Skocz do zawartości
bartuni

Co się stało z tamtym forum???

Rekomendowane odpowiedzi

a faktycznie

to akurat mi sie podoba

zawsze przeciez można sobie zrobic fikcyjny login prawda... :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a faktycznie

to akurat mi sie podoba

zawsze przeciez można sobie zrobic fikcyjny login prawda... :D:D:D

mozna. o ile ktos sie boi wypowiadac pod wlasnym nickiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a faktycznie

to akurat mi sie podoba

zawsze przeciez można sobie zrobic fikcyjny login prawda... :D:D:D

mozna. o ile ktos sie boi wypowiadac pod wlasnym nickiem

no tak ale kilka duplexów juz było odważe się powiedziec triplexów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Kierwa pusto jak w sklepie za czAsów PRL :P:P:P

i znów zaczynac od zera ech ale co robic rekawy do góry i niech się posty pną na mosty yyyy chyba jakos inaczej to było

Cze Forumniaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry

Kierwa pusto jak w sklepie za czAsów PRL :P:P:P

i znów zaczynac od zera ech ale co robic rekawy do góry i niech się posty pną na mosty yyyy chyba jakos inaczej to było

Cze Forumniaki

siema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sie mozna skontaktowac z moderatorem?BO PISALEM DO BIEGO I MI NIE ODPOWIADA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze wszyscy do niego napiszemy. kazdy jednego maila napisze i moze administrator zmięknie. Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i pięknie chyba ktoś co tu dużo pisać, wkurzył moderatora Pieknie chyba jednak nie chce by to forum działało nic to ludziska w takim razie paptki

 

a i jeszcze jedno czy pan moderator nie uważa, że bardziej należało sie zająć działem maszyn gdzie są aż dwie strony tematów i do tego niektóre sie powtarzają Szczerze nie wiem co tobą kierowało moderatorze, że skasowałeś najbardziej oblegany temat, który co tu dużo mówić dawał temu forum największoą popularność Czyżbyś chciał by niektóre osoby zniknęły z tego forum. Proszę o wyjaśnienie

 

no i tu się japka z Tobą pokłócę. w dziale maszyny to 95% postów jest na temat maszyn i wcale się tematy nie powtarzają bo obecny moderator Marek Sz tego pilnuje. Nie obrazając nikogo to dział pogawędki był zawsze niepotrzebnym spamem w porównaniu do tego co jest w "maszynach"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek Sz to jest bardzo mądry i rozważny moderator i proszę na niego nic tu nie nagadywać:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marek Sz to jest bardzo mądry i rozważny moderator i proszę na niego nic tu nie nagadywać:P

 

ja nic na Marka Sz zlego nie powiedzialem

 

Do kogo bylo to pytanie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej bartuni, nie wiem jak na Dln Śląsku, ale Pogawędki to pogawędki, temat różny. Nie podoba się, nie nalezy czytać a tym bardziej uczestniczyć w wymianie zdań, która według Was nie ma sensu, Panie bartuni i pozostali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marek Sz to jest bardzo mądry i rozważny moderator i proszę na niego nic tu nie nagadywać:P

 

ja nic na Marka Sz zlego nie powiedzialem

 

Do kogo bylo to pytanie????

 

a juz wiem. to chodzi o japke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie po co są te pogawędkie?

Po to aby pracownicy agencji rolnczych mieli sie gdzie rozerwac, bo to są stare lenie i gdyby nie było pogawędek to by w pracy umarli z nudów.

 

Te nieroby piszą głupoty na pogawędkach a rolnik czeka na decyzje 2 lata.

 

ja bym wywalił wszystkich pracowników agencji w piździec potem zatrudnił 10 razy mniej ludzi ale dobrych i kompetentnych, płaciłbym im dobrze ale teź wymagał tego aby wnioski np ze SPO były rozpatrywane niezwłocznie, a nie rozpatrywne po przeleżeniu się w szfach agencji bo nasze urzędasy muszą siedziec sobie na pogawędkach

 

siedzą w agencjach takie osły zatrudniane po znajomościa, absolwenci prywatnych szkuł typu "Kup se wykształcenie" i potem państwo traci bo nierobom płaci a rolnik ma błedne decyzje na które musi czekać w nieskończoność. A dalczego w agencjach pracuje tak mało prawników???i przez to potem te decyzje są jakie są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z tymi Panie bartuni, co pracują w Agencji a na pogawędkach np siedzą w domu??? Też niekompetentni? Człowieku, zastanów się proszę nad tym co wypisujesz. ARiMR ma czas przesłać Ci pieniądze za OB do końca czerwca, co ustanowione jest prawem. Twoja złość nie jest na miejscu.Całkiem poważnie, Uwierz mi, że Ci ludzie robią co mogą żeby m.in. Tobie pomóc, a siedzą tutaj zwykle wtedy, kiedy nie działa system- co nie jest od nich zależne.

 

Co do SPO. Tym się zajmują inni ludzie niż "obaszarówką" dlatego nie należy wylewać złości na wszystkich. Dlaczego w Was Drodzy Rolnicy tyle nienawiści????

 

Jeśli chodzi o poziom wykształecenia, to przykro mi bardzo, ale większość pracowników ARiMRjest po zwykłych, państwowych studiach.

A prawnicy są i owszem- zatrudnieni przez Agencję. A prawnik to taki stwór, że znajduje paragrafy korzystne dla swojego pracodawcy. Za to dostaje pieniądze.I jacy to są ludzie kompetentni? Zapewne tylko z wiejskim pochodzeniem? Jedyna słuszna kasta? A może tylko po rolnictwie? Bo przecież ARiMR to nie ma nic wspólnego z administracją

 

 

Błąd, Drogi Panie, że pozwalasz sobie wylewać złość na ludzi, którzy akurat NAJMNIEJ mogą.

To bardzo przykre. Bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie jak wyżej Kto to skasował i dlaczego?

 

jak zauważyłem to wczoraj zostali shakowani. I siedzą cicho - nic nie mówią. I czego się wstydzą? Zawsze znajdą się lepsi. Trudno, trzeba się mocniej wziąść do pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jak miło Normlanie nie wchodze do działu Pogawędki, ale coś mnie dzisiaj skusiło i co widzę. Ludzie obrażają mnie przktycznie za coś, co w żaden sposób nie mogłem zrobić. Zamiast najpierw zobaczyć, czy wogólę jestem w stanie coś zrobić z innym dzialem niż Maszyny. Oczywiście nie, patrzą jest jeden moderator i odrazu na nim jadą, a przecież piszę jak byk

[b]Maszyny[/b]
Wszystko o urządzeniach specjalnie przeznaczonych dla rolnictwa i nie tylko. Podziel się swoją uwagą.
Moderatorzy [b]Marek Sz, Moderator[/b]

 

Pogawędki
To i owo nie na temat ;)
Moderator [b]Moderator[/b]

A od kogo to się zaczęło, od użytkownika erazmuz oraz japka, która musiał wesprzeć pierwszą wymienioną osobę, pomimo, że kiedyś z japką "rozmawialiśmy" przez PW w sprawie usunięcia jakiegoś posta z działu Pogawędki i wtedy już pisałem, że nie mam takiej władzy.

Tak więc na przyszłość radzę najpierw sprawdzic fakty a dopiero później oskarżać daną osobę. Pozatym z mojego działu też kilka tematów zniknęło, i co?, oskarżam kogoś?, nie, jedynie przypuszczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam więc honor MarekSz. Umiem się przyznać do błędu

 

Tak a jeżeli tak innym się nie podoba to, że sie tu pisze po jaką holerę wogóle tu zaglądacie Na każdym forum, jak sobie pooglądacie inne znajdziecie dział wogóle nie związany z tematyką jak np po godzinach zaglądają tam ludzie, którzy mają dosyć podłości na świecie i chcą się zrelaksować

Powiem, również, że właśnie dzięki temu forum zdobyłam wiele znjomości, dzieki czemu w razie potrzeby mogę zadzwonić i skonsultować się z innymi w danej sprawie dzięki czemu robie to, czy tamto szybciej

 

Jeżeli juz wkraczamy na temat czy mam prawo krytykować owszem mam nie tylko mieszkam od urodzenia na wsi ale i hodowałam zwierzęta (nietety stało sie to dla mnie z tych czy innych powodów mało intratne) i posiadam ziemię, podonie jak inni miałam kontrolę już nie jedną i czekam na pieniądze w dalszym ciągu, czy w związku z tym krzycze do roboty nieroby Nie bo w odróżnieniu do innych znam prawo i wiem, że jest jeszcze czas na to bym dostała kasę

 

A tak poza tym wszystkim nie wiem czy chcę być reprezentowana jako rolniczka przez dominatora czy innego oszołamoa dziękuje bardzo znam się na komuterach i wiem co znaczy harowac, jestem wykształocona osobą i wiesz co ten czy inny oszołom broniący mnie w imieniu jaiejś dziwnej idei potrafie sie bronic sama podonie jak wielu innych rolników nie potrzebuję by ktoś za mnie wygadywał głupoty Dominatorze i inni jemu podoni niby chcecie rolników bronic ale wynika to tylko z tego, że myslicie, że jesteśmy głupsi od was i nie bedziemy potrafili tego robic sami Nie dziękuję za takiego reperentanta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiśdziwny ten układ, takie jakieś duże literki jak dla niedowidzących, ale za to nareszcie jak coś napiszesz to idziesz odrazu do swojej wiadomości i nie trzeba klikać na 1 stronę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwracam więc honor MarekSz. Umiem się przyznać do błędu

 

Tak a jeżeli tak innym się nie podoba to, że sie tu pisze po jaką holerę wogóle tu zaglądacie Na każdym forum, jak sobie pooglądacie inne znajdziecie dział wogóle nie związany z tematyką jak np po godzinach zaglądają tam ludzie, którzy mają dosyć podłości na świecie i chcą się zrelaksować

Powiem, również, że właśnie dzięki temu forum zdobyłam wiele znjomości, dzieki czemu w razie potrzeby mogę zadzwonić i skonsultować się z innymi w danej sprawie dzięki czemu robie to, czy tamto szybciej

 

 

 

Jeżeli juz wkraczamy na temat czy mam prawo krytykować owszem mam nie tylko mieszkam od urodzenia na wsi ale i hodowałam zwierzęta (nietety stało sie to dla mnie z tych czy innych powodów mało intratne) i posiadam ziemię, podonie jak inni miałam kontrolę już nie jedną i czekam na pieniądze w dalszym ciągu, czy w związku z tym krzycze do roboty nieroby Nie bo w odróżnieniu do innych znam prawo i wiem, że jest jeszcze czas na to bym dostała kasę

 

A tak poza tym wszystkim nie wiem czy chcę być reprezentowana jako rolniczka przez dominatora czy innego oszołamoa dziękuje bardzo znam się na komuterach i wiem co znaczy harowac, jestem wykształocona osobą i wiesz co ten czy inny oszołom broniący mnie w imieniu jaiejś dziwnej idei potrafie sie bronic sama podonie jak wielu innych rolników nie potrzebuję by ktoś za mnie wygadywał głupoty Dominatorze i inni jemu podoni niby chcecie rolników bronic ale wynika to tylko z tego, że myslicie, że jesteśmy głupsi od was i nie bedziemy potrafili tego robic sami Nie dziękuję za takiego reperentanta

 

Japka ale przecież to są pogawędki, dlaczego też można tu pisać o wszystkim nie tylko o rolnictwie To i owo nie na temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie jak chrpeczka coś powie to powie, ma dziewczyna racje w końcu to rodzinne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewien gość, właściciel sklepu, bardzo nie lubił Chińczyków. Pewnego dnia

przyszedł do niego Chińczyk i pyta:

- Ma Pan Whiskas? Potrzebuję go dla mój kot.

- A gdzie masz tego kota? - pyta sprzedawca.

- No ja kot zostawić w domu, ja go nie brać ze sobą do sklep.

- To jak go przyniesiesz, to ja ci sprzedam ten Whiskas.

Chińczyk rad nie rad poszedł po kota do domu, a gdy wrócił otrzymał

Whiskas. Dwa dni później przychodzi ponownie, ale tym razem prosi:

- Ja chcieć kupić Pedigripal dla mój pies.

Sprzedawca pyta:

- A gdzie masz tego psa? Bez niego ci nic nie sprzedam!

Chińczyk oburzony:

- Ja nie chodzić z pies na zakupy!

- Bez psa nie wracaj! - burknął sprzedawca.

Tak się i stało, po przyjściu z psem, Chińczyk otrzymał swój Pedigripal.

Następnego dnia Chińczyk przychodzi do sklepu z dużą papierową torbą i

mówi do sprzedawcy:

- Pan tu włożyć ręka.

- A po co?

- Pan włożyć

Sprzedawca wkłada rękę do torby, a Chińczyk mówi:

- Pan pomacać! Miękkie?

- No tak...

- Ciepłe?

- No tak...

Na to Chińczyk uprzejmym głosem prosi:

- Ja chcieć kupić papier toaletowy!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...