do nowego podmiotu nic bliżej nie wiem, wiem że spółka i szukają żywca.Ciężko będą mieli bo widmo poprzedniego właściciela będzie pewnie straszyć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może wiesz jak płaci ubojnia A.Gosz z Sierakowa ?

 

Dziś się dowiedziałem, ze sympatyczny pan Piotrowski-Pępowo zwinął się i sprzedał zakład. Więc komu coś tam jeszcze wisi niech się raczej pożegna z kasą!To k.u.r.w.a złodziej.Jedyne pocieszające to że wiecej nie będzie robił ludzi Osobiście zafundowałem mu wycieczke za 2 kawałki, znaczy tyle jest mi mniej więcej winnien.Oddałem za gotówke i mu "zabrało" na wadze!Kto wie coś bliżej na jego temat gdzie go spotkać??Może dla zasady bym mu złożył wizyte Aha co do nowego podmiotu nic bliżej nie wiem, wiem że spółka i szukają żywca.Ciężko będą mieli bo widmo poprzedniego właściciela będzie pewnie straszyć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam tylko ogólnie panujące ceny. Na razie nie zdaje więc szczegółowo nie jestem zorientowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosz to podobno porządna ubojnia, wypłacalna i podobno dobrze się z nia współpracuje. Czy ktoś się może orientuje jaka maja moc przerobową??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerób u Gosza ok.30tys.Płaci po 30-dniach.Trochę długo ale pewne.NARA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 tys. dziennie ?

 

przerób u Gosza ok.30tys.Płaci po 30-dniach.Trochę długo ale pewne.NARA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak! 30 tysięcy dziennie . Na Kaszubach są trzy ubojnie, które biją na podobnym poziomie - Gosz, Konkol i Mielewczyk chociaż wydaję się , że Konkol trochę więcej . Wszystkie maja terminy do 30 dni , ale płacą trochę szybciej . Co do cen to najszybciej obniża .... no własnie! Chyba jednak najczęściej jako pierwsz obniża Mielewczykowa . Opinia jest taka , że ponieważ często płaci poniżej 30 dni ma po prostu dużo żywca i dlatego może robić cenowe manewry . Czasami Goszom brakuje , a ona ma . Konkol w zasadzie też zawsze ma bo i płaci dość solidnie , ale u niego są duże różnice na wagach . Ja osobiście ważę tylko w ubojniach bo nie mam innej możliwości , ale bardzo dużo hodowców narzeka na duże różnice wagowe . Największe wychodzą ponoć u Konkola , a Gosz i Mielwewczyk to na podobnym poziomie , ale też sporo ponad 200 kg na zestawie , a ptaki jadą np. tylko 40 km. Jest jeszcze Tadzio Pranczk . Płaci tak jak inni , a jak nie ma to nawet potrafi dać 10 gr. więcej . Aktualnie prowadzi kampanię pozyskania odbiorców na rynku zachodniopomorskim . Stosuje bardzo niskie ceny elementów , podjeżdża do odbiorców innych ubojni p o prostu zachowuje się jak wiejski cham!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi powiecie o tej ubojni? Aktualnie wisi mi facet sporo kasy i zastanawiam się czy jechać do niego czy od razu ruskich tam wysłać!! .. Jak radzicie.... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OCZYWIŚCIE CHODZI MI O UBOJNIE "SZENDERA" ZE ŚLĄSKA

Co mi powiecie o tej ubojni? Aktualnie wisi mi facet sporo kasy i zastanawiam się czy jechać do niego czy od razu ruskich tam wysłać!! .. Jak radzicie.... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiejski cham?Nie rozumiem czemu go tak nazywasz. Takie są prawa rynku, tak się zdobywa klientów i dostawców. Z założonymi rękoma jeszcze nikt nic nie zrobił. A my powinniśmy się jak cieszyć że jest konkurencja i na rynku ubojnie też muszą walczyć a nie zmawiać się i ustalać wspólną polityke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wiejski cham?Nie rozumiem czemu go tak nazywasz. Takie są prawa rynku, tak się zdobywa klientów i dostawców. Z założonymi rękoma jeszcze nikt nic nie zrobił. A my powinniśmy się jak cieszyć że jest konkurencja i na rynku ubojnie też muszą walczyć a nie zmawiać się i ustalać wspólną polityke.
Spójrz trochę szerzej! Za chwilę będzie tak , że inne ubojnie żeby sprzedawać w takich samych cenach zaczną obniżać ceny żywca! Jak żywca mało to nie ma sprawy , ale jak trochę więcej to zarza będzie zjazd cenowy . A co taki Pranczk ma za zabezpiecaenie dla hodowców? Ubojnia nie jego , bije na bardzo nieasnych i niejawnych zasadach . Może być tak , że nabierze od hodowców kurczaków i ich wykręci . Co mu zrobią? Gó--o . To samo co Drobkartelowi , Drobpolowi , Golpaszowi , Pranczkowi Ryszardowi i wielu innym mniejszym , którzy wykręcili hodowców na setki tysięcy złotych . Pewnie , że konkurencja jest potrzebna , ale czy taka? Czy w ramach konkurencji jest nam np. potrzebny kurczak z Francji? Co ta za konkurencje kiedy jednemu dopłacają , a drugi może liczyć na figę z makiem . To tylko taki przykład . Może i z wiejskim chamem trochę się zagalopowałem , ale w du--e mam taką konkurencję kiedy kosztem hodowców robi się rynek i kasę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o konkurencję to mam wrażenie, że duże zakłady ustalają wspólną politykę. Wolnorynkowe ubojnie faktycznie walczą ceną o kurczaka. Opolskie ZD płacą 2.71 netto, a tzw. wolnorynkowe zakłady ze Śląska i Dln. Śląska 3-3.20 netto. To jest za duża różnica żeby nie kusiło. Fatem jest, że OZD płacą po 28 dniach na bank.

Ktoś wie jak płaci Drop, zaklad w Kępnie ?

 

Jak wiejski cham?Nie rozumiem czemu go tak nazywasz. Takie są prawa rynku, tak się zdobywa klientów i dostawców. Z założonymi rękoma jeszcze nikt nic nie zrobił. A my powinniśmy się jak cieszyć że jest konkurencja i na rynku ubojnie też muszą walczyć a nie zmawiać się i ustalać wspólną polityke.
Spójrz trochę szerzej! Za chwilę będzie tak , że inne ubojnie żeby sprzedawać w takich samych cenach zaczną obniżać ceny żywca! Jak żywca mało to nie ma sprawy , ale jak trochę więcej to zarza będzie zjazd cenowy . A co taki Pranczk ma za zabezpiecaenie dla hodowców? Ubojnia nie jego , bije na bardzo nieasnych i niejawnych zasadach . Może być tak , że nabierze od hodowców kurczaków i ich wykręci . Co mu zrobią? Gó--o . To samo co Drobkartelowi , Drobpolowi , Golpaszowi , Pranczkowi Ryszardowi i wielu innym mniejszym , którzy wykręcili hodowców na setki tysięcy złotych . Pewnie , że konkurencja jest potrzebna , ale czy taka? Czy w ramach konkurencji jest nam np. potrzebny kurczak z Francji? Co ta za konkurencje kiedy jednemu dopłacają , a drugi może liczyć na figę z makiem . To tylko taki przykład . Może i z wiejskim chamem trochę się zagalopowałem , ale w du--e mam taką konkurencję kiedy kosztem hodowców robi się rynek i kasę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yon wszystko się zgadza, co piszesz ale poruszyłeś jeden konkretny aspekt pozyskiwania klienta, odbiorcy, dostawcy czy kogokolwiek innego do współpracy. I tak się właśnie zdobywa kontrahentów, albo ceną albo jakością produktu. Kwestia co kim kieruje i jakie ma zamiary. A nagle wskakujesz na import, przekrętasów i inne tematy. W sumie jak najbardziej jest to usprawiedliwione po tym wszystkim co hodowcom co i rusz się aplikuje, że jesteśmy mocno przewrażliwieni. Miejmy nadzieje, że w końcu przestaniemy mieć podstawy podejrzewac kazdego o niecne zamiary. Strzałka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ray!!! Czytaj uważnie co kto pisze . To są moje posty nie Yona , który je cytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, nie spojrzało mi sie dokładnie ale to akurat szczegół, istota i sens wypowiedzi na temat tego postu,niezaleznie kto jest jego autorem, jest ta sama:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma LECHDROB Zalewo , mam oddac do nich kure miesną za tydzien . Czy jest to wiarygodna, wypłacalna ubojnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Firma LECHDROB Zalewo , mam oddac do nich kure miesną za tydzien . Czy jest to wiarygodna, wypłacalna ubojnia?

Na ich temat moge powiedzieć tylko jedno zapominają o terminach płatności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...